Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

Este aia blonda slaba , mimi o cheama și e mai mereu drogată , si mai este una de 27-18 ani tot satena asa care a futut-o un prieten de al meu pana a facut spume la pizda , dupa ce a coborat din masina mergea crispată , zici ca avea un bat in cur 🤣 si ala sta bine canamicină si 3 bile😀 eram cu el cand sa intamplat faza , eu ce sa mai fut ca sa dus duoa containere sa se pise si nu a mai venit 😀

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 1 oră, balan1992 a spus:

Salut ceva fete noi , înafara de variantă unde sunt toate mana in mana cu gaborii ! Spuneti-mi unde mai gasesc pe zi fete si ma duc ! In CT si in Imprejurimi pana in eforie valu ect ! 

Mergi ma' la cele cu locatie. E mai sigur.

Link spre comentariu
2 hours ago, sexboy69 said:

Seara buna, un loc sigur ferit de garda pe Aurel Vlaicu gasesc si eu?

N-ai nici o baza. Toate sint bine știute de ei. 

Eu trec zilnic pe Aurel Vlaicu și nu am văzut vreun loc cu fete în care sa nu fi fost și politia măcar o data. Deci dacă o faci riscul e al tău. 

Dacă totuși vrei, deși eu nu îți recomand sint vreo 3,4 locuri unde politia ajunge foarte rar. La intersecție cu Sibioara, și de la benzinăria Celsy pana aproape de aeroport sint vreo 3 locuri cu fete. Din păcate sint cam urate și cam ciorite. Și nici nu cred ca stau bine cu igiena. Eu nu am încercat ca nu îmi plac. Dar dacă totuși te tentează, ai mai multe șanse sa nu te prinde politia. 

Mai ai un loc la ieșire din Basarabi spre Cobadin. Vreo 3 cuiburi. Multe nasoale dar vreo doua par interesante. Politia vine rar și nu prea se baga. Avantaj mare e ca poți lua camera la ora la popas. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
3 hours ago, balan1992 said:

Fetele astea de la Celsy și basarabi stau pe zi sau si pe noapte !

Eu le-am văzut ziua. Deci nu prea cred ca noaptea ai șanse. 

La Basarabi cam pe la ora 16,00  se cam merge acasă. 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Și sunt bune de ceva jivinile , am inteles ca aunt de etnie , la fata nu ma interesează ca am 1 perna in masina o pun pe cap si gata la corp oricum toate care ajung in spate le rabatez cu craci in sus si le dau umeri craci daca sunt cat de cat cu igiena ok sa vad cum iese lebarul din pizda si intra inapoi , daca nu preq corespunde igiena le bag capra si pompez pana plesnește bucile de burtă !

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
On 12/3/2021 at 8:37 PM, g2br13l said:

N-ai nici o baza. Toate sint bine știute de ei. 

Eu trec zilnic pe Aurel Vlaicu și nu am văzut vreun loc cu fete în care sa nu fi fost și politia măcar o data. Deci dacă o faci riscul e al tău. 

Dacă totuși vrei, deși eu nu îți recomand sint vreo 3,4 locuri unde politia ajunge foarte rar. La intersecție cu Sibioara, și de la benzinăria Celsy pana aproape de aeroport sint vreo 3 locuri cu fete. Din păcate sint cam urate și cam ciorite. Și nici nu cred ca stau bine cu igiena. Eu nu am încercat ca nu îmi plac. Dar dacă totuși te tentează, ai mai multe șanse sa nu te prinde politia. 

Mai ai un loc la ieșire din Basarabi spre Cobadin. Vreo 3 cuiburi. Multe nasoale dar vreo doua par interesante. Politia vine rar și nu prea se baga. Avantaj mare e ca poți lua camera la ora la popas. 

Salutare. 
La iesire din Murfatlar pe sensul de mers spre Cobadin, unde se termina padurea inainte de a ajunge la pasajul de sub autostrada pot sa spun ca una este cat de cat ok (adesea este imbracata precum o vecina de bloc care nu prea vrea sa iasa in evidenta dar isi da interesul cand e sa faca treaba), are cam 1.65m si 50kg, ultima oara cand am ajuns eu in zona era blonda.

Ca o paranteza, politia trece des pe acolo in perioada verii, in prima parte a zilei.

Pentru colegul care intreba daca sunt si seara acolo, rar gasesti pe cineva dupa ora 16:00.

Spor la ciocane. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 17 ore, balan1992 a spus:

Și sunt bune de ceva jivinile , am inteles ca aunt de etnie , la fata nu ma interesează ca am 1 perna in masina o pun pe cap si gata la corp oricum toate care ajung in spate le rabatez cu craci in sus si le dau umeri craci daca sunt cat de cat cu igiena ok sa vad cum iese lebarul din pizda si intra inapoi , daca nu preq corespunde igiena le bag capra si pompez pana plesnește bucile de burtă !

daca igiena nu este buna degeaba ca te sufoci de la pompat atunci te ajuta doar sa o futi outdoor :D :D

Link spre comentariu
23 hours ago, balan1992 said:

Și sunt bune de ceva jivinile , am inteles ca aunt de etnie , la fata nu ma interesează ca am 1 perna in masina o pun pe cap si gata la corp oricum toate care ajung in spate le rabatez cu craci in sus si le dau umeri craci daca sunt cat de cat cu igiena ok sa vad cum iese lebarul din pizda si intra inapoi , daca nu preq corespunde igiena le bag capra si pompez pana plesnește bucile de burtă !

Mie nu îmi plac. Dar după cum știi gusturile sint împărțite.. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
La 03.12.2021 la 18:06, sexboy69 a spus:

Seara buna, un loc sigur ferit de garda pe Aurel Vlaicu gasesc si eu?

La Celsy nu trece poliția , am fost eu acum 1 saptamana sunt vreo 3 locuri si grase slabe toate națiile , La ieșier din lazu dupa pod in statie este una slabița mai mereu intre 12 si 4 si la eforie la Ro Ro pana in pod este 1 care arata ok , in astea 4 puncte sunt sanse slabe sa te prinda poliția , cel putin pe aia de la , Lazu si Eforie am futut-o afara pe capotă si nu a venit nici dracu ! Aia din lazu o recomand ca e stramta rau la pasarica , de pe varianta absolut toate sunt mana in mana cu gaborii , si cand zic toate crede-ma ca toate de la tonis pana la dobrogea , toate colaboreaza cu , Copoi ! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 10 minute, cristi bug a spus:

Pe la 21:30 în spate la Penny pe alee a intrat un Duster al Jandarmeriei și i-a prins în mașină pe o brunetă cu un client.

Bugulie, tot acelasi ai ramas :)) 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

O stiu pe bruneta aia de la Penny este si pe , publi 24 andreea o cheama , a fost un prieten de al meu ! Pai ia isi baga clienții chiar pe colt in stanga acolo dupa boscheții cu masina sa fie ia comoda la 3 metri de strada normal ca te prinde , oricum v-am zis nu mai e treabă toata varianta este full de curve care sunt mana in mana cu gaborii si jandarmi asa ca futeti alt undeva inafara de variantă ! La Celsy eforie lazu pe timp de zi e mai ok .

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...