Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

  • Oras:Tomis Nord
  • Oras:Tomis Nord

problema mare care ramane este igiena lipsita la street fighter-ele astea bune de ciocanit si pretul identic ca la cele cu apartament si dus.

 

sincer sa fiu ma tentat o fata vara trecuta era sa intru cu masina pe contrasens cand am vazut-o vai vai vai ce am ratat-o, la aia chiar ca ma opream indiferent de pret si igiena.

Asa gandesc si eu. Desi cate una imi face si mie cu ochiul si mi-e pofta sa ma bag. Cateodata nu rezist tentatiei...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

prima mea experienta cu o curva a fost tot asa la strada in austria era o fata in jur de 20-25 (austriaca) de ani si aveam doar 18 si o zii, eram cu un prieten din indonezia si ele 2 pe un bulevard mai maricel, oprisem masina sa intrebam de pret si disponibilitate si aveau locatie in blocul de langa de aia am si mers cu ele, mama ce buna era a mea si ce urata a lui colegul hehehe imi aduc aminte parca a fost ieri!  :sheep

 

Asa gandesc si eu. Desi cate una imi face si mie cu ochiul si mi-e pofta sa ma bag. Cateodata nu rezist tentatiei...

  • Like 3
Link spre comentariu

Deci :) 25.06.2020

Spre mangalia la iesire din cta dupa sens giratoriu cumpana in parcare pe stg o fata aprox 22-25 ani bunuta , pe dr spre lazu in parcare o naspeta care sta seara pe la

Mercedes in cta varianta, imediat dupa una pe stg care are niste super tate ,dar e urata foc 25ani ,buna la corp urata la fata...

La selgros agigea una naspeta rau

La iesire din agigea,aproape de eforie pe dr erau 3 bucati,una naspa si una buna,o bruneta care mai sta si prin oras si blonda aia buna care mai sta prin oras pe la petrom

La iesire din tuzla la aeroport una naspeta,dupaia la intrare in costinesti una pe dr cam naspeta si alta pe stg si mai naspeta....aproape de 23august 2 tiganci urate rau dupa 23august o tiganca naspa pe dr

 

 

Plecare din cta spre harsova

La iesire din cta la dedeman una naspeta pe dr

La iesire din ovidiu erau 2 pe dr bune,pustoaice 20-22ani si 2 pe stg tot pustoaice 20-22 ani ,una buna si una mai pufoasa si mai neagra

Tot in lumina dar spre tulcea este o pustoaica bunicica pr stg chiar la intersectia lumina-navodari

La iesire din m kogalniceanu era o pustoaica buna

La iesire din dorobantu erau 2 bucati una plinuta si una plina toata 22-25ani napetele....dupaia imediat dupa ele pe dr una buna dar genul ala tatuata toata care suge pe afara dar acum ,covid

Dupa inca 5-10km pe dr o tiganca multa napeta

Dupa harsova aproape de tandarei in padure una buna dar tiganca si cu inca una care parca mai mancase una :)tot tiganca naspa

 

Cam asta ar fi...

bafta

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Deci :) 25.06.2020

 

 

La iesire din ovidiu erau 2 pe dr bune,pustoaice 20-22ani si 2 pe stg tot pustoaice 20-22 ani ,una buna si una mai pufoasa si mai neagra

Tot in lumina dar spre tulcea este o pustoaica bunicica pr stg chiar la intersectia lumina-navodari

La iesire din m kogalniceanu era o pustoaica buna

 

 

La ce ore le-ai vazut pe cele din Ovidiu, Lumina si m. Kogalniceanu?

La  Lumina te referi la intersectia aia mare din mijlocul localitatii Lumina, care duce spre Navodari?

Link spre comentariu

Am fost si eu la aia de pe Caraiman astazi la 22:00 am trecut pe acolo si erau 2 una mai plinuță si una slaba bruneta , am luato pe aia slaba 1 muie 10 minute dupa capra pe capota , finalizat si plecat , plata 50 lei , se pare ca au re aparut pe caraiman ;)

Link spre comentariu

29.06.20

Iesire din cta spre valu traian ....nimic !!! Nu mi-a venit sa cred fratilor ,care alta data aici erau cuiburi cuiburi...nimic nimic acum...dar,la iesire din murfatlar spre ciocarlia-cobadin, in padure acolo multe frate,9 sau 10....unele vechi in zona de ani de zile si altele noi, mai slabe si mai grasute ,mai mici si mai mari,dar nu am vazut nimic care sa merite....

Mai tarziu in aceeasi zi am ajuns si la cernavoda tot pe drumul vechi....nimic ,nici la medgidia si nici pe drum ,si erau inainte cateva, doar la cernavoda acolo la centrala si la pod erau 3 bucati dar naspete,o cioara,o tarancuta muncita rau si inca una la fel de muncita....slab ca si productia de cereale anul asta...

......spre mangalia au mai aparut vre-o 2 bucati la saturn la intersectie dar nu am vazut daca era ceva bun sau rau

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

29.06.20

Iesire din cta spre valu traian ....nimic !!! Nu mi-a venit sa cred fratilor ,care alta data aici erau cuiburi cuiburi...nimic nimic acum...dar,la iesire din murfatlar spre ciocarlia-cobadin, in padure acolo multe frate,9 sau 10....unele vechi in zona de ani de zile si altele noi, mai slabe si mai grasute ,mai mici si mai mari,dar nu am vazut nimic care sa merite....

Mai tarziu in aceeasi zi am ajuns si la cernavoda tot pe drumul vechi....nimic ,nici la medgidia si nici pe drum ,si erau inainte cateva, doar la cernavoda acolo la centrala si la pod erau 3 bucati dar naspete,o cioara,o tarancuta muncita rau si inca una la fel de muncita....slab ca si productia de cereale anul asta...

......spre mangalia au mai aparut vre-o 2 bucati la saturn la intersectie dar nu am vazut daca era ceva bun sau rau

Pa căldură asta cred ca nu ies
Link spre comentariu
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta

Aseara in jurul orei 20 langa Penny o domnisoara la 30 de ani simpaticuta si noua in meserie ( din spusele ei maritata)Arata bine si am zis sa o incerc.Nu cunostea zona asa ca am gasit eu un loc mai retras.Nu ne-am dezechipat bine ca a si sarit pe mine.Fratilor,m-a calarit fiinta asta de mi-au tremurat genunchii toata seara.Cred ca m-a calarit mai bine de jumatate de ora schimband destul de des pozitiile.Tipa cred ca trasese si ceva pe nas ca nu prea lega bine cuvintele si radea mai tot timpul.Tragerea 50 oral si normal,curatica,frumusica,slabuta,blonda.Mi-a spus ca iese la treaba ocazional,probabil cand are foame de bani.Sper sa o mai prind...bafta si voua.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

descrie si tu cum arata fata!!

 

Aseara in jurul orei 20 langa Penny o domnisoara la 30 de ani simpaticuta si noua in meserie ( din spusele ei maritata)Arata bine si am zis sa o incerc.Nu cunostea zona asa ca am gasit eu un loc mai retras.Nu ne-am dezechipat bine ca a si sarit pe mine.Fratilor,m-a calarit fiinta asta de mi-au tremurat genunchii toata seara.Cred ca m-a calarit mai bine de jumatate de ora schimband destul de des pozitiile.Tipa cred ca trasese si ceva pe nas ca nu prea lega bine cuvintele si radea mai tot timpul.Tragerea 50 oral si normal,curatica,frumusica,slabuta,blonda.Mi-a spus ca iese la treaba ocazional,probabil cand are foame de bani.Sper sa o mai prind...bafta si voua.

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

dar imagineaza-ti ca ciar asteapta pe cineva si tu o intrebi cat costa numarul!!!

 

Nu arata a centurista.Destul de binisor imbracata si fara machiaje stridente...Initial am crezut ca asteapta pe cineva.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta

Stai linistit ca am facut 3 ocoluri Penny Campus pana sa fiu sigur.Mi-am dat seama abia dupa ca si-a lasat la bordura celebra sticla de suc...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Miami, Florida
  • Oras:Miami, Florida

Azi in jur de ora 14 la eforie nord la pod doua bucati, o pustoaica bruneta cu corp fain dar nu o ajuta fatza si o blonda un pic mai buna ca bruneta dar fara vino-ncoa. Dupa Costinesti 4 piese de origine dubioasa , rasa rom ieftin de mahala, funny mi s-a parut ca aveau masa , scaune , maine poimaine pun si reclamele luminoase 😂😂😂 , pe scurt nimic care sa ma atraga sa cumpar o fisa scurta in drumul meu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

alea la costinesti vind si miere!!!

mie personal imi facea mai mult bruneta cu ochi la eforie.

 

Azi in jur de ora 14 la eforie nord la pod doua bucati, o pustoaica bruneta cu corp fain dar nu o ajuta fatza si o blonda un pic mai buna ca bruneta dar fara vino-ncoa. Dupa Costinesti 4 piese de origine dubioasa , rasa rom ieftin de mahala, funny mi s-a parut ca aveau masa , scaune , maine poimaine pun si reclamele luminoase , pe scurt nimic care sa ma atraga sa cumpar o fisa scurta in drumul meu

Link spre comentariu

Alea 2 de la pod de la eforie stau seara in cta la petromul de la mercedes,ai blonda este cea pe care o cauta multa lume,ca e buna rau ...si cealalta bruneta sta mai mereu cu ea acolo...e buna si ea ...

Intre tuzla si costinesti au aparut vineri 3 pustoaice bune rau ,pe langa aeroport pe acolo...fiind cu masina de firma nu am putut sa le caut de carii 🥺

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...