Jump to content

harta fast fuck judet Constanta

Recommended Posts

• Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nu stiu daca a mai up-datat cineva sectiunea asta..dar...m-a servit azi o bruneta slim cu parul lung si ochi frumosi (Cristina s-a recomandat) care sta seara visavis de Maritimo la 50 combinatul....la

nu iubitica mea =)) e doar de brazilianca :D... bombat si tare ca doua jumatati de mingii de bowling :* ... numa' bun de zmotocit

=))) =))   asa procedezi tu cand nu gasesti nimic in zona ????

Posted Images

Vis a vis de Campus Ovidius o șatenă mai sus la sensul giratoriu o blondă cu o brunetă. Vis a vis de hotel Austin o roșcată și coborâse din taxi o brunetă în blugi & geacă de piele. La reprezentanța Mercedes 3 domnișoare la benzinăria Petrom o blondă,iar la Kaufland de la Vivo o șatenă. La Casa Shutu o blondă micuță coborâse din mașina unui băcăuan,iar mai târziu stătea de vorbă cu un tinerel la portbagaj dar cred că nu s-au înțeles la bani. La barieră Leroy Merlin 3 domnișoare și la Jumbo 2.

• Like 1

Vis a vis de Campus Ovidius o șatenă mai sus la sensul giratoriu o blondă cu o brunetă. Vis a vis de hotel Austin o roșcată și coborâse din taxi o brunetă în blugi & geacă de piele. La reprezentanța Mercedes 3 domnișoare la benzinăria Petrom o blondă,iar la Kaufland de la Vivo o șatenă. La Casa Shutu o blondă micuță coborâse din mașina unui băcăuan,iar mai târziu stătea de vorbă cu un tinerel la portbagaj dar cred că nu s-au înțeles la bani. La barieră Leroy Merlin 3 domnișoare și la Jumbo 2.

Multe din ele sunt si cu anunt pe Publi.

Majoritatea din cuiburile de evitat.

• Like 1

Salutare colegi.

In decursul zilei de ieri, am vazut o fata destul de tanara langa Tonis, pe drumul ce duce spre terenul de fotbal.

Ca si preturi avea 50 lei pentru una rapida, am zis ok si am mers undeva dupa terenul sintetic.

Ca si prestatie, vreau sa spun ca este dezastru, se foloseste mult de mana si are destule momente cand simti dintii (chiar daca i-am atras atentia pe chestia asta). Dupa spusele ei, face asta de aproximativ o luna si se da incepatoare.

Pentru a o putea recunoaste si totodata evita, este undeva la 1.65 - 1.70, satena. Ieri era imbracata cu o pereche de blugi si o geaca de piele neagra.

Spor la ciocane.

• 3 weeks later...

Una din cele 2 domnișoare de la Energia(44) este consumatoare de droguri (am primit informații) în seara asta am văzut-o cântând & făcând tumbe. În zonă se vor construi niște blocuri și deja a început construirea unei parcări subterane.

• Like 1