Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

  • Oras:București, România
  • Oras:București, România

Vreau și eu niște locuri unde aș putea să dau de fete cât de cât frumușele seara, dar și ziua, doar să specificați care cum stau și în ce interval orar, dar vreau să am acces cu camionul, nu sunt din zona Constanței și mai fac nopțile prin oraș, și dacă tot stau la pauză, de ce nu să ciocănesc și eu ceva🤣 Aș vrea să-mi spuneți locurile așa cu liniuță să nu le încurc, mulțam!

  • Like 1
Link spre comentariu

In seara asta pe la 22 era o pustoaica in geaca roz cu colanti negri , cam la 1/50 ..1/55...bunicica putin plinuta, nu era de etnie😉😉..in fata la campus pe aurel vlaicu..oral /normal ...70.150....si mai era una la intrare cum mergi spre taverna la sensul giratoriu ..acolo nu stiu cat era dar era vai mama soarta , imbracata in negru..cred ca daca bate vantul mai tare zboara din peisaj😁😁😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

mda miercuri am facut o verificare de preturi si servicii la vreo 7 curve si nu sa merita au pretentii prea mari sau moacha de barbati :D adica oral/normal intre 50-80/100-160 si oral neprotejat costa inca o data suma deci 100-160/150-220 ehh nu ma duc mai bine la o fata cu apartament si am alegerea fara risc?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
On 10/29/2022 at 4:34 AM, scarlxxrd said:

mda miercuri am facut o verificare de preturi si servicii la vreo 7 curve si nu sa merita au pretentii prea mari sau moacha de barbati :D adica oral/normal intre 50-80/100-160 si oral neprotejat costa inca o data suma deci 100-160/150-220 ehh nu ma duc mai bine la o fata cu apartament si am alegerea fara risc?

Ceva nou pe șosele ? Sunt plecat de vreo 2 luni și mai am puțin și ajung acasă și voiam să vad daca exista ceva nou sub soare 😁

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
La 31.10.2022 la 20:40, saint123 a spus:

Ceva nou pe șosele ? Sunt plecat de vreo 2 luni și mai am puțin și ajung acasă și voiam să vad daca exista ceva nou sub soare 😁

una doua dar nimic ce ar fi atat de interesant sa te puna pe graba la drum!

  • Like 1
Link spre comentariu

In seara asta in jur de ora 18 pe Aurel Vlaicu langa Penny o uscatura infofolita cu gluga pe cap geaca neagra , nu dadeai 2 bani pe ea....mai jos intre Penny si taverna sarbului o slabuta , fusta neagra , scurta , tatuata pe un picior ..parea de etnie...la taverna sarbului 2 bucati..unde de etnie urata in draci..slaba si inca una , nu parea de etnie , fuata scurta de blugi, bulanoasa, parea mai rasarita..toate dispuse strategic sa nu scape nimic😁😁😁

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 27 minute, lexluthor a spus:

In seara asta in jur de ora 18 pe Aurel Vlaicu langa Penny o uscatura infofolita cu gluga pe cap geaca neagra , nu dadeai 2 bani pe ea....mai jos intre Penny si taverna sarbului o slabuta , fusta neagra , scurta , tatuata pe un picior ..parea de etnie...la taverna sarbului 2 bucati..unde de etnie urata in draci..slaba si inca una , nu parea de etnie , fuata scurta de blugi, bulanoasa, parea mai rasarita..toate dispuse strategic sa nu scape nimic😁😁😁

🤣🤣🤣 am râs cu poftă cum ai povestit mai sus ai talent la compuneri, 🤣🤣🤣și nimic, măcar o țeavă scurtă așa în viteză trebuia să faci o probă să vezi ce talent are la supt aia uscată ca scândura 👍

  • Haha 1
Link spre comentariu

Una bucata zbumtzi vis a vis de taverna Sarbului..genul plinutza dar nu parea exagerat..No2 intre taverna si Penny cam la a 2 straduta ce da in Aurel Vlaicu..cam la fel aproximativ..zbumtzi no3 la penny aurel vlaicu..uscatura si plus ca urata in draci..daca ar fi un concurs ar castiga detasat premiul de spaima pwlii😈😈😁😁...naspetele au iesit la interval ca se apropie sarbatorile si fiind mos Niciolaie azi..poate gaseau si ele vreo nuielusa🤣🤣🤣

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 3 ore, lexluthor a spus:

Una bucata zbumtzi vis a vis de taverna Sarbului..genul plinutza dar nu parea exagerat..No2 intre taverna si Penny cam la a 2 straduta ce da in Aurel Vlaicu..cam la fel aproximativ..zbumtzi no3 la penny aurel vlaicu..uscatura si plus ca urata in draci..daca ar fi un concurs ar castiga detasat premiul de spaima pwlii😈😈😁😁...naspetele au iesit la interval ca se apropie sarbatorile si fiind mos Niciolaie azi..poate gaseau si ele vreo nuielusa🤣🤣🤣

Mai poti ,mai poti sau tu te ocupi cu recesamantul ? Le inventariază si pe astea ?

Link spre comentariu
9 hours ago, gica 1955 said:

Mai poti ,mai poti sau tu te ocupi cu recesamantul ? Le inventariază si pe astea ?

Pai dacă sint o grămadă de consumatori de acest gen, e foarte bine ca le "inventariază". Măcar întra omul pe site și găsește locurile la care sa meargă la sigur. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Tomis Nord - Constanta
  • Oras:Tomis Nord - Constanta
Acum 13 ore, gica 1955 a spus:

Mai poti ,mai poti sau tu te ocupi cu recesamantul ? Le inventariază si pe astea ?

Nea GICA,

 

Scuze ca te abordez astfel. Da-mi pe private message, 2-3 numere de fete dragute, recomandarile matale. 

 

Din pacate aici pe site am din ce in ce mai putine optiuni....

 

Iti multumesc frumos!

Sa traiesti!

  • Haha 1
Link spre comentariu

Întru-cât drumurile dese fac parte din viata mea, o sa încerc sa va împrospăteze locurile unde găsiți fete dornice sa va ia banii din scurt. Deci update. 

La vreo mie de metri de benzinăria Celsy pe drumul spre Hârșova pe partea dreapta una bucata mica și slăbuț. N-am văzut-o la fata. 

După Hanul Kartali, acolo unde este intersecția aia. Doua fete una pe o partea și una pe cealaltă. Pe partea spre Constanța una blonda interesanta. Pe partea spre Hârșova uitați de ea. 

Între Kogălniceanu și N. Bălcescu la intersecția aia cu drumul ala spre eoliene. Activitate mare, compusa din 4 prestatoare. Din păcate nu prea pot da amănunte despre aspect întru-cât nu ma așteptăm să le găsesc acolo și acul vitezometrul depășea cu mult 100.

Intersectia la Medgidia, una zburătoare micuța și urata. 

La ieșire din Crucea, o tânără tarancuta ( cred ca asta este descrierea corecta, deși nu am nimic cu faptul ca ar trai la tara. Cu toate acestea ea avea trăsăturile acelea de tarancuta, deci no offence) 

Întrare în Slobozia, cuib. Multe fete cam toate negre la fata.

Intrare în Călărași pe partea dinspre Slobozia doua grupulețe unul de 3 și unul de doua. Altceva fata de Constanța. Adică mai spălate, mai decent îmbrăcate și mai deschise la culoare. Candva poate o sa opresc de curiozitate, dar acum nu am avut timp. 

De asemenea fac un update la Basarabi în drumul spre Cobadin la pădure. Va amintiți ( cei mai vechi) ca va povesteam acum vreo 10 ani de etalonul de urâțenie? Ei bine, a reapărut. 😂 Acum e o tânără milf de sosea. 😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

ce sa zic ca vineri erau doua micute destul de bune la energia residence, jur ca nu erau 5 minute sa nu fie ocupate nu am reusit sa ajung in timp la nici una.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
22 hours ago, sexboy69 said:

Ceva care merita pe centura perioada asta??

Am fost eu acum 2 zile ... Cam pustiu . O găsești pe blonda la cale ferată și mai era una langa triton la spălătorie . Nu mai este activitate pe frigul ăsta 😁 . Înainte erau 2 la sensul giratoriu când o iei de pe Aurel Vlaicu pe baba novac, chiar făceau treabă cu oralul . 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723123321
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0723123321
  • Oras:Constanta
La 07.01.2023 la 20:04, sexboy69 a spus:

Ceva care merita pe centura perioada asta??

Am oprit eu astăzi pe zi la una langa jumbo, intrarea de pe varianta lui Ovidiu, am oprit și dus am fost când m-am întrebat dacă vreau normal neprotejat pt 150 de lei!!! S-a cam stricat piata fetelor de la strada 😔😔😔

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
On 1/10/2023 at 8:28 PM, futact said:

Am oprit eu astăzi pe zi la una langa jumbo, intrarea de pe varianta lui Ovidiu, am oprit și dus am fost când m-am întrebat dacă vreau normal neprotejat pt 150 de lei!!! S-a cam stricat piata fetelor de la strada 😔😔😔

Au explodat preturile ... La banii ăștia , te duci frumos la apartament .cum am spus și mai sus , au fost vreo 2 la sensul giratoriu cu baba novac , aveau 50 lei oralul ( ON sau OP ) și o făceau cum trebuie . De câteva zile mă tot plimb pe acolo prin zona și nu mai dau de ele 😒

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723123321
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0723123321
  • Oras:Constanta
Acum 11 ore, saint123 a spus:

Au explodat preturile ... La banii ăștia , te duci frumos la apartament .cum am spus și mai sus , au fost vreo 2 la sensul giratoriu cu baba novac , aveau 50 lei oralul ( ON sau OP ) și o făceau cum trebuie . De câteva zile mă tot plimb pe acolo prin zona și nu mai dau de ele 😒

Cred că știu despre cine vorbești, dau țigăncușe slăbuțe, daca despre ele vorbești, mai insistă, sunt foarte foarte solicitate când sunt în zonă!!!!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 4 ore, logix a spus:

Cam nasol cu fututul pe centură, am pățit de două ori, prima dată ma prins poliția în fapt și a doua oară ma văzut un vecin când centurista a urcat în mașină, eu m-am lecuit, spor la ciocane!!!

 

 

 

ohoh...prima oara aia  e...rezolvi cu Politia.....a  doua tura ..e mai belea....sa nu te spuna la nevasta/iubita.  Bag deseamma ca tia placut sa traiesti mai palpitannt.   Pe variannta este chestia  de IGIENA .....politie...ochii indiscreti. 

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
La 11.01.2023 la 23:24, saint123 a spus:

Au explodat preturile ... La banii ăștia , te duci frumos la apartament .cum am spus și mai sus , au fost vreo 2 la sensul giratoriu cu baba novac , aveau 50 lei oralul ( ON sau OP ) și o făceau cum trebuie . De câteva zile mă tot plimb pe acolo prin zona și nu mai dau de ele 😒

 

Acum 21 ore, futact a spus:

Cred că știu despre cine vorbești, dau țigăncușe slăbuțe, daca despre ele vorbești, mai insistă, sunt foarte foarte solicitate când sunt în zonă!!!!

alea ies si urc in aceias secunda, clar ca nu le ai gasit, cred ca au alea cate 40 de pule in ele pe tura :D

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
9 hours ago, scarlxxrd said:

 

alea ies si urc in aceias secunda, clar ca nu le ai gasit, cred ca au alea cate 40 de pule in ele pe tura :D

Din păcate nu pot să stau să păzesc intersecția că mă cunoaște lumea și nici să scot numerele de pe mașina că mă ia poliția 😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...