Sari la conținut

Vera 0746644329


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

da. am insistat eu cu telefonul. am sunat de vreo 15 ori in intervalul a 3 ore si am gasit-o pana la urma. am ajuns destul de repede la ea pentru ca eram in zona. Cine vrea sa o "viziteze" sa se grabeasca pentru ca a confirmat ca mai presteaza 2 zile si pleaca din tara. 

 

locatia: 9 (arata bine, doar ca e intr-o zona mai dificila. mie mi-a fost pe plac deoarece era f aproape de zona unde ma aflam. baie curata, prosop foarte mic dar curat)

oral: 5 (slabut rau, abia daca lingea capul si se ajuta de manuta. nici nu am inistat sa faca ceva mai adanc pentru ca mi se parea ca nu ii face deloc placere)

normal: 8 (a fost ok, nu am nimic de reprosat. se implica. nu dau punctaj maxim pentru ca se putea mai bine)

Un pic de GFE, CIM(daca reusesti - mie mi s-a parut slabut si nu am asteptat)

Halatul 150/h pt 2 finalizari

 

Nota 10 pentru ca pozele sunt reale - nu ma asteptam, de obicei 99% din anunturile de pe publi24 au poze false. 

De revenit totusi pentru calitate/pret

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

da. am insistat eu cu telefonul. am sunat de vreo 15 ori in intervalul a 3 ore si am gasit-o pana la urma. am ajuns destul de repede la ea pentru ca eram in zona. Cine vrea sa o "viziteze" sa se grabeasca pentru ca a confirmat ca mai presteaza 2 zile si pleaca din tara. 

 

locatia: 9 (arata bine, doar ca e intr-o zona mai dificila. mie mi-a fost pe plac deoarece era f aproape de zona unde ma aflam. baie curata, prosop foarte mic dar curat)

oral: 5 (slabut rau, abia daca lingea capul si se ajuta de manuta. nici nu am inistat sa faca ceva mai adanc pentru ca mi se parea ca nu ii face deloc placere)

normal: 8 (a fost ok, nu am nimic de reprosat. se implica. nu dau punctaj maxim pentru ca se putea mai bine)

Un pic de GFE, CIM(daca reusesti - mie mi s-a parut slabut si nu am asteptat)

Halatul 150/h pt 2 finalizari

 

Nota 10 pentru ca pozele sunt reale - nu ma asteptam, de obicei 99% din anunturile de pe publi24 au poze false. 

De revenit totusi pentru calitate/pret

O mica intrebare. Unde e calitatea? Oral de 5 si normal de 8 cu un pic de GFE.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Fraților, tocmai ce vin de la un "îngeraș" . Păcat ca va pleca departe, eu sper sa se întoarcă cat ma curând. A fost fata cu cea mai calda atitudine pe care am întâlnit-o in viata mea de futac. Are un chip luminos, un ten alb ca laptele, dar marele ei atu după cum am spus e atitudinea... Nu are rost sa mai comentez mai departe caci totul a fost de nota 10 ca experienta. Poate am făcut si eu click cu ea, e adevărat, însă de când mi-a deschis usa mă încărcat cu energie pozitivă. O sa dau si cateva note pentru ca: "regulamentul"

 

Aspect 9 alba ca laptele frumoasa fic cu parul negru ca abanosul

 

Oral 9 as fi vrut un pic mai deep, in rest neprotejat si plin de saliva,

dar finalizarea d la sfârșit a fost Senzaționala si a compensat

 

Normal 9 doar pentru ca nu a durat mai mult poate si din vina mea...in rest perfectly

 

French kiss 9, as fi vrut sa fie mai mult dar poate data viitoare... daca va mai fi eu asa sper.

 

Atitudine si mod de a se purta: 10 plus plus plus

 

In concluzie cea mai buna experienta a mea de anul acesta, păcat ca am fost ultimul norocos.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Fraților, tocmai ce vin de la un "îngeraș" . Păcat ca va pleca departe, eu sper sa se întoarcă cat ma curând. A fost fata cu cea mai calda atitudine pe care am întâlnit-o in viata mea de futac. Are un chip luminos, un ten alb ca laptele, dar marele ei atu după cum am spus e atitudinea... Nu are rost sa mai comentez mai departe caci totul a fost de nota 10 ca experienta. Poate am făcut si eu click cu ea, e adevărat, însă de când mi-a deschis usa mă încărcat cu energie pozitivă. O sa dau si cateva note pentru ca: "regulamentul"

 

Aspect 9 alba ca laptele frumoasa fic cu parul negru ca abanosul

 

Oral 9 as fi vrut un pic mai deep, in rest neprotejat si plin de saliva,

dar finalizarea d la sfârșit a fost Senzaționala si a compensat

 

Normal 9 doar pentru ca nu a durat mai mult poate si din vina mea...in rest perfectly

 

French kiss 9, as fi vrut sa fie mai mult dar poate data viitoare... daca va mai fi eu asa sper.

 

Atitudine si mod de a se purta: 10 plus plus plus

 

In concluzie cea mai buna experienta a mea de anul acesta, păcat ca am fost ultimul norocos.

Norocosule!!! 😊
Link spre comentariu
  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

Eu am sunat-o azi dimineață pe la 10 și nu a răspuns.Mai târziu am primit un msj de la ea și mi-a spus că nu lucrează astăzi.Bine vin mâine după ora 4 .....iar primesc un msj de la ea spunandu -mi că pleacă .....i-am urat toate cele bune și să se întoarcă sănătoasă.Cu siguranță nu se va mai întoarce în Bucuresti ,dar sa speram că va reveni...așa că pe mine m-a lucrat astăzi nu a vrut să mă mai primească.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt primu si ultimul ei client .Azi am fost la Vera am stat vreo trei ore la o cafea si barfa,Pentru ca i-am mai facut recenzie am sa dau decat note

Locatia 10 multi o stiu care au mai fost acolo si pana sa apara Vera

GFE 10

Normal 10

Multumesc Vera 

Cei care nu au ajuns la ea sa multumeasca celor care au scris prostii aici pe topicul ei

  • Like 18
  • Minus 23
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Sunt primu si ultimul ei client .Azi am fost la Vera am stat vreo trei ore la o cafea si barfa,Pentru ca i-am mai facut recenzie am sa dau decat note

Locatia 10 multi o stiu care au mai fost acolo si pana sa apara Vera

GFE 10

Normal 10

Multumesc Vera 

Cei care nu au ajuns la ea sa multumeasca celor care au scris prostii aici pe topicul ei

Deci de-aia nu raspundea la telefon....ihmm

Despre ce locatie e vorba,sper ca nu garsoniera aia unde statea alessya...

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...