Sari la conținut

Topic PRIVEGHI PENTRU VANATORUL DE PROSTI,-odihneasca se in pace.SA NE LUAM RAMAS BUN DE LA EL


dmx dmx

Postări Recomandate

Idiotii utili ai lui Lenin sunt academicieni pe langa voi.

In timp ce aia au fost indoctrinati cu un altruism patologic, voi, in prostia voastra abisala, mancati rahat si-l considerati caviar.

Sufera Pizdiskin.Il doare.Se zvarcoleste.DMX l a facut sa l doara .Si Pipilica.Si pulesteu .Si multi altii

PICON ii da muie zilnic.Pizdiskin sufera.Machucambo il fute in cur .Pizdiskin sufera.Pizdsikin se da de gratii.Pizdiskin face clabuci la gura.OOOOOOOOF VIATA MEA

  • Like 17
  • Minus 13
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sufera Pizdiskin.Il doare.Se zvarcoleste.DMX l a facut sa l doara .Si Pipilica.Si pulesteu .Si multi altii

PICON ii da muie zilnic.Pizdiskin sufera.Machucambo il fute in cur .Pizdiskin sufera.Pizdsikin se da de gratii.Pizdiskin face clabuci la gura.OOOOOOOOF VIATA MEA

https://www.youtube.com/watch?v=TIsL0C9R-IA

 

hai ma,ala a venit de urgenta  ca Kopy​ lui iau batae.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

e felu lui de aji plange conturile.a scris mult depe ele tre sa recunosti omu a lucrat sa i faca cunoscuti si apoi sa piara asa.nu se astepta sa fie baietii asa de uniti si sa l muiasca in halul in care sa sters cu el pe jos 

 

https://i.imgur.com/fFKc1rQ.gif

asa arde akuma :)

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

sa-i sugi flocii mamei =)) jeg retardat =)) s-o lingi la pizda cand se scapa pe ea ca e batrana saraca, sa-i schimbi scutecul de adulti si sa-l pui pe farfurie halind tot din el .. iti dau 3 mese pe zi ca saraca atat produce... dimineata, la pranz si seara. Am sunat-o si a zis ca nu are nimic impotriva sa o speli cu limba

:laugh2 Nu te inteleg deloc mamaie. Te-ai zgarcit sa nu dai bani la un barbat sa iti de-a o gaura in perete si ai preferat sa iti zdruncini plombele dand singura gaura  si acum dai bani pe cont premium :slap2 . Hai da-mi un - 1 sa simti ca ai cheltuit banii cu cap

  • Like 8
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

:laugh2 Nu te inteleg deloc mamaie. Te-ai zgarcit sa nu dai bani la un barbat sa iti de-a o gaura in perete si ai preferat sa iti zdruncini plombele dand singura gaura  si acum dai bani pe cont premium :slap2 . Hai da-mi un - 1 sa simti ca ai cheltuit banii cu cap

 

=)) buey, iesti nebun!!!!!

 

sunt uluita!!!! io nu dau bani pe ceva ce pot face singura :)

 

 

 

 

eu imi vreau contul ala simplu, asa cu minusuri :( nu asta ... ca io nu vreau sa le dau minusuri la mucosi =)) eu vreau sa ii umplu de ... spume =)))

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

:laugh2 Nu te inteleg deloc mamaie. Te-ai zgarcit sa nu dai bani la un barbat sa iti de-a o gaura in perete si ai preferat sa iti zdruncini plombele dand singura gaura  si acum dai bani pe cont premium :slap2 . Hai da-mi un - 1 sa simti ca ai cheltuit banii cu cap

 

 

=)) sa mor eu , ti-am dat minus ca e moca =)) .. for free

 

 

 

motane, tot nu te fut !!!

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

spume zici???? sa-ti trimit o poza ca ma tavalesc pe jos de ras? =))

 

 

am pus la pachet cado pt tine =)) ajunge cu posta ed maine dar ai grija sa deschizi abia peste o saptamana, nu de alta, dar sa nu te omoare mirosul ca are mama nevoie de limba ta

Am vazut cum te tavalesti pe jos de ras.Te tavalesti da nu de ras ci de nervi cu spume la gura.Scuipi si icoana de pe perete

  • Like 16
  • Minus 19
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am vazut cum te tavalesti pe jos de ras.Te tavalesti da nu de ras ci de nervi cu spume la gura.Scuipi si icoana de pe perete

 

=)) baaaaaaaaaaaaa tarane, ciobane, ghertoi cocalar =)) scuip pe tine =)) ti-am pus poza pe perete si fac din ea tintar zilnic =)) eu nu am icoane in casa ca nu dau bani la popi

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

prostule =)) flocii mei sunt parfum pe langa pielea imbacsita a ta ... e suficient sa o speli pe mama ... daca gasesc o rana la curu ei , te bat de-ti canta cucu

Tu de ce n o speli pe ma ta?Nu ma ating io de ma ta nici cu o bota de 10 m.Ma cac eventual in gatu ei.

  • Like 15
  • Minus 19
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...