Sari la conținut

Sa radem cu @deceiver


Postări Recomandate

  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Prea multa lume agitata pe forumul asta in ultima perioada!

Sa ne destindem putin cu cateva dintre 'perlele' colegului the deceiver / orochi.:) Si sa nu va grabiti sa ma acuzati de cinism. Chiar am rabdare si intelegere pentru cei mai modesti intelectual, dar nu si pentru cei obraznici si agresivi.

 

 

Io zic asa:
Fiecare are realitatea lui.Sa zicem ca e un număr.Aflat într-o mulțime de numere.Unele mulțimi sunt reunite,altele se intersectează,altele sunt diferite.

Pur și simplu, unii oameni fac anumite alegeri care nu este pe placul altora.

 

 

Da,nu meseria te definește,eu am dat exemple,mai multe exemple,ca sa observi ca peste tot,în orice meserie,e la fel.Cum este peste tot.Ying și Yang :)
Ce te definește...alegerile care le faci.
Și uite asa ajungem la ce ți-am spus-faci alegeri care altora nu le place. :)Iar treaba cu aceste alegeri...trebuie sa-ți asumi și responsabilitatea și consecințele :)

 

 

Încă nu ai spus cine ești,Orjinalule Naic ;)

 

 

 

Sigur ca da,cand n-ai argumente,o dai pe jigneli.

 

Sa pun aici definitiile dex despre accidental si intentionat ​?

 

Causes of an Overdose

A person can overdose on drugs or alcohol for a number of reasons. Some of the most common causes of an overdose include:

"Cauzele unei supradoze.

O persoana poate avea o supradoza de alcool sau droguri din diferite motive.Dintre cele mai frecvente sunt:"

 

 

 

  • Accidental ingestion. - inghitire accidentala.Cum sa inghiti accidental o sticla de palinca de 80 de grade?
  • Taking more than intended. - Ca e cineva Nehalem,nu e accidental.
  • Suicide attempt. - Nu se incadreaza la accidental.
  • Combining different substances. - In combinatie cu alte substante,droguri de pilda.Sau sa vrea sa raceasca votca direct cu azot lichid.
  • Detoxing then taking the same amount as before (a pre-tolerance dose).Iar nu se incadreaza la accidental.
  • Failure to comply with prescription dosage.Nu cred ca vreun doctor da tratament vreo 5 sticle de wisky.
  • Taking a drug with higher purity than normal.Aici e vorba de droguri

Nicaieri nu se specifica si explica ​Supradoza accidentala cu alcool.

 

​Poti sa contiuni sarada,sa jignesti pana nu mai poti.Ti-am explicat cu frumosul.

 

 

 

Visule,fa-ne si noua in favor - ce lant are asta d-a scapat?sa-i loam ​unu' mai gros.Te face de ras.

 

Ba,mediocrule,tot n-ai raspuns.Ah....suna telespicaru'

http://i.imgur.com/tk69IZz.gif

 

 

Ops!
Văd că van 5gramme ne-a părăsit.
L-a pleZnit bossbanu sau a făcut -400? :)))

 

 

Vai de mine....stii,am visat ca eram într-o baie.O tipa,tot stătea pe acolo și nu mai ieșea,vroiam sa fac o baie.Pana la urmă, m-am dezbrăcat.Ce ocheade arunca la sulita Satanei!
Ce zici...m-am băgat în cada,abia ce m-am lungit,hop!Mi-a și dispărut sulita-ntre buzele ei!
Pfoai... Ca atunci s-a ridicat ma uaif din pat și m-a trezit!!!!
:))))

 


 

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Prea multa lume agitata pe forumul asta in ultima perioada!

Sa ne destindem putin cu cateva dintre 'perlele' colegului the deceiver / orochi.:) Si sa nu va grabiti sa ma acuzati de cinism. Chiar am rabdare si intelegere pentru cei mai modesti intelectual, dar nu si pentru cei obraznici si agresivi.

 

Pyzdoyaș, ești cam disperat. Mai bine zi ceva de starea vremii, c-ar fi mai amuzant.

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Un butoi cu cacat.Lui sigur i ar placea.Se pare ca are aceleasi preferinte ca si raposatul lui tatic

 

vezi cacolo​ timpul si masurile sunt...altfel.

Un an la beci,​inseamna 10 ani ​aicea.

​Un butoi....:)))))

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...