Sari la conținut

Am revenit


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Raspund doar in scris,sms sau whatsapp.

Program zilnic 11-19.

Daca aveti intrebari mi le adresati in scris. Nu va raspund la intrebari la telefon.

Adresati intrebari de bun simt si carora sa le pot raspunde. Clar,concret,concis.

Lucrez doar la mine,nu fac deplasari. Nu am anunturi pe alte siteuri ( din cate stiu eu) asa ca practic lucrez exclusiv cu clientii fideli si cu cei de pe acest forum.

Daca scrieti si va arata ca nu va primesc mesajele,inseamna ca nr vostru e deja la reject.

Ce ofer: orice inseamna dominare soft. Imi scrieti cam ce va doriti,cam ce va incita si vedem. Nu imi place graba,dar nici nesimtirea.

Se pot rezerva

-sedinte de 5-10 minute ( exclusiv uro, asistare la handsjob) cost 100 ron

-sedinte de 20-30 minute ( mici fantezii' handjob,cunni,anni,penetrare cu strapon) cost 200 ron

-sedinte complexe de o ora ( discutam in prealabil ce poate contine sedinta)- 100 euro.

Pt sedintele cu alte persoane ( o alta prietena, un sclav docil pregatit sa vi o suga sau sa ii penetrati fundu,etc se programeaza cu o zi inainte.costul este 200 euro undeva la o ora jumate.

Anuntul se adreseaza indivizilor care inteleg cu ce se savureaza bdsmul. Nu disperati si nu va inghesuiti. Lucrez cand am chef,nu iau multe programari pe zi, imi place ceea ce fac. Asa ca mai bine aveti rabdare sa ne potrivim,decat sa insistati pana va plasez la black list.

Sunt open mind mai mult decat puteti voi sa ganditi.

 

Am si eu exceptiile mele: nu fac sex,nu ofer scato,etc. Ofer servicii care sa imi faca placere si de care sa ne bucuram impreuna.

Ps: nu cereti poze! Cum arat stie toata lumea. Sunt slabuta,miniona,frumoasa foc. Iar calitatile mele stau in personalitatea mea. Cu incredere va recomand sa veniti sa ma cunoasteti,fara sa puneti intrebari aiurea si discutii Interminabile.

Luati in calcul faptul ca nu stau legata de telefon,ca timpul meu este la fel de valoros ca si al vostru,ca eu sunt una si voi sunteti zeci care imi scrieti. Rabdarea mea e cam prostanaca, deh..scorpionul sta prost pe linia asta.

Nu voi accepta niciodata plata unei sedinte nereusite din partea mea. Asa ca daca va exista probabilitatea ca vreo sedinta sa fie un fiasco,desi ma indoiesc,ca nu imi plac sedintele neplatite, va garantez returnarea banilor. Va respect,va inteleg dorintele. Va rog sa imi oferiti reciproca.

 

Bye bye!!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...