Sari la conținut

0758216555 - Doar deplasari!! Iasi


zeus814

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Buna sunt maria am 22 de ani si sunt dornica sa satisfac domni generosi si pretentiosi.cer si ofer igiena si seriozitate maxima. Vorbesc engleza,spaniola,franceza..

 

 

 

Nefutut și cu banii luați ... cam așa am rămas eu după experiența recentă cu asta. Am chemat-o la mine ... a venit destul de repede. Mi-a zis tariful ... 200 ora + taxiul (încă 40). Am început cu oral ... de nota 6 ... se grăbea că și-a lăsat fetița la cineva. După zice hai normal da mai ușor că am avut probleme cu părul și acum am perucă ...(futu-ți m..ții m..tii) hai. Pompez de câteva ori și când hopa ... tipa e pe stop. Îi zic că așa nu pot să continui și o rog să îmi restituie înapoi măcar cât pentru un număr care nici ăla n-a fost. Începe cu ... că am fetiță că am venit pentru o oră... să-mi fut una ... nu-mi venea să cred că mă fute din picioare. Îmi zice ... hai măcar să-ți fac un oral. Îi zic ok, dar neprotejat. Ea zice, nu că n-am botezat fetița ... și nu se cade ... e păcat. Zic în gând, futu-ți m...ții m..tii de curvă evlavioasă.

Și cam așa am luat eu țeapă ... eu care credeam că am prins la minte.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Nefutut și cu banii luați ... cam așa am rămas eu după experiența recentă cu asta. Am chemat-o la mine ... a venit destul de repede. Mi-a zis tariful ... 200 ora + taxiul (încă 40). Am început cu oral ... de nota 6 ... se grăbea că și-a lăsat fetița la cineva. După zice hai normal da mai ușor că am avut probleme cu părul și acum am perucă ...(futu-ți m..ții m..tii) hai. Pompez de câteva ori și când hopa ... tipa e pe stop. Îi zic că așa nu pot să continui și o rog să îmi restituie înapoi măcar cât pentru un număr care nici ăla n-a fost. Începe cu ... că am fetiță că am venit pentru o oră... să-mi fut una ... nu-mi venea să cred că mă fute din picioare. Îmi zice ... hai măcar să-ți fac un oral. Îi zic ok, dar neprotejat. Ea zice, nu că n-am botezat fetița ... și nu se cade ... e păcat. Zic în gând, futu-ți m...ții m..tii de curvă evlavioasă.

Și cam așa am luat eu țeapă ... eu care credeam că am prins la minte.

Prienete, nu stiu cum sa-ti zic dar ai luat-o gen "bine ai venit, prost am nimerit".

 

In primul rand alea is poze reale cum is eu gay. In al doilea rand trebuia sa specifici clar ce vrei si in al treilea, avand in vedere ca era la tine acasa, plata sa se fi facut la urma.

 

Deci nu cred ca o sa-ti planga cineva de mila pentru ca ti-ai copt-o cu manuta ta ( se cheama laba ).

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Prienete, nu stiu cum sa-ti zic dar ai luat-o gen "bine ai venit, prost am nimerit".

 

In primul rand alea is poze reale cum is eu gay. In al doilea rand trebuia sa specifici clar ce vrei si in al treilea, avand in vedere ca era la tine acasa, plata sa se fi facut la urma.

 

Deci nu cred ca o sa-ti planga cineva de mila pentru ca ti-ai copt-o cu manuta ta ( se cheama laba ).

 

 

Normal că pozele nu sunt reale și m-am învățat să le disting, dar am zis hai s-o încerc. Dacă nu-mi plăcea o întorceam înapoi. Însă tipa mi s-a părut futabilă când a intrat în casă deși nu de 200 RON ... max 150. Mi-a cerut banii înainte și eu finuț fiind i-am dat că nah ... nu-mi place să mă comport ca la bazar cu cineva pe care urmează s-o fut :)) ... dar sfatul tău cu banii la urmă e ok ... și probabil așa ar fi fost normal să se întâmple.

Detaliile cu peruca ... cu stopul ... și cu fetița nebotezată le-am aflat pe parcurs când eram deja în hainele lui Adam și Eva și cu banii dați ... nu mai aveam încotro. Au mai fost tipe pe la mine și chiar am avut niște experiențe faine, dar n-am crezut c-o să-mi iau țeapă în halul ăsta.

 

Și apropo, nu am inteționat să mă plâng cuiva  și nici nu caut ca cineva să-mi plângă de milă ... eu sunt foarte ok. Dar e bine ca lumea să știe și întâmplările astea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Zeus :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Am ras si rad cu pofta! La tine acasa sa faca astfel de nazuri!?

Sa te duci la botez! Neaparat! Darul l-ai dat dinainte!

Multumim mult pentru atentionare  :bow !

 

 

Când stau și mă gândesc acum ... îmi vine și eu să râd în hohote ... faza cu refuzul oralului neprotejat că nu a făcut un botez mi-a picat ca o ... bombă. I-auzi dom'le ... până și curvele în ziua de azi vor un loc în biserică. Încerc să găsesc logica în asta și nu reușesc ... doar râsul mă bufnește .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:La capatul ei
  • Oras:La capatul ei

- Ia zi-mi femeie păcatele tale !

- Parintele, pai nu prea am ca am folosit gumita cand am supt-o.

- Bine fata mea, vino in altar si stai la dreapta mea. Bea si o cana de agheazma si diseară vin sa-mi faci un program complet din ala cum stii tu, da fara gumita ca dupa botez ai dezlegare.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...