Sari la conținut

Natalie 0759770480 Noua in Cluj ❤️


natalie93

Postări Recomandate

Vizitator mrright
Reputație: 0

Bifat domnița. Prezență plăcută, comunicativă, frumușică și corp slim superb.

Locația-7,ușor de găsit, bloc vechi, nu e cine știe ce dar curat în cameră și baie unde am primit prosop curat și găsit tot ce trebuie în ea.

ON-8,executat ca la carte cu tente de deep și priviri perverse

NP-9,schimbat câteva poziții combinate cu 69 dar cel mai mult mi-a plăcut priveliștea în revers cow girl.

Igiena-10,aici nu am ce comenta.

Per general o întâlnire plăcută. De recomandat pentru cei care adoră trupurile slim.

Cadou 250 pentru o ora plăcută aș spune.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Bifat domnița. Prezență plăcută, comunicativă, frumușică și corp slim superb.

Locația-7,ușor de găsit, bloc vechi, nu e cine știe ce dar curat în cameră și baie unde am primit prosop curat și găsit tot ce trebuie în ea.

ON-8,executat ca la carte cu tente de deep și priviri perverse

NP-9,schimbat câteva poziții combinate cu 69 dar cel mai mult mi-a plăcut priveliștea în revers cow girl.

Igiena-10,aici nu am ce comenta.

Per general o întâlnire plăcută. De recomandat pentru cei care adoră trupurile slim.

Cadou 250 pentru o ora plăcută aș spune.

îți mulțumesc pentru vizita! Te pup
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost astazi la domnisoara. Din punctul meu de vedere o exeprienta destul de neplacuta. Ajuns si trimis direct in dormitor, fara nicio o urma de gfe. Nu a vrut sa isi dea jos busteriera pentru ca a zis ca are ceva problema la sani. De fk nici nu s-a pus problema, iar cand vine vorba de cim, a zis ca are ceva probleme cu dantura... in schimb mai erau cateva persoane in apartamentul din Manastur dintrun bloc vechi ...

 

Pe scurt o experienta neplacuta, de re-vizitat NICIOADATA!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am fost astazi la domnisoara. Din punctul meu de vedere o exeprienta destul de neplacuta. Ajuns si trimis direct in dormitor, fara nicio o urma de gfe. Nu a vrut sa isi dea jos busteriera pentru ca a zis ca are ceva problema la sani. De fk nici nu s-a pus problema, iar cand vine vorba de cim, a zis ca are ceva probleme cu dantura... in schimb mai erau cateva persoane in apartamentul din Manastur dintrun bloc vechi ...

 

Pe scurt o experienta neplacuta, de re-vizitat NICIOADATA!

Daca citim cele 60 si ceva de recenzii vom vedea ca asta este prima '' nefavorabila''.Si una peste alta apare si Peso69 sa aprecieze recenzia negativa facuta de tine.Mie nu-mi miroase a bine recenzia asta. Ori este necompatibilitate, ori pescarie

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am fost și eu la domnișoara .

In legătura cu cele spuse mai sus, faza cu bustiera mi-a zis-o și mie ( e complexata de sânii fffff mici ( cei mai mici care i-am văzut eu in viața mea ) pe mine nu ma deranjat acest aspect ca sunt ff mici ) dar am insistat sa o dea jos și a dat-o .

Locația e cam dubioasa .

Dar prestația fetei și restul corpului mie mi-au plăcut !

CIM fără niciun comentariu .

Oral ft bun

La normal nu a comentat la nicio poziție

Dpmdv o recomand !

O zi buna

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Am fost și eu la domnișoara .

In legătura cu cele spuse mai sus, faza cu bustiera mi-a zis-o și mie ( e complexata de sânii fffff mici ( cei mai mici care i-am văzut eu in viața mea ) pe mine nu ma deranjat acest aspect ca sunt ff mici ) dar am insistat sa o dea jos și a dat-o .

Locația e cam dubioasa .

Dar prestația fetei și restul corpului mie mi-au plăcut !

CIM fără niciun comentariu .

Oral ft bun

La normal nu a comentat la nicio poziție

Dpmdv o recomand !

O zi buna

Mulțumesc! Te mai aștept :*
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...