Sari la conținut

Natalie 0759770480 Noua in Cluj ❤️


natalie93

Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

ai dreptate mergi la ea!

 

Isteata fata olteanca asta, un raspuns de nota 10!

Nu tu contre, nu tu luat "in dinti" cu clientii, nimic din toate astea, doar un raspuns cerebral ce-l pune cu bote pe labe ... pe labar.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Hai ca maine mergi s-o lingi pa aia laudata mai sus, acuma o lingi pe asta pe care mai demult o denigrai si tot asa. Rau ai ajuns mai mocule, ce sa-i faci. Banii dati pe bautura, macar de era pe vinuri la care bagi preturi de fantezie, dar era Saniuta mai, cantitatea te-a distrus.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dati-i bai plusuri la orice cacat emana ca sa aibe credibilitate recenziile false pe care le scrie. Pina la urma in buzunarul vostru dau gaura tepele pe care le promoveaza astfel.

Credibilitatea unui user nu constă în câte plusuri sau minusuri are, ci în contribuția lui adusă pe acest forum, aici mă refer la recenzii și informații utile.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Vizitate si eu fata saptamana asta

Pozele dupa parerea mea o avantajeaza foarte mult in realitate fiind muuultttt mai skinny decat in poze

E o prezenta placuta dar pentru gusturile mele este mult prea slaba.

Locatia din prezent e horror incepand de la zona (blocul cu probleme de pe strada fabricii, acela in care nu exista lumina pe casa scarii...nu exista gresie sau curent..e plin de praf ) Locuri de parcare ioc, trebuie sa cobori din masina si nu e deloc retras deci cei cu neveste pe acasa grija mare

Prestatia ok..un oral  de nota 7 neprotejat...batut un pic de buze dar fara alte artificii spectaculoase...Deep nici vorba

La normal am schimbat vreo 3 pozitii ..destul de stramta fata deci o senzatie ok

Platit 150 de lei , bani nu prea bine investiti din punctul meu de vedere

Nu am nimic sa ii reprosez fetei pur si simplu nu e genul meu (desi imi plac fetele mai skinny ea e totusi exagerata)

referitor la locatie i as recomanda sa o schimbe cat mai rapid

Eu unul nu voi reveni dar nici nu pot sa spun ceva rau despre ea

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator adrian8877
Reputație: 0

Am vizitat-o cu ~o luna in urma. E frumusica dar foarte, foarte slaba. Actiunea a fost ok, ON si NP, s-a implicat si a cautat sa ma faca sa ma simt bine. Foarte vorbareata :)
Am lasat locatia pe ultimul loc (nu stiu daca e tot aceasi) - inauntru este de un 6, baia nu e ok pentru ca nu se inchidea dusul si picura de peste tot, mi-a dat prosop ce parea curat. Dar afara, e horror - blocul este neterminat, scara nu are balustrade si arata ca un santier. Uitandu-ma inapoi, nu stiu ce-a fost in capul meu de am continuat cand am vazut scara, dar a fost pentru prima oara cand mi-am pus portofelul si telefonul in acelasi buzunar, in caz ca sare cineva la mine, sa i le dau fara sa mi-o iau pe coaja :)
Pentru mine nu a fost de revenit, dar ca sfat ar trebui sa-si schimbe locatia.

Link spre comentariu

  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Am vizitat-o cu ~o luna in urma. E frumusica dar foarte, foarte slaba. Actiunea a fost ok, ON si NP, s-a implicat si a cautat sa ma faca sa ma simt bine. Foarte vorbareata :)

Am lasat locatia pe ultimul loc (nu stiu daca e tot aceasi) - inauntru este de un 6, baia nu e ok pentru ca nu se inchidea dusul si picura de peste tot, mi-a dat prosop ce parea curat. Dar afara, e horror - blocul este neterminat, scara nu are balustrade si arata ca un santier. Uitandu-ma inapoi, nu stiu ce-a fost in capul meu de am continuat cand am vazut scara, dar a fost pentru prima oara cand mi-am pus portofelul si telefonul in acelasi buzunar, in caz ca sare cineva la mine, sa i le dau fara sa mi-o iau pe coaja :)

Pentru mine nu a fost de revenit, dar ca sfat ar trebui sa-si schimbe locatia.

buna! Locația numai este aceeași de mult,,,ai ajuns prea departe spunând ca sare cineva la tine! O zi plăcută multumesc
  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...