Sari la conținut

Eva Bruneta 0731766523


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Tatuajele si forma corpului. E slaba. Imi da impresia unei femei chinuite care are multe greutati.

Te inseli!!!o femeie poate sa fie frumoasa indiferent de corp,si orice femeie are frumusete depinde cum o privesti si ce vrei sa vezi!!!Eva are un corp foarte frumos de care unii doar viseaza.... :hihat

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ClujNapoca
  • Oras:ClujNapoca

Tatuajele si forma corpului. E slaba. Imi da impresia unei femei chinuite care are multe greutati.

Cu tatuaje nu stiu ce treabă ai. Fiecare face ce dorește , și cum dorește.

Forma corpului este una bună, chiar perfectă, la care a mai adugat un pic modelare sâni.

 

poate ai tu probleme felul de invidie sau oricare altă boală de a ta.

 

:crazylove Eva, ești perfectă (deși team văzut doar dezbrăcată și un pic de lumină slabă )

  • Like 1
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

NU, nu vine!

Da' tu mai bantui mult pe aici si pui aceeasi intrebare idioata pe topicele tuturor fetelor?

Esti chiar batut in cap?

 

P.S.: ma csalo, am si io o intrebare pentru tine: "Tu nu pleci definitiv de pe topicele din Cluj?"

 

P.P.S.: ai mai primit o lectie acu' doua zile de la tanchistu', da' tot insisti la nesfarsit cu acceasi "placa uzata", Batman, Batman.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

NU, nu vine!

Da' tu mai bantui mult pe aici si pui aceeasi intrebare idioata pe topicele tuturor fetelor?

Esti chiar batut in cap?

 

P.S.: ma csalo, am si io o intrebare pentru tine: "Tu nu pleci definitiv de pe topicele din Cluj?"

 

P.P.S.: ai mai primit o lectie acu' doua zile de la tanchistu', da' tot insisti la nesfarsit cu acceasi "placa uzata", Batman, Batman.

 

Nu-i omora la bietul om si ultima speranta. El incearca, nu are bani de Fany, sa vina pana la Cluj. Nu tre sa fim nici noi asa de egoisti  : ))))). 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Buna,cand o sa mai vi pe la Cluj?

 

Daca chiar esti curios de ea, eu cred ca citeai tot topicul si aflai.

 

in jur de 30.10.2017 pt cei care nu "stiu" sa citeasca.

 

PS: Despre topicul de pe bucuresti ca intrebau colegii mai devreme, din cate zicea ea este cu circuit inchis pe bucuresti si are topic "premium" (sau cum se numeste) pe care il vad doar userii "colorati" (sau cotizanti)

 

PSS: Sa nu imi cereti detalii cum ajungeti la acel topic pt ca nu stiu mai multe detalii :))

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

asta este strict parerea ta. si te as ruga frumos sa lasi off topicul deoparte. daca ai ceva de scris aici sa fie strict despre serviciile mele. atata timp cat tu nu ai ajuns la mine si nu ma cunosti , nu cred ca este frumos din partea ta sa ma critici. o zi frumoasa iti doresc!

Foarte bine punctat. Sa se refere la prestatie, dupa o vizita in prealabil.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Disponibila
  • Oras:Cluj Napoca
  • Disponibila

buna

 

asa cum am promis voi revenii la cluj incepand de joi.

 

va pup si va astept in aceeasi locatie prea bine cunoscuta. :kiss3 :bow

Bună dimineața Eva,te așteptăm cu drag!!! Ne comunici până când vei rămâne la Cluj? Nu aș vrea să pierd o întâlnire cu tine!!!

Te pup,Adi.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea

Buna,Eva. Imi pare foarte rau pt faptul ca ai plecat atat de repede de la noi. Sper sa te mai pot intalni cat mai curand. O sa fac tot posibilul. Esti o adevarata profesionista. Calitati exceptionale. O sa-mi amintesc cu mare drag despre tine. Te puup...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...