Sari la conținut

Eva Bruneta 0731766523


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Disponibila
  • Oras:Cluj Napoca
  • Disponibila

Am ajuns la cluj si am sa raman doar 4 zile. de data aceasta sunt impreuna cu colega mea Denisa nerva traian.

 

ii gasiti topicul la intrebari si raspunsuri.

 

va pup :*

Offf,îmi făcusem planuri pe săptămâna viitoare!!!

Din păcate este și weekend greu de "scăpat" de acasă ! ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Sperăm că ne sincronizăm data viitoare !!!

Pupici,Adi.😚

Link spre comentariu

Cu o mica intarziere.Am vizitat o pe Eva.Da e o super fata.Contactat pe pm aici ,La ora stabilita ma prezint la locatie10 retrasa,prosop curat,geluri pe ales.Eva 10 GFE 10(eu mai timid ,promit ca ma revansez),poftit la un suc ,apa ,facut cunoastinta cu colega(buna si ea),urcat etaj ,povestit cate ceva apoi eu am intrat la dus,apoi ea trecem la actiune inceput mangaieri saruturi,coborat la un oral,apoi am trecut la fapte.3 pozitii,se misca bine,finalizat,multumit,dus si acasa.A si am discutat posibilitatea ei de a veni pe la MURES.,NU A ZIS NU,a zis ca incearca doar ca ai trebuie o licatie(apartament,garsoniera)dotata,asa ca poate vom avea noroc.De revenit cu siguranta,luna viitoare

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ai curajul să te bagi între 3? =)) Eu m-aș băga dar nu știu cum as ieși =))

 

O viata avem si aceasta trebuie traita la maxim uneori. Si daca nu as mai iesi cred ca ar fi un sfarsit minunat. =))

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Plimbaret prin NV
  • Oras:Plimbaret prin NV

Să purcedem intr-un mod mai puțin convențional la o recenzie a domniței:

 

O vorbă din bătrâni zice să nu te intorci din drum ca e de rău. Dar cum sa nu te intorci cănd constați că ți-ai uitat telefonul si te duci in deplasare, te intorci fatu meu că altfel te duci degeaba. Partea amuzantă e cănd constați la 3 minute ca telefonul e la tine dar in alt buzunar.

Nu-ți vine sa crezi in astfel de bazaconii și superstiții, că doar suntem oameni educati, credem in stiință, in efectul bătăilor din aripi a unui fluture care poate crea o furtună in viitor in alt colț al lumii. Ei in astfel de zile te gandesti ce-ar fi daca nu m-as fi intors... imi cer scuze pt intârziere, atat față de Eva cât si fața de șogoru' ce a fost pus să astepte un pic, dar sunt unele lucruri ce nu sunt sub controlul nostru :(

 

Și acum partea convențională:

 

Nu-mi place să dau note proaste, dar imi face plăcere să le dau pe cele mari așa că:

 

Comunicare - 7 - Discuția cu Eva, pentru programare,  avută cilivizat prin PM si SMS, ne-am ințeles perfect scris, dar prin telefon verbal, nu prea, aviz amatorilor, nu ințelege prea bine dulcele viu grai ardelenesc - pentru mărire trebuie să mai rămâi pe la noi, că te-om învața limba noastră

 

 

Locatia 10

curat, spațios, aerisit (desi se fumează)

 

Aspect fizic 9

desi nu am ce comenta: picioare frumoase,  sâni siliconați, dar cu gust chiar bun pot zice :baby2 , la fata e simpatică, dar punctul forte fizic, cu care te fură , asta pe langă fesele ferme, e privirea si mutrele pe care le face uneori in discutii, ii place confruntarea vizuală

 

Igiena 10 - dus inainte si după

 

Servicii primite 9,90

GFE, FK, ON, NP, CIM - las un pic de loc de mai bine, nu dau așa ușor 10

 

Actiunea nu o notez sau descriu, ca m-aș depuncta pe mine și m-aș face de râs in fața cititorilor, ea face treabă bună.

 

Serviciile trebuie platite, așa că factura se ridică la 250 ron pe ora.

 

Am lasat la final aspectul psihic, adica ce poti vorbi cu doamna. Aici e cel mai frumos, nu stiu dacă cu toți e așa dar atitudinea bună fața de client, față de ea si serviciile oferite mă fac să nu pot nota, ci doar să zic, mă inclin, jos pălăria.

 

De revenit, absolut !

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Holy Moly, parca au sosit moastele Sf Pataschieva la Cj. Am incercat o programare la Dra Eva si mi -a zis ca " maine"... am crezut ca e la misto, nu, avea toata ziua full cu programari.....

din pacate ieri am avut o zi foarte plina ...te rog sa imi lasi in pm mesaj sau sa ma suni pt o programare in 3 :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Buna dimineata,am avut placerea sa o intalnesc pe Eva. O fata forte faina si dezinvolta.programre facuta in PM si respectata . Am fost primit de Eva intr-o tinuta lejera si foarte sexi.Poftit la un pahar de apa si ceva discutii.Este o fata super faina ,comunicativa si foarte lipicioasa.Eu am avut parte de un ON cu tot ce trebuie,NP lasat pt data viitoare.

 

Experienta mea cu Eva este undeva in jurul notei 9,90. Am avut parte de o prestatie de TOP.

 

Nu stiu exact cat am stat dar suficient am platit 150 de lei.

 

Am avut placerea sa o vad si pe LULU foarte faina tipa daca revine cu ea cu siguranta eu o sa merg la ea.

 

 

Da eu o recomand pe Eva.Toate cele bune.

  • Like 11
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nerabdatorule!

 

P.S.: 7 Decembrie nu-i bine?

Atunci pe 6 decembrie, de Niculaș :D. Pregătesc frumos ghetuțele, lustruite, poate mi-a aduce Moșu pe Eva într-un papuc și Lulu în celălalt, doar să știu din timp să fiu cuminte, că altfel nu pup nimic =))
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...