Sari la conținut

Noua in orașul tău 100% Reală plătesc deranjul daca nu-s cea din poza !!


alysacarmen

Postări Recomandate

Vizitator curvar111
Reputație: 0

De 2 zile te sun dupa ora 20 si numai raspunzi la telefon dac ai un program de ex pana la ora 20 afiseazal aici ca sa nu sune omul ca prostul sau daca nu vrei sa ma primesti spune aicea pe forumsau scrie amcar un sms nush mi se pare un pic neserios atitudinea asta :(

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

De 2 zile te sun dupa ora 20 si numai raspunzi la telefon dac ai un program de ex pana la ora 20 afiseazal aici ca sa nu sune omul ca prostul sau daca nu vrei sa ma primesti spune aicea pe forumsau scrie amcar un sms nush mi se pare un pic neserios atitudinea asta :(

dragule nu e nici o atitudine unu la mâna nu sunt in orasi și doi nu ras la telefoane ca nu le am la mn cu tot respectu sunt sărbătorile am și eu nevoie de liniște mulțumesc
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator curvar111
Reputație: 0

dragule nu e nici o atitudine unu la mâna nu sunt in orasi și doi nu ras la telefoane ca nu le am la mn cu tot respectu sunt sărbătorile am și eu nevoie de liniște mulțumesc

Sper ca ai observat cand am scris era 16 decembrie inainte de 16 decembrie team sunat de cateva ori tot nu ai raspuns  la capitolul ca ai nevoie de liniszte ii ft ok ai to dreptul eu te las in pace sarbatori fericite ai pierdut un client si apropo era greu sa trimiti un sms ca esti pleakta sa nu sun aiurea.

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Sper ca ai observat cand am scris era 16 decembrie inainte de 16 decembrie team sunat de cateva ori tot nu ai raspuns la capitolul ca ai nevoie de liniszte ii ft ok ai to dreptul eu te las in pace sarbatori fericite ai pierdut un client si apropo era greu sa trimiti un sms ca esti pleakta sa nu sun aiurea.

nu are rost sa discut eu pe data aia nu eram in orasi și nu aveam și nici nu am telefoanele cu mn acum am intrat aici și am văzut și am Sc asa ca nu avem cum sa răspund și faza cu clientu pierdut ești liber sa mergi unde vrei nu am pierdut nimic aici nu e cu pierderi și etc cine vrea vine cine nu la un an nou mai bun ðŸ’👌ðŸ»ðŸ˜
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...