Sari la conținut

satena masaj erotic tel -0752672058


raul2774

Postări Recomandate

Vizitator dracu31
Reputație: 0

Am fost la doamna de pe Calea Aradului te indruma bine la locatie, Locatie buna, bloc nou.

Am ales varianta masaj erotic, si oral cu 100 ron, poti avea si normal daca vrei in pret.

Apartamentul e ok, nu am vizitat baia, fiind dusat,  doamna are peste 40 de ani, nu este urata,

nici la fata, nici la corp, are ceva sani, fund, e simpatica, era cu o lenjerie neagra, cand am mers,

Nu e grasa, nici slim, intre asa, se face placuta, am lasat banii pe masuta, a zis ca e ok si la sfarsit,

a inceput sa imi explice ca e un fel de terapeut, nutritionist cred, ca tot mi-a explicat, proprietatile spermei, proteine,

calciu, a pus un prosop pe pat si a inceput cu un masaj, de la spate pana pe picoare, cu tendinte de masat cu

sanii pe corp, cu limbi doar pe testicole, atentie fara anilingus, limbi sub testicole doar, masajul nu a durat f mult 5 minute, ai de ales 2

variante in genunchi sau pe spate, am ales pe spate, a facut un oral bunicel, cu limbi la testicole, deget in anus terminat asa

finalizare orala, mi-a spus ca trebuie sa ma hidratez, calitatea spermei fiind de proasta calitate, am multumit frumos si dus am fost, a oferit servetel umed, dus dupa cine doreste si inainte.Timp petrecut maxim 20 min.

Oral:8

Masaj 4

Anilingus 0 neexistent

Igiena 9 fara mirosuri suspecte

Locatie 9

De revizitat: nu, nu e genul meu

Oferit ceva de baut nu

M-am simtit grabit: nici o secunda, inca ar mai sta la povesti pentru amatori..

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Vizitat si eu azi ...

Locatie foarte ok, bloc nou construit, prosoape in baie, gel de dus

Atmosfera placuta, lumina sau semi intuneric, cum preferi

Inceput cu un masaj destul de light, continuat cu limbute la oua in timp ce stateam in patru labe, intors pe spate si a inceput cu sexul oral. Bine executat, atentie la zonele adiacente, tendinte de deep (pe cat posibil) si asa a venit si finalizarea, in gurita, a inghitit tot.

Locatie 10

Atmosfera 10

Sex Oral (pentru asta am mers) - 10 (in special pentru CIM)

Nota de plata 100 de lei

Fiind "pe sec" de 3 zile, durata 20 minute, ea nu m-a grabit deloc, "m-am grabit" eu :p

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salve. Vizitat la început de ianuarie aceasta domnița, la recomandarea unui prieten. Sunat, nu răspuns, revenit ea cu apel în scurt timp. Nu m-a deranjat. Explicat foarte pe scurt la telefon oferta, mers undeva in Calea Aradului, pe lângă Rompetrol. Dirijat de acolo până la acces in bloc, ajuns cu ușurință. Doamna, pe la 40 poate un pic peste. Nu e o frumusețe, dar știe să se facă plăcută. Un pic de conversație înainte, apoi la dus că eram cam congelat. După igienizare, ajung in camera destrăbălării, mă pune pe burtă și începe cu un masaj soft. După câteva minute, catargul sus și trecut la un oral bun. Lins oua, înghițit călugărul cu un ochi, făcut și eu inspecția foto, curata, fara mirosuri. Îmi spune sa îi zic când vreau sa schimb, altfel ea continuă până îi zic ho! Așa că , după câteva minute, solicit trecerea la sexuleala, mai întâi ea deasupra, reverse, apoi pe la spate și misionar. Finalizat in balonaș, după care, la o poveste, îmi spune că nu sunt hidratat, să beau mai multe lichide, ceea ce chiar cred că era cazul. Un dus de plecare, și abia la final înmânat cadoul, până atunci nu am discutat nimic despre acest aspect. Bulina roșie mare aici. Una peste alta , o întâlnire relaxanta, doamna interesata să mă facă să mă simt bine, 100 Ron meritați.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...