Sari la conținut

Alle masaj


senus

Postări Recomandate

Salutare,

 

La fel si la mine, cred ca am vreo luna de cand o sun zilnic de 2-3 ori (pana acum o luna sunam de doua ori pe saptaman, de control), sa verific daca e telefonul deschis.

 

Ieri a fost pentru prima data deschis telefonul, am dat mesaj, nimic, nimic ;))).

 

Si voi va plangeti de Marina :))))) Glumesc aici.

 

Poate vede ca exista interes si ne raspunde aici...

 

Seara buna!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0

Ale e pe picior mare isi face vacantele prin Dubai asa ca nu va mai ganditi la ea ,sa descurcat fata a stiut ce sa faca a pus mana pe unu cu bani.

Vacantele,sau o lucra in Dubai?

Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0

Ale e pe picior mare isi face vacantele prin Dubai asa ca nu va mai ganditi la ea ,sa descurcat fata a stiut ce sa faca a pus mana pe unu cu bani.

Pe mine m-ai facut curios cu postarea ta,poti sa oferi mai multe detalii?

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Disponibila
  • Oras:craiova
  • Disponibila

Da, stiu eu. E o faptura minunata!!

Știu ca e minunata de-aia întreb am reușit sa o cunosc anu trecut și tare as mai vrea sa revină.......

Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0

Ale e pe picior mare isi face vacantele prin Dubai asa ca nu va mai ganditi la ea ,sa descurcat fata a stiut ce sa faca a pus mana pe unu cu bani.

 

 

Vacantele,sau o lucra in Dubai?

Salut,ai omis sa raspunzi la intrebarea mea...

Link spre comentariu

E un anunt cu o fata Alle. L -am vazut azi. Robi sa fie Alle?

Salut.

 

Daca imi arati anuntul iti pot confirma sau infirma. Eu l-am cautat dar nu l-am gasit. Din ceea ce stiu eu, Alle s-a retras de mult timp si nu mai practica aceasta meserie nicaieri. Acum are o cu totul alta viata.

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Alle,un subiect interesant pentru toți care i-am trecut pragul.Eu îmi făcusem un fel de abonament.Ea chiar crea dependenta Reveneam cu drag de fiecare data.Nu mai comunica cu mine,dar am reușit să văd o poza cu ea recentă E o frumusețe.Nu cred că o să o mai revedem vreodată.Dar se pare că este Bine ue este. acolo unde este.Daca mai citește pe aici,ai mulțumim că a făcut parte din viața noastră o perioadă și unul personal ai port vie amintirea in suflet.Multumesc Alle

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...