Sari la conținut

Flory - new entry - 0736569882


radu77

Postări Recomandate

"nu ma primesti" ... = nu te duci dupa cum spui... e simplu nu ai whap.. nu te duci :))) mai bine ... abia ii ramane apetitul sexual crescut... ca nu il imparte si cu tine.... tipa e o fire deosebita din punctul meu de vedere ... imi e dor de ea ;) daca citesti stii cine sunt :*

Cine sa fi : PESTELE

Cine sa fi : PESTELE   SI DACA AR FI ASA CARE AR FI PROBLEMA TA ?? MA ROG... PARE A INVIDIE SA CUIVA NU II CONVINE CEVA??DA SE PARE TIE....DAR POTI GANDI CE VREIII ........

Link spre comentariu

Permiteţi-mi să îmi dau şi eu cu părerea.

 

Până în momentul de faţă, Flory mi-a lăsat impresia că este o femeie cinstită  şi cu bun simţ.

 

Într-adevăr, dânsa impune o condiţie si anume: 

 

Clienţii noi care doresc sa interacţioneze cu ea(Flory), sunt nevoiţi să prezinte o poză REALĂ cu chipul lor prin intermediul aplicaţiei mobile WhatsApp. În cazul prezentării unei poze false, veti fi refuzaţi odată ajunşi in locaţie.

 

E adevărat, la început nici eu nu prea am fost de acord cu această condiţie, dar până la urmă neavând încotro, am acceptat. 

 

La urma urmei, nu cred că are intenţia să ne facă vreun rău cu acea poză.

Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Permiteţi-mi să îmi dau şi eu cu părerea.

 

Până în momentul de faţă, Flory mi-a lăsat impresia că este o femeie cinstită  şi cu bun simţ.

 

Într-adevăr, dânsa impune o condiţie si anume: 

 

Clienţii noi care doresc sa interacţioneze cu ea(Flory), sunt nevoiţi să prezinte o poză REALĂ cu chipul lor prin intermediul aplicaţiei mobile WhatsApp. În cazul prezentării unei poze false, veti fi refuzaţi odată ajunşi in locaţie.

 

E adevărat, la început nici eu nu prea am fost de acord cu această condiţie, dar până la urmă neavând încotro, am acceptat. 

 

La urma urmei, nu cred că are intenţia să ne facă vreun rău cu acea poză.

Mai am eu un prieten care a furat-o asa, singura diferenta e ca tipa nu era prostituata si el nu i-a trimis poze cu fata, i-a trimis cu pula :). Ideea ca tipa apoi a incercat sa ii ceara bani pentru a nu ii trimite convorbirea si poza nevesti-si. Trebuie sa fi suta la suta inconstient sa faci asa ceva.

  • Like 3
Link spre comentariu

Mai am eu un prieten care a furat-o asa, singura diferenta e ca tipa nu era prostituata si el nu i-a trimis poze cu fata, i-a trimis cu pula :). Ideea ca tipa apoi a incercat sa ii ceara bani pentru a nu ii trimite convorbirea si poza nevesti-si. Trebuie sa fi suta la suta inconstient sa faci asa ceva.

 

Fraier a fost dacă i-a dat bani şantajistei. Eu cred ca nevastă-sa tot l-ar fi iertat, ca deh aşa sunt majoritatea nevestelor din Romania, in subconştientul lor tot p-aia curvari ii preferă.

 

Barbatii sinceri si loiali sunt consideraţi pămpălai şi nu sunt buni de luat acasa, aşa ca lor nu le rămâne decât fetele de pe acest site.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Fraier a fost dacă i-a dat bani şantajistei. Eu cred ca nevastă-sa tot l-ar fi iertat, ca deh aşa sunt majoritatea nevestelor din Romania, in subconştientul lor tot p-aia curvari ii preferă.

 

Barbatii sinceri si loiali sunt consideraţi pămpălai şi nu sunt buni de luat acasa, aşa ca lor nu le rămâne decât fetele de pe acest site.

Nu i-a dat bani, s-a dus la garda si s-a ales aia cu dosar penal si exmatriculata ca era eleva :) nevasta-sa stia oricum ce poama are dinainte sa il ia de barbat numai ca a ales sa il ia asa cum e si cu bune si cu rele, ma rog... treaba lor.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Nu i-a dat bani, s-a dus la garda si s-a ales aia cu dosar penal si exmatriculata ca era eleva :) nevasta-sa stia oricum ce poama are dinainte sa il ia de barbat numai ca a ales sa il ia asa cum e si cu bune si cu rele, ma rog... treaba lor.

Pun pariu ca a mers la garda sub indrumarile tale(se pare ca esti in domeniu). Daca am merge noi ar fi ca asteptatul la urgente la spitalul judetean :)))

Cred ca s-ar caca pe ei de ras sau ma insel...?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Pun pariu ca a mers la garda sub indrumarile tale(se pare ca esti in domeniu). Daca am merge noi ar fi ca asteptatul la urgente la spitalul judetean :)))

Cred ca s-ar caca pe ei de ras sau ma insel...?

Omul vad ca a luat-o razna (sau este angajat vreunui ziar, dar clar nu cred ca lucreaza in insitutii MAI)..a inceput cu postari despre diversi din MAI Ploiesti si incet, incet vad ca formul o ia pe aratura. Deja stam sa postam fapte de coruptie, in loc sa postam ce-am mai futut, ce-am mai fute si ce n-am recomanda sa futem...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Omul vad ca a luat-o razna (sau este angajat vreunui ziar, dar clar nu cred ca lucreaza in insitutii MAI)..a inceput cu postari despre diversi din MAI Ploiesti si incet, incet vad ca formul o ia pe aratura. Deja stam sa postam fapte de coruptie, in loc sa postam ce-am mai futut, ce-am mai fute si ce n-am recomanda sa futem...

 

Problema e ca nu prea mai avem ce sa futem...din orasul asta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Omul vad ca a luat-o razna (sau este angajat vreunui ziar, dar clar nu cred ca lucreaza in insitutii MAI)..a inceput cu postari despre diversi din MAI Ploiesti si incet, incet vad ca formul o ia pe aratura. Deja stam sa postam fapte de coruptie, in loc sa postam ce-am mai futut, ce-am mai fute si ce n-am recomanda sa futem...

Ca sa te linistesc putin, ca vad ca tu incepi sa o devi obsedat de persoana mea. Ma contactezi in privat si luam legatura, apoi vom face o conferinta video sa vezi la ce distanta de Romania traiesc :)

Link spre comentariu

Mda... Am incercat sa o contactez pe Flory, i-am lasat 3 mesaje pe whatsapp (cu poza, am urmat sfaturile voastre), fara sa primesc vreun raspuns. Concluzia, este o neserioasa si propun sa fie mutata la inactive.

Apropos, Flory, daca citesti aici, intrucat am vazut ca mesajele mele (foarte decente si departe de a fi insistente) le-ai citit, sa stii ca e de bun simt sa raspunzi. Tine de respectul fata de clienti si chiar fata de tine.

Eu unul m-am lecuit, nu imi mai pierd timpul cu dive care nu merita.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Mda... Am incercat sa o contactez pe Flory, i-am lasat 3 mesaje pe whatsapp (cu poza, am urmat sfaturile voastre), fara sa primesc vreun raspuns. Concluzia, este o neserioasa si propun sa fie mutata la inactive.

Apropos, Flory, daca citesti aici, intrucat am vazut ca mesajele mele (foarte decente si departe de a fi insistente) le-ai citit, sa stii ca e de bun simt sa raspunzi. Tine de respectul fata de clienti si chiar fata de tine.

Eu unul m-am lecuit, nu imi mai pierd timpul cu dive care nu merita.

Draga Ocupat,

Asa cum ai observat, Flory lucrează cu un cerc inchis de clienti. Sincer mi se pare normal având în vedere raportul calitate/preț, din punctul meu de vedere este cea mai bună alegere din Ploiești.

Așadar, be a man and get over it. Sunt o droaie de anunturi. Găsesti tu ceva.

@ Flory: sper sa nu te retragi definitiv.

Te pupă "bancherul" :*

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Draga Ocupat,

Asa cum ai observat, Flory lucrează cu un cerc inchis de clienti. Sincer mi se pare normal având în vedere raportul calitate/preț, din punctul meu de vedere este cea mai bună alegere din Ploiești.

Așadar, be a man and get over it. Sunt o droaie de anunturi. Găsesti tu ceva.

@ Flory: sper sa nu te retragi definitiv.

Te pupă "bancherul" :*

 

 

Draga bancher,

Daca ii iei apararea pe forumuri nu o sa te futa pe gratis.

Asadar, dont be a lingau.

Te pupa "gogaie"

 

Hai pisa-te pe noi ca esti "bancher". :)

 

Unde plm a scris ea ca nu mai primeste clienti noi??

 

Lasa omu' sa se duca unde doreste pula lui, ce il zgornesti?! 

 

Ai vrea s-o futi numai tu....dar nu se poate, oricat de "mare bancher" ai fi. :)

 

P.S. Daca se retrage, te sinucizi? 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...