Sari la conținut

a fost pe la dansa 0756299065


mirel85

Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Am incercat eu ieri si astazi,ieri a raspuns si a zis sa mai astept jumatate de ora,am sunat dupa jumatate de ora dar nu a mai raspuns probabil era cu un client,azi dimineata am sunat pe la 10 fara un sfert,nu a raspuns dar am vazut ca a incercat sa ma sune pe la 10.05 dar functia de blocare a apelurilor si-a facut datoria.As fi vrut sa merg sa vad daca sunt pozele reale si daca era ok ramaneam dar din pacate cand a dat ea apel inapoi eram deja la una Ramona pe la gara😉.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Nu ne spui ceva de ramona? Eu sunt interesat de un oral bun pt ca pana acum la cele 5 incercari NU am gasit!

La oral nu exceleaza,se fute bine in orice pozitie,mai multe nu spun sa nu fiu iar acuzat ca sunt peste,clona sau nu stiu ce.Atat iti pot spune ca nu e buna pt muie,nu inghite,nu o tragi tare ca se ineaca dinastea😉😉😉😉
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Mersi ca te.ai riscat sa fii iar acuzat. In plus cred ca stii care iti sunt acuzatori si poti sa.i ignori. Sunt de parere ca o recenzie fiecare o "ia" cum vrea si îi da credibilitate cat vrea, iar cei care fac recenziisunt adevaratul motor al siteului.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

De cine zici, Ramona sau asta grasă? Ce nr are Ramona?

0756299065,are anunt pe publi bineinteles cu poze false,eu am fost de vreo 3 ori la ea,aceleasi faze,nu ma trage tare de cap ca vomit,oral fara finalizare in gat,de futut se fute bine in toate pozitiile,anal nu,pret 100.Nu face niciun fel de reducere chiar daca va duceti des.Nu arata rau dar o face in sila si mecanic,pe deasupra raspunde si la telefon daca suna.Alegerea este a ta daca nu ai ce face cu un milion😉
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
A disparut din peisaj,maturi bune din nuiele doar la Suraia gasiti,in Focsani slabe sanse de mature bune😛😛😛😛😛😛
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Asa cum am zis ieri dolofana a revenit in frumosul nostru oras,avand chef de un muiut ceva si avand radarul la servici incerc la tanti din titlu,sun de vreo doua ori si nu raspunde,o fi vreun client cu ora imi zic.Incerc si la alte numere din publi ba unele aveau locatie fff departe sau una nu avea deloc si facea doar la domiciliu sau hotel,incerc a treia oara si raspunde duduia intreb de locatie,pret,bla,bla.Imi spune ca are locatie pe str Panduri si pretul este de 100 O/N protejat sau 200 ora si ma atentioneaza ca nu face anal.Ajuns in zona sun din nou ma dirijeaza undeva spre Quatro vizavi de o clinica veterinara sau farmacie ceva,la etajul 3,urc si surpriza nu se deschidea nici o usa nimic,eram cat pe ce sa plec gandindu-ma ca am luat teapa dar totusi o sun iar si se deschide usa,intru si ce sa vezi dupa usa pitita o fata grasuta,un pic de burtica dar nu deranjant,niste tâte cat capul meu un pic lasate,in jur de 28-30 de ani deci nu e chiar matura dar nici XXL,este un pic dolofana imbracata doar intr-un neglije negru fara nimic altceva,ma invita in dormitor,ma hotarasc sa raman un nr,incep dezechiparea ,isi da si ea chestia aia neagra jos dupa tâte si atat,imi zice ca trebuie sa platesc inainte si in timp ce ma jucam un pic cu sânii ei caut in portmoneu cadoul fetei.Fata Andreea zice ca o cheama dar este irelevanta chestia asta,o fi chemand-o Andreea cum sunt eu Matrakci😃foarte dotata cu servetele,prezervative multe si pe o noptiera 4 dildai,unul normal si unul cu striatii pt ea si 2 pt amatorii de anal adica sunt pt noi,pt mine nu a fost cazul.Apartament curatel cu baie curata pe care nu am folosit-o veneam de acasa.Si incepem atacul cu jucariile doamnei i le-am bagat pe rand in pizda si in pozitie normala si capră si in gurită dar si pe sfarcuri,am excitato maxim,la cat de dolofana este are o pizdulica mica curata ,am incercat si un cunni cu fata,ma implora sa ii bag pula in pizda,o rog sa imi puna prezervativ si o pun sa suga cu atentie la oua,nu am lasat-o prea mult si am luat-o la umeri craci apoi un mic de mama iedului si ultima pozitie am urcat-o sus pe cal stiu ca graselor le place asa,gemete nu stiu daca false sau nu dar intr-un final imi zice ca ia amortit picioarele va dati seama nu este asa mobila,gogul pintenogul nu dadea semne de oboseala si vazand ca numai poate ii propun o laba cu ejaculare pe tâte,foarte docila la toate propunerile mele am avut impresia ca daca o puneam sa stea in cap nu zicea nu,atat zice cum vrei tu.A inceput fata cu masturbarea si dupa vreo 5 min am lasat samanta pe sanii ei generosi.Igenizare ea la baie direct eu cu servetele umede,imbracat si fugit. Note:Andreea din Bucuresti zice ca este:8 (grasuta dar draguta),locatia:8,oral:8(doar cu prez),normal:9 (docila,receptiva la orice propunere,finalizare 10 a avut loc pe țâte.Eu zic ca este de revenit si daca mai ramane eu o sa mai merg pe la ea,calitate-pret excelent,multe in Focsani la 100 de lei au numai figuri si nu stie cum sa te dea afara mai repede,toata actiunea vreo 30 de min dar nu m-am simtit grabit vreun pic,pur si simplu am vrut eu sa termin.

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

ziceai ca nu mai dai 100 lei pe o finalizare.

Asa am zis dar din nou am gandit cu pula dar sa stii ca de milionul asta nu imi pare rau,am facut ce a vrut pula mea.Data viitoare ii propun contra cost un filmulet ceva in genul goldgate stiti site ala unde se pun filmulete de amatori,fara fata doar pizda sa io filmez.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma bucur ptr ca v-ati simtit bine in compania mea. O mare rugaminte are sora voastra, cine cunoaste un tip inalt, slab,are fata de maimuta(nu glumesc si nu rad), nr tel:0761320631, este rugat sa-mi inapoieze vibratorul!! L-am lasat un minut singur si dupa plecare m-am intors in camera sa fac putina ordine dar se pare ca am ramas cu o jucarie in minus. Urat! Am mai patit prin Sv sau Tgv sa mi se ia banii dar vibratorul???pe bune??

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $

Ma bucur ptr ca v-ati simtit bine in compania mea. O mare rugaminte are sora voastra, cine cunoaste un tip inalt, slab,are fata de maimuta(nu glumesc si nu rad), nr tel:0761320631, este rugat sa-mi inapoieze vibratorul!! L-am lasat un minut singur si dupa plecare m-am intors in camera sa fac putina ordine dar se pare ca am ramas cu o jucarie in minus. Urat! Am mai patit prin Sv sau Tgv sa mi se ia banii dar vibratorul???pe bune??

🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Ma bucur ptr ca v-ati simtit bine in compania mea. O mare rugaminte are sora voastra, cine cunoaste un tip inalt, slab,are fata de maimuta(nu glumesc si nu rad), nr tel:0761320631, este rugat sa-mi inapoieze vibratorul!! L-am lasat un minut singur si dupa plecare m-am intors in camera sa fac putina ordine dar se pare ca am ramas cu o jucarie in minus. Urat! Am mai patit prin Sv sau Tgv sa mi se ia banii dar vibratorul???pe bune??

Faza de tot cacatul,saracia a avut un milion sa mearga la Andrrea dar nu a avut 70 de lei sa isi ia un silicon😭😭😭.Ti l-a șutit pe ala subtire,poate vrea sa il bage in cur😉
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Cred ca maimuța are treaba in seara asta! Ori si l-a bagat in cur ori îl linge la ora asta! Fază de mare căcat! Ce face tulburelul din oameni! Te pup Andreea! Ne-am vazut azi si sper sa ne mai vedem, a fost ok...

Daca te-ai vazut cu ea,nu crezi ca ar fi cazul sa facem si o recenzie?Sa le zici si la aia care nu au treaba daca am mintit cu ceva sau am facut vreo reclama tipei😉
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...