Sari la conținut

Lory33 - Alba Iulia - 0744274137


mark69

Postări Recomandate

Vizitator lory28
Reputație: 0

Toti ne bucuram ca esti bine, dar parca si mai mult ne-am fi bucurat daca erai inca in activitate si ne-ai fi anuntat ca esti in Alba Iulia!  :laugh2 Mult succes in tot ce faci!d

Am observat ce sa bucurat o anumita persoana  :laugh2 ....multumesc frumos celor care au stiut sa ma aprecieze....multumesc asemenea :blushing2

Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

Bunăbine zic eu,tu ce mai faci?

Bine pot zice si eu,am intrat sa va salut :rax2  :blushing2 ...Ma bucur ca esti bine si ca nu te-ai molipsit de covidel :laugh2 

Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

Lory nu mai lucrezi nici cu anumiți oamenii ? As vrea sa te vad

Tu oare ce pricepi cand un om spune ca nu mai e in bransa respectiva?sau ai nevoie de translator? :slap2 ...Cu respect Lory,O zi faina!

Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

Da îmi aduc aminte de Lory! O fată drăguță dar ipohondră. Se pare că nu i-a trecut nici acuma. Cred că motivul principal pt care nu mai lucrează e Covidul desigur. Lasă că trece într-un an și revine în forță!

Buna,la fel de direct cum te stiu ai ramas  :laugh2 ...Nu eu nu mai revin in bransa...mia trecut vremea ,las generatia mai tanara sa isi  faca treaba...Si da sincer cu covidel in nici un caz nu mas risca sa imi pun sanatatea in pericol,cred ca sti foarte bine ca eu aveam cateva regulii care nu mi le incalcam :) ! Sanatatea mea e prea importanta pentru mine...Ma bucur ca esti inca activ si la fel de direct cum erai...Numa bine iti doresc :blushing2

Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

In gripa aviară mai crede cineva???

Poate....nu ma intereseaza  de ce cred alti .EU FAC PARTE DIN CATEGORIA CARE PREFER SA EVIT DECAT SA AM DE SUFERIT...Sanatatea mea e pe prim plan indiferent de ce boala exista pe lumea asta!   :bow

Link spre comentariu

Bine pot zice si eu,am intrat sa va salut :rax2 :blushing2 ...Ma bucur ca esti bine si ca nu te-ai molipsit de covidel :laugh2

Super,ma bucur😘...stii ca eu nu ma molipsesc asa repede de rele,doar de bune🤪🤪🤪poti sa imi scrii si mie daca vrei...de exemplu maine dupa 8:00😉
  • Like 1
Link spre comentariu

Si avem o anomalie la topicul Lory a noastra,,,numarul din topic a fost relocat altei persoane......si saracul om a fost napadit de telefonate si oferte :laugh2  de cind a reaparut Lory.....Asa ca aviz celor care mai suna, .......raspunde nea Gica!! Deci Lory, ori actualizezi numar ,topic,....ori topicul va fii eliminat de moderator!!    toate cele bune si ciocane tari!!!!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...