Sari la conținut

Lory33 - Alba Iulia - 0744274137


mark69

Postări Recomandate

Vizitator lory28
Reputație: 0

Link-ul ar trebui sa fie indrumarea la setari in urma la sesizare si de mers trebuie sa mearga.......la telefon nu vrei sa raspunzi... :refoz

 

Nu e ca nu vreau e ca nu pot uneori. Nu cred ca trebuie sa dau atatea explicatii aici pe forum cand altii imi dau mie zeci de tepe. Cand tu m-ai sunat m-ai luat cu ghicitori nu ai vrut sa spui cine esti. Eu nu am chef de jocuri ca aici pe forum ... vorba lunga fara rost. Se transforma topicul intr-un chat care nu i ajuta pe utilizatorii care il citesc. Atata vorbaraie de se pierde printre pagini ceea ce e esential. Recenzii, servicii nr telefon disponibilitate etc.

 

Imi scri pe whatsapp ma suni si ma iei cu ghicitori... crede-ma ca nu am timp de jocuri de genul.

Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

Nu e ca nu vreau e ca nu pot uneori. Nu cred ca trebuie sa dau atatea explicatii aici pe forum cand altii imi dau mie zeci de tepe. Cand tu m-ai sunat m-ai luat cu ghicitori nu ai vrut sa spui cine esti. Eu nu am chef de jocuri ca aici pe forum ... vorba lunga fara rost. Se transforma topicul intr-un chat care nu i ajuta pe utilizatorii care il citesc. Atata vorbaraie de se pierde printre pagini ceea ce e esential. Recenzii, servicii nr telefon disponibilitate etc.

 

Imi scri pe whatsapp ma suni si ma iei cu ghicitori... crede-ma ca nu am timp de jocuri de genul.

PS. Din cate postari vad ca ai, imi lasi impresia ca iti pierzi timpul pe forumul asta toata ziua asa fara vre-o noima. La fel cum faci si la telefon. Cine ma vizitat si in trecut si ma sunat nu ma luat cu indicii de genul "te-am invitat la o cafea", "am stat o fnalizare", "am adus o floare", mi-au spus direct cine sunt si ca vor sa ma viziteze, in schimb tu ai inceput cu jocuri si vorba lunga ca pe forum aici. Si indicile care le dai tu sunt atat de comune incat e imposibil sa stiu cine esti, iar daca vroiai sa ma vizitezi imi spuneai cine esti ma vizitai si gata. Sunt sigura ca unii utilizatori ai forumului sunt de aceasi parere cu mine in ceea ce am scris in ultimele doua postari.

 

Nu am sa mai dau explicatii de ce am plecat de ce am anulat o programare sau mai stiu eu ce... Pentru ca in ultimele 2 zile am luat atatea tepe cu programari care nu sau onorat si mi-a fost dat tot programul peste cap in care eu poate ca am pierdut bani. Atatea pareri despre mine de ma si crucesc. Daca eu as sta sa imi spun parerea despre fiecare sau sa las si eu "recenzii" ai fi uimit, pana la urma e "un schimb de servicii". Nu pot multumi pe toata lumea care ma place si sa simtit bine in compania mea, ma bucur, si il astept si pe viitor, care nu, e plin forumul si publi de alte fete care sa le ofere ceea ce cauta.

Link spre comentariu

Liviu taica .pare ca numai tu ai noroc de ea,cind am sunat,o luni.............tot Liviu imi zicea, :laugh2 :laugh2 :laugh2 pare ca seamana vocea, ia-o acasa ca o vad mai mult de casa decit in munca asta pe Lory! ;)

Uite wolf007 ca ti-a raspuns direct Lory,eu nu stau atata la palavră,scriu,daca e libera e bine dacanu altadata,am nimerit si eu sa fie ocupata dar asta e soarta...cand a fost libera am mers,probabil au mers si altii dar nu scriu...eu ma simt bine in compania ei,iar ceea ce scriu si simt in prezenta ei nu am dece scrie degeaba daca nu ar fii asa!o seara faina!Lory scuze ca fac offtopic dar...te pup😘
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

1 troll a fost banat permanent

continuam cu recenziile

:wave

 Multumesc! Asa este normal, forumul este pentru recenzii, experiente, si detalii despre servicii, arata foarte frumos cand e curat si la obiect.  :kiss3

Link spre comentariu

Buna seara domnilor.

Va retin si eu cu o ...mica recenzie....care sper sa si iese asa cum prevede regulamentul forumului dar si conform așteptărilor colegilor care au vizitato sau o vor vizita pe lori.

Am vizitato cu câteva zile în urmă pe lory.

Abordare pe whatsapp,foarte prompt raspuns,după mici consultări privind programul ei si disponibilitatea mea,am stabilit programare pentru următoarea zi la o anumita ora.

În ziua întâlnirii cu câteva ore înainte, am confirmat că voi ajunge la programare asa cu este si normal,si am primit mulțumiri pentru asta din partea ei si detalii despre locație.conversatia telefonică extrem de ok.

Ajuns ,punctual de fel fiind,ma întâmpină o domniță relativ înlătuta si foarte drăguță.pe gustul meu ..slim si foarte primitoare.imediat invitat la un pahar de :apa plata,suc,sau apă minerală.un mare plus.

După o mica discutie....destul de interesantă....am solicitat dus.....am fost dotat cu papuci de casă și prosop.....baia super ok cu ce trebuie.dupa dus domniță aștepta in pat ....ce a urmat....la superlativ.este super manierata si cu bun simt.....tine cont de absolut orice dorință si capriciu al clientului....in limita bunului simt.

Detalii despre acțiune nu voi da,cert este că e o plăcere să petreci timp cu ea.....sexual dar si social.este deschisă la minte fata destul de mult.

Cadoul.....200 ora....restul sincer nu retin dar nici nu am fost interesat.pe lână cadoul oficial cu siguranta lasi peste(eu asa am facut) pentru ca fata e super de treaba,parca nu tear mai lasa sa pleci,nici de cum sa te grabeasca,nu are treaba cu ceasul sau cu telefonul cat timp esti la ea.

O recomand cu incredere.....sigur contează si ......klick-ul dintre cei 2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

am vizitat-o si eu pe Lory zilele trecute. progeamare facuta pe whatapp respectara de ambele parti.

Am urcat sus la Lory si am gasit o fata superba. Am srabilit durata sederii am fost servit cu suc fumat o tigara un pic de socializare dupa care dusul de rigaore care este obligatoriu si trecut in camera de actiune unde ma astepta Lory. A execurat un oral demantial dupa care am gusrat si eu un pic din savarina. si trecut in misionar.

Lory e super fata e pro client nu e grabbeste de loc.

note locatie 10 si Lory 10 pe linie

sper sa ne vedem

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Oras:Romania
  • Disponibila

Cred că cel mai bine ar fii ca aceste tipuri de conturi si topice ar trebuii mutate/dezactivate din moment ce nu mai sunt active titularele si nu se mai folosesc!pisicuts poate ia măsurile care se cuvin!o seara frumoasa!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

Bună dragi mei 😊,săptămână viitoare m-am hotărât să vă fac o vizită de 3 zile, O să revin atunci cu mai multe detalii ...Duminică frumoasă vă doresc!🤗🤗🤗😘

Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0
La 26.12.2020 la 12:45, hunterwhore a spus:

Pare ca cineva implineste azi anii.......LA MULTI ANI, si multa sanatate!!!!!🎷🍷 :beex2  💐

 

Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0
Acum 2 ore, geonybravoo a spus:

practici deepthroat ,facefuck si finalizare faciala????

Dacă ai să stai să citești tipicul ai să găsești răspuns la întrebările tale,o seară frumoasă!

Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0
Acum 52 minute, lory28 a spus:

Dacă ai să stai să citești topicul ai să găsești răspuns la întrebările tale,o seară frumoasă!

 

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Oras:Romania
  • Disponibila
Acum 6 ore, lory28 a spus:

Bună dragi mei 😊,săptămână viitoare m-am hotărât să vă fac o vizită de 3 zile, O să revin atunci cu mai multe detalii ...Duminică frumoasă vă doresc!🤗🤗🤗😘

Salutări!ce veste bună!sper sa ne putem sincroniza!💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...