Sari la conținut

Lory33 - Alba Iulia - 0744274137


mark69

Postări Recomandate

mna.......daca nu iasa chimia si matematica nici  cu lory?????? :no2  :no2

Cel putin nu ma apuc sa le zic ca sunt politist ca tine si sa le alung din oras (asta din ce a scris Lory mai sus de tine). Lasa vrajala si nu te mai baga in seama fara sa te intrebe cineva ceva.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

:* dragilor. Marti, 16 ianuarie sunt in Alba Iulia pentru o zi sau doua momentan doar pentru persoanele care m-au vizitat si in trecut. Sunt disponibila pentru programari pe whatsapp la numarul din semnatura.

Abea astept sa va revad  :kiss3

Link spre comentariu

:* dragilor. Marti, 16 ianuarie sunt in Alba Iulia pentru o zi sau doua momentan doar pentru persoanele care m-au vizitat si in trecut. Sunt disponibila pentru programari pe whatsapp la numarul din semnatura.

Abea astept sa va revad :kiss3

. 😋😋😋😋😋😋💋😘abia astept si eu sa te revăd!
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

greu de gasit fata la telefon...

poate o sa am noroc maine

Cand sunt cu cineva nu raspund la telefon il pun pe silentios.

Daca nu te deranjeaza cu ceva trimite-mi un sms sau un mesaj pe whatsapp si iti raspund cand pot. Daca nu, mai insista.

Scuze.

:*

Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

Buna Lory,

 

La Cluj cand vii?

 

Zi faina.

 

Saptamana viitoare am in plan dar nu stiu o zi sigura. O sa anunt pe topicul de pe Cluj

 

cromaticcc, nu mai fac anal. Servicile mele sunt in semnatura de jos. Sunt disponibila si azi in caz ca esti interesat

Link spre comentariu

Vizitat Lory, primire calduroasa, amabila ,ca in prima zi. Locatie curata, ok, oral lent, buun,9.....normal citeva pozitii strategice, 9.......fata, corp,8.......si un 10 + atitudine si amabilitate care compenseaza toate celelalte. De revenit?????  ......Daaaaaaaaaaaaa 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

Vizitat Lory, primire calduroasa, amabila ,ca in prima zi. Locatie curata, ok, oral lent, buun,9.....normal citeva pozitii strategice, 9.......fata, corp,8.......si un 10 + atitudine si amabilitate care compenseaza toate celelalte. De revenit????? ......Daaaaaaaaaaaaa

Wolf.. chiar aveam o mica presimtire ca am facut o eroare in legatura cu usernameul tau si chiar vroiam sa imi cer sincere scuze tie, nu domnului Mihai ca nu as avea de ce :) . Dar asa frumos sa nimerit astazi incat chiar pot sa ma conving daca am facut o eroare. De ce? Pentru ca astazi dintre cei care m-au vizitat ghici ce? Doar o persoana a fost care ma vizitat si in trecut dar cu acea persoana am mai stat la povesti, printre care si forumul dar el a spus ca are alt username decat wolf... ok ok ma astept la un raspuns de genul "nu a fost astazi vizita".. dar eu chiar insist pentru ca ma simt prost daca am facut o confuzie si chiar vreau sa imi cer scuze :) . Vreau doar sa imi spui in ce eram imbracata cand m-ai vizitat scumpule. Sunt sigura ca o sa imi raspunzi ca tot te vad asa activ pe forum ;) si promit ca imi cer sincere scuze

Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

Confuzia ai facut-o...mare de tot......fa un pic de postari sa ai pm si vorbim. :kiss3  :kiss3  :kiss3  :kiss3

 

Bine, o sa ma apuc sa joc fazan pe forum aici ca tine ca sa pot folosi PM-ul ca din pacate nu am telefon sau whatsapp si tu ai evitat sa raspunzi la o simpla intrebare sa imi demonstrezi ca am facut o confuzie.

P.S balanta inca inclina spre confuzie  :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...