Sari la conținut

Lory33 - Alba Iulia - 0744274137


mark69

Postări Recomandate

Este in alba,din partea mea are un minus,am sunat-o ,a zis ca sa astept juma de ora ca doar ce si-a comandat ceva sa manance si sa revin in jumate de ora sau o ora!bun...am asteptat jumate de ora...am sunat,nimic!am mai asteptat o jumate de ora dar intre timp am mai sunat de 2-3 ori tot fara raspuns,intr-un tarziu raspunde si zice aaaa tocmai astept pe altcineva...tu mai asteapta o jumate de ora sau 1 ora ca nu stiu cat sta!sa fii sanatoasa dar nu e frumos sa faci asa ceva,unu asteapta jos si tu iei pe altu la rand!...

Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

Este in alba,din partea mea are un minus,am sunat-o ,a zis ca sa astept juma de ora ca doar ce si-a comandat ceva sa manance si sa revin in jumate de ora sau o ora!bun...am asteptat jumate de ora...am sunat,nimic!am mai asteptat o jumate de ora dar intre timp am mai sunat de 2-3 ori tot fara raspuns,intr-un tarziu raspunde si zice aaaa tocmai astept pe altcineva...tu mai asteapta o jumate de ora sau 1 ora ca nu stiu cat sta!sa fii sanatoasa dar nu e frumos sa faci asa ceva,unu asteapta jos si tu iei pe altu la rand!...

Imi pare rau liviut pentru ce sa intamplat ieri. A fost o confuzie de numere am crezut ca tu ai sunat cand am dat indicatii altcuiva si mi-am dat seama cand ai sunat tu ca am confundat dar era prea tarziu. Inca o data ini pare rau.

Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

Prima oara era 100,7 pt ca ainceput cu figuri cu timpu ca o doare etc

Daca nu scriai chestia cu "o doare" nu imi dadeam seama cine esti, asta pentru ca este un caz rar :) esti tipul cu teoria conspiratiei care doreste bezna totala in camera ceea ce imi provoaca neliniste si in acelasi timp ma inhiba si nu pot sa ma implic intrutotul. Da, din pacate ma durut si din pacate pentru unii nu sunt nici o toba nici o bucata de carne in care sa dai ca surdu, sunt o femeie, pe langa ca prestez treaba asta vreau sa petrec timp frumos cu persoanele care ma viziteaza, nu vreau sa fiu chinuita. Cine ma vizitat stiu despre ce e vorba doar ca multi nu isi descriu intalnirea cu mine pe forum. De ce nu ai relatat in detaliu ambele intalniri?.

Cat despre cadou sunt libera sa il reconsider cand si ori de cate ori doresc eu. Piata e destul de vasta pe Alba. Sunt si alte alegeri la tariful dorit.

O seara frumoasa va doresc

Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

Disponibila pentru cateva zile in alba.

 

Ca servicii ofer

Sex oral protejat/neprotejat (in functie de igiena)

Sex normal protejat dif pozitii

FK(in functie de igiena), GFE

Mici fantezii si dominare soft (detin jucarii erotice)

O fin 150 ron, o ora 200 ron.

 

Deplasare la hotel pensiune 300 ron ora.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...