Sari la conținut

0733407203 masaj si ...atat


carolanjou

Postări Recomandate

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-de-relaxare/7b006575706a6757.html

ofer masaj de relaxare pe masa de masaj, masaj cervical, scalp, reflexoterapie. sector 3. 0733407203

undeva in zona Titan cica face doar masaj si atat fara finalizare si insista ca nu face finalizare . 70 de "Coco" o ora de masaj . stie cineva ceva despre prestatia dansei ? 

post-162558-0-70197800-1506276246_thumb.jpg

Link spre comentariu

Saptamana trecuta avand practic nevoie DOAR de masaj zic hai sa o incerc personal si pe aceasta doamna si rau am facut pt ca aveam optiuni mult mai bune in strada Toamnei unde stiam sigur ca primesc un masaj super ok

sunat la doamna ii comunic ca am nevoie doar de un masaj i sa-mi spuna unde ajung . Nici una nici doua " e stai stai stai sa-ti zic de la inceput conditiile " ii zic " Da stiu nu faceti decat masaj fara alte artificii" zis si facut . descind in strada Lotrioarei care incepe din Camil Ressu la Matei Ambrozie blocul se afla la capatul strazi la intrarea in parc. ajung in " Cabinet " undeva la etajul 1 locatie curata si cam atat pt ca la Baie nu am fost invitat ( noroc ca eu plec imbaiat de acasa mereu ) in rest o pisica in casa care trebuie sa o lasi sa patruleze in toata casa ca " e pisica ei " 

Doamna cam 165 - si 60 kg , tunsa scurt , undeva in jur de 45-50 de ani tipul de gospodina sani destul de sa-i zic un 3-4 fara abdomen proeminent un cur destul de ok , , imbracata in pantaloni scurti si maieu largi pe ea . 

imi explca inca odata ca ea nu face decat masaj , ma dezbrac si ma pun pe masa 

Masajul / incepe cu masarea piciaorelor , continua cu spatele si asa zisul masaj al scalpului dupa care te intoarce pa fata , are grija ca zona intima sa fie acoperita mai departe de prosop sa nu cumva sa-ti vada cocosul ca o impusca . iti masaza un pic picioarele dar nu pana sus ci doar undeva pana la jumatea pulpei unde este pozitionat prosopul , am incercat eu sa ridic decent prosopul sa ajunga si mai sus pe pulpa dar nu se putea chiar daca i-am zis ca doamna asta e zona care este cea mai intepenita ca nu si nu " am spus ca nu ating zonele intime " ii zic " doamna dar pulpa nu e zona intima " ma rog e disparta. tehnica de masaj e una rudimentara care desi sunt adeptul masajului mai sportiv , mi-a provocat dureri fiind facut mai mult cu partile noduroase ala maini cu pumnul cumva . doamna nu are cursuri de masaj

dupa ce a trecut ora m-a sters cu hartie de ulei si creme s-a dus sa se spele pe maini si asta a fost nici nu m-a invitat la dus si am zis ca oricum mai bine sa plec cat mai repede  

note ? ok hai si note 

Locatie 7 fara dus dar cu pisici

Masaj 5 chiar nu se pricepe deloc si iti mai provoaca si dureri 

Aspect 6 acceptabila 

GFE 10 bine ca a tacut dreaq toata perioada ca ma apucau draci . am avut timp sa meditez la cat de idiot am fost ca nu am fost la cineva cunoscut

Pret ? pai vorbim de 50 si acolo imi cere 80 si spune ca asta e tariful ei o escroaca m-am gandit totusi ca intra si finalizarea clasica desi nu era neaparat necesara 

De revenit ? NEVER NEVER NEVAR

De recomandat ? nici dusmanilor :) :)

Adio Doamna Rozalia Anton pseudo-maseoza de ocazie pusa pe japca 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...