Sari la conținut

Vanessa- blonda slim 0738036722


Postări Recomandate

Fratilor, nu mai fiti rautaciosi cu blondina Vanessa ca fata incearca sa te faca sa te simti bine cu ea. Ca a marit pretul, asta nu e placut dar ia ganditi va ca sta cu Roxi care are tarif mai mare. Vanesa cu unul mai mic risca sa ii ia din clienti lui Roxi asa ca intuiesc ca in calitate de big sister blonda voluptuoasa si experimentata i-a spus incepatoarei de 20 de ani sa incerce sa isi armonizeze tarifele....Cred ca asa s-a intamplat. Sa nu uitam ca si Alexandra Skinny cand se afla acolo colega cu Roxi parca anuntase tot asa o marire si apoi a renuntat....In fine, daca ii va merge va pastra tyariful, daca nu il va scadea...legea pietei.

Eu am fost la Vanesa marti pe la pranz si ce pot spune...o fata super-draguta, o blondina cu aspect usor juvenil dar un chip f dragalas si un corp de vis. Sanii mici, da insa fundul, talia, picioarele....am stat o ora si am avut parte de multe si placute. Sex oral la greu cu multa saliva, ejaculare faciala, 69, sarut pe ureche...barem cand mi-a facut oralul acela la oglinda asezata pe blanita aceea maro eram in extaz. Efectiv iti da impresia ca ii place mult p...a si sigur ii place sa i se faca cunni (eu i-am facut si are o pussy mmmmmm, super si perfect epilata).

Plus ca e amabila, preietnoasa si binevoitoare. Cred ca voi mai merge la ea, m-am simtit bine. E drept ca daca pastra tariful vechi mergeam mai des....sunt fete care la CIM nu iau in plus (sunt rare, da) da, na, e decizia ei. Fata a inceput cu dreptul in meserie, sper sa ramana la fel de dedicata.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:aici
  • Oras:aici

Am vizitat-o si eu pe tanara de fata acum cca doua saptamani. Am retinut doua lucruri din recenziile confratilor, ca e e o frumusica si ca suge bine. Ceea ce este foarte adevarat. Nu mai tin minte foarte multe amanunte, dar stiu ca am ramas cu o impresie pozitiva si vreau sa o impartasesc cu voi. 

Stiu ca am facut cam de toate, oglida din camera a potentat vizual actul. 

 

Aspect: 8.5 Foarte misto la corp chiar daca are sanii mici, pe mine nu ma deranjaza. Draguta si la fata, fata de papusa, cu gurita aia mica de ma intrebam unde o sa intre pula :). Ce nu mi-a placut sunt mesele blonde din par. In afara ca sunt fake, mie imi place sa le trag de par cand fut... ceea ce nu am putut.

Oral: 9 foarte bun, gurita aia mica a depasit asteptarile. -1 punct pentru lipsa CIM

Normal: 9 Stramta, s-a udat natural. -1 punct pentru faza cu mesele care m-a facut sa nu ma simt 100% in largul meu

GFE. a fost foarte ok, pot sa notez lejer cu 9. 

Pret: am lasat cu acceptul ei 200 lei pentru un numar mai lung. Probabil ca am stat cca 50 min door 2 door

 

Acum vad ca si-a schimbat politica referitoare la CIM asa ca ma voi grabi sa o revad.

 

Multumesc Vanessa

  • Like 6
Link spre comentariu

Am vizitat-o si eu pe tanara de fata acum cca doua saptamani. Am retinut doua lucruri din recenziile confratilor, ca e e o frumusica si ca suge bine. Ceea ce este foarte adevarat. Nu mai tin minte foarte multe amanunte, dar stiu ca am ramas cu o impresie pozitiva si vreau sa o impartasesc cu voi. 

Stiu ca am facut cam de toate, oglida din camera a potentat vizual actul. 

 

Aspect: 8.5 Foarte misto la corp chiar daca are sanii mici, pe mine nu ma deranjaza. Draguta si la fata, fata de papusa, cu gurita aia mica de ma intrebam unde o sa intre pula :). Ce nu mi-a placut sunt mesele blonde din par. In afara ca sunt fake, mie imi place sa le trag de par cand fut... ceea ce nu am putut.

Oral: 9 foarte bun, gurita aia mica a depasit asteptarile. -1 punct pentru lipsa CIM

Normal: 9 Stramta, s-a udat natural. -1 punct pentru faza cu mesele care m-a facut sa nu ma simt 100% in largul meu

GFE. a fost foarte ok, pot sa notez lejer cu 9. 

Pret: am lasat cu acceptul ei 200 lei pentru un numar mai lung. Probabil ca am stat cca 50 min door 2 door

 

Acum vad ca si-a schimbat politica referitoare la CIM asa ca ma voi grabi sa o revad.

 

Multumesc Vanessa

 

Ar trebui creat un nou articol in codul penal pentru aia care trag femeile de par. Dar stai asa… exista! Se cheama vatamare corporala.

"Ceea ce nu am putut…" in plm tu ai si copii, sau ai de gand sa faci? Sper sa iasa chel in cap pe viata progenitura ta, cretin sinistru.

Link spre comentariu
  • Oras:aici
  • Oras:aici

Ar trebui creat un nou articol in codul penal pentru aia care trag femeile de par. Dar stai asa… exista! Se cheama vatamare corporala.

"Ceea ce nu am putut…" in plm tu ai si copii, sau ai de gand sa faci? Sper sa iasa chel in cap pe viata progenitura ta, cretin sinistru.

M-am exprimat un pic gresit, sa le tin de par. Aici este un site despre experiente sexuale contra cost, moralitatea puritana nu prea are ce cauta. Avand in vedere ca nu s-a legalizat prostitutia, toate povestile de aici se potrivesc unui paragraf din codul penal. Nici nu cred ca are sens sa judecam preferintele unora, avand in vedere ca este vorba de un act consimtit.

 

In concluzie. Te-as ruga sa iti masori vorbele si sa nu mai folosesti apleative care sunt jignitoare.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ar trebui creat un nou articol in codul penal pentru aia care trag femeile de par. Dar stai asa… exista! Se cheama vatamare corporala.

"Ceea ce nu am putut…" in plm tu ai si copii, sau ai de gand sa faci? Sper sa iasa chel in cap pe viata progenitura ta, cretin sinistru.

:slap2

Link spre comentariu

M-am exprimat un pic gresit, sa le tin de par. Aici este un site despre experiente sexuale contra cost, moralitatea puritana nu prea are ce cauta. Avand in vedere ca nu s-a legalizat prostitutia, toate povestile de aici se potrivesc unui paragraf din codul penal. Nici nu cred ca are sens sa judecam preferintele unora, avand in vedere ca este vorba de un act consimtit.

 

In concluzie. Te-as ruga sa iti masori vorbele si sa nu mai folosesti apleative care sunt jignitoare.

 

Da, ai dreptate, totul e relativitate. Pe langa o maicuta de la manastire, o fata cu fusta pana la genunchi e o stricata de la oras. Iar fata de un sinistru care de fapt "tine femeile gingas de par" eu sunt un moralist puritan.

Suntem in acord total. Si daca tot e prostitutia o contraventie, hai sa nu mai conteze deloc daca suntem oameni sau pitecantropi. Sa ne cacam pe tot, e tot un drac.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...