Sari la conținut

Vanessa- blonda slim 0738036722


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut.

Inca odata scuze pentru întârziere , dar cum constat ca in fine imi merge netul in plm , ma grabesc sa scriu.

Asadar, mi-au placut pozele , mi-a placut faptul ca a specificat ca a activat un timp foarte scurt si ar fi practic " neinceputa" , si avand chef de ceva fresh , am zis sa încerc.

Convorbire ok la tel , programare fara probleme, reconfirmata de ambele părți cu o ora inainte si prezentat punctual la locatie , care se afla pe Nerva , aproape de metrou .

Locatia - apartament curat , baie ok , prosop curat , geluri de dus, pat mare si curat , bun pentru actiune.

Care actiune a debutat la revenirea mea din dus cu sarutari pe corp ( pentru ca nema sani , aproape inexistenti , practic niste sfarcuri ) , coborat la pizda ( curata impecabil si aveam sa constat si foarte fina si stramta😊) , rasa impecabil . Limbi la greu , surprinzator se uita in ochii mei in timp ce o lingeam si ii placea , gemete , m-am excitat si eu , mi s-a intarit lemn si a trecut ea la aparat.

A început un oral nepro excelent, DT aproape reusit , se cam ineca cand o lua pana la baza pulii,dar mi-a placut mult pentru ca nu s-a dat batuta , limbi spendide pe coaie din proprie inițiativă. Am trecut apoi intr-un 69 foarte bun si prelung care era sa ma termine , insa stiind ca nu face CIM, am montat repede un prez pe pula si am futut-o la început in pozitia misionar, apoi am schimbat in umeri-craci si dupa cateva min de pompat , am finalizat in cauciuc.

Fata mi-a placut mult atat prin tineretea si prospețimea ei , cat si din punct de vedere al prestatiei si al bunului simt. Este o fata foarte ok , care, dupa paretea mea, chiar incearca sa te faca sa te simti bine.

Acum notele finale din punctul meu de vedere ( dupa cum stiti ) sunt:

Aspect Vanesa - as zice cam pe la 8 , blonda , nici slim , nici skinny dupa mine , lata in solduri , ceva urme ( vizibile totusi) de celulita ( insa nederanjant ) pe coapse, vesela , foarte placuta.

Oral - 9 , bun , nepro , adanc , DT aproape reusit , lins foarte ok al coaielor

Normal - 9 , bun , participativ, gemete , se uita in ochii tai când o futi , foarte incitant

Igiena - 10 , curata impecabil.

GFE - 9 , eu cand am fost nu am beneficiat de FK ( altfel i-as fi acordat 10 )in rest foarte ok , docila , se dedica placerii clientului.

Cadoul - 150 RON, 1 finalizare, timp fix 30 min , fara graba. Achitati la final , fara sa mi-i ceara , deci inca un + din punctul meu de vedere.

O zi buna va doresc!

P.S. Scuze frate Laury ca am ajuns inaintea ta. Nu am intrebat-o daca intra cu 2 baieti odata , dar e o idee. Vanesa mi se pare o fata foarte open 😊 .

  • Like 22
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

M-am gandit mai bine si avand experiențe placute am inclus in serviciile mele si Fk-ul pe baza compatibilității si a igienei

Accept si annilingus acum pt doritori :*

Te gandesti sa introduci si CIM in viitor ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,


 


Saptamana trecuta am vizitat-o pe Vanessa care e super wow ca look si atitudine. Are in jur de 20 de ani (declarati), frumoasa la chip, sani micuti si placuti si un super cur  :) Iar ca atitudine mi se pare ca face tot pt a fi placuta.


 


M-a asteptat in stockings cu o bluza plasa - super sexy ca look, am fost la dus si apoi sex nenica. Nu m-a lasat deloc nici in pauza dintre numere, practic ea a initiat runda a 2-a, dupa nici 5 minute de pauza si igienizare.


 


Prima finalizare a fost faciala iar a 2-a nu a mai venit. Am apreciat insa implicarea la al 2-lea numar, NP a fost de vis, FK inclus. Are si o oglinda in dormitor care iti poate arata actiunea si din partea cealalta  :)


 


O faza de neinteles este ca vocea de la telefon nu este a Vanessei si cand am incercat sa fac o noua programare a negat ca ar fi colega. Mi se pare fair sa recunoasca: Vanessa e ocupata insa eu sunt colega ei si te pot ajuta cu programarea.


 


Notele:


Locatia: 9,5


Fata: 10 (da, e primul 10 pe care il dau)


Oral: 8,5 


NP: 9,5


GFE: 10


 


Tarif: 250 lei/ora


 


De revenit; DA


  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si eu

 

Programarea - cu o zi inainte

 

Locatia : 10

 

Vanessa: 9 -  o pustoaica f tanara, eu zic ca-i la limita 18+, curioasa, vorbareata,   fara experienta prea multa in domeniu , da face tot posibilul sa fie amuzanta, fara a fi deranjant

Ca fizic la fata e frumoasa rau de tot, sanii mici, si fundul cam mare pt a fi incadrata la slim

 

Actiunea : 10 ce plm sa- mai zici cand are un zambet fermecator

 

Igiena: 10

 

De revenit/recomandat - da/da

 

Cotizatia : 150/1 nr

 

Cu respect

Mafci

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

OK, ești frumoasă și sigur te-aș fi vizitat dacă mai eram prin București ( mai ales că sunt leșinat după blonde ). Ceea ce vroiam eu sa zic este ca ar fi bine să eviți în a pune poze cu fața pe forum, nici nu știi cum află cineva din anturajul sau familia ta.  Chestiilea astea se pot întoarce să te muște de cur exact când ți-e lumea mai dragă.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bifez si eu o vizita la domnisoara. Programare facuta telefonic si respectata de ambele parti.

 

Locatie: 10; Nerva Traian, la 2 pasi de Mcdonald's-ul dinspre Timpuri Noi. 

Aspect: 10; Este o pustoaica slim, blonda, cu tenul curat. E genul studentei perverse :-?

Oral: N/A; N-a fost cazul, s-a "trezit" instant la ambele numere :laugh2

Normal: 10; Am schimbat ceva numere si m-a cam obosit. Incepatoare sau nu, ma doare spatele :laugh2

GFE: 10, fk, lipicioasa, tandra.

Halat: 250H

 

Poate am fost subiectiv cu recenzia, insa mi-a placut maxim. Sper ca va ramane in "peisaj" o vreme indelungata.

 

Recomand cu incredere !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Imi place ca persoana care vine la mine sa stie la ce sa se astepte

Imi place sexul de calitate asa ca va atasez o poza cu mine mai jos pentru a va face o idee despre cum arat si ulterior daca va place ,va astept cu mare placere pentru a ne simti bine :* [attachment=455127:IMG-

La mine nu se vede poza  :blushing2

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...