Sari la conținut

Sexy Patricia ��� 0770743093


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Imi cer scuze dacă am greșit cu ceva dar eu chiar mi-am dat silința pe camera de-aia m-am enervat când i-am văzut ca prost oral , aia nu , aia nu .. dar eu știu cât ma chinui cu ei zi de zi și de-aia am reacționat așa. Încă odată scuze .

Scuze acceptate. Dar nu este suficient.

 

Niciodata sa nu mai spui ca nu vrei sa te consumi prea mult pentru o finalizare. Mai ales la 150.

 

Recenziile sunt cele care te ajuta sa devii mai buna si mai performanta, astfel incit curvarii sa te aleaga pe tine.

 

Succes.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ferentari
  • Oras:Ferentari

Scuze acceptate. Dar nu este suficient.

 

Niciodata sa nu mai spui ca nu vrei sa te consumi prea mult pentru o finalizare. Mai ales la 150.

 

Recenziile sunt cele care te ajuta sa devii mai buna si mai performanta, astfel incit curvarii sa te aleaga pe tine.

 

Succes.

Vorbești degeaba

  • Like 1
Link spre comentariu

Imi cer scuze dacă am greșit cu ceva dar eu chiar mi-am dat silința pe camera de-aia m-am enervat când i-am văzut ca prost oral , aia nu , aia nu .. dar eu știu cât ma chinui cu ei zi de zi și de-aia am reacționat așa. Încă odată scuze .

Poate nu esti facuta pentru meseria asta...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde vreau eu sa fiu!
  • Oras:Acolo unde vreau eu sa fiu!

Buna seara deagi mei!

In primul rând as vrea sa va spun ca sunt la început cu chestia asta cu forumul și de aceea ma atac așa de rău singura și in al doilea rând as dori sa le mulțumesc pentru sfaturile care o sa ma ajute mult in legătura cu acest forum lui (Lui obsidian și matrice12).

  • Like 8
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde vreau eu sa fiu!
  • Oras:Acolo unde vreau eu sa fiu!

Patricia, ia spune tu adevarul! Ala care sta la usa blocului permanent si monitorizeaza cine urca la tine, este pestele sau "soferul" tau pentru outcall?

Nu am peste și nu fac outcall.

Nebunul ăla care sta in fata blocului este un vecin de al meu. Mereu sta seara in fata blocului cu alți vecini.

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde vreau eu sa fiu!
  • Oras:Acolo unde vreau eu sa fiu!

Patricia, ia spune tu adevarul! Ala care sta la usa blocului permanent si monitorizeaza cine urca la tine, este pestele sau "soferul" tau pentru outcall?

Am observat și eu de vreo 2 zile ca sta acolo începând de la ora 7 pana mai târziu , adică mi-au spus și câțiva clienți cine e tipul și le-am explicat , ca se uita foarte urat pe ei . Nebunul ..

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu

Mie personal nu-mi place sa fac fk,prefer sa sug pula ora decât sa fac fk

 

Tu nu sti sa sugi pula in adevaratul sens al cuvantului.

Si daca nuiti dai silinta e si mai rau. Tu crezi ca iti castigi banii mai usor sa furi pe sub mana dar nu e asa clientii te vad te lasa in pace si te critica si nu mai vin.

Garantat ai o clientele subtire, iar daca ai in client pe care consideri ca nu il inseli cand faci asta pastrand cateva artificii doar pt el... esti jos, prea jos nu merita deranjul.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde vreau eu sa fiu!
  • Oras:Acolo unde vreau eu sa fiu!

Tu nu sti sa sugi pula in adevaratul sens al cuvantului.

Si daca nuiti dai silinta e si mai rau. Tu crezi ca iti castigi banii mai usor sa furi pe sub mana dar nu e asa clientii te vad te lasa in pace si te critica si nu mai vin.

Garantat ai o clientele subtire, iar daca ai in client pe care consideri ca nu il inseli cand faci asta pastrand cateva artificii doar pt el... esti jos, prea jos nu merita deranjul.

Imi dau silinta, încerc din toate puterile mele sa fac ceva Okay dar nu îmi iese și oralul știu să-l fac calumea dar sincer eu sunt puțin cam la început cu oralul fără și poate de-aia ma retrag așa puțin . Am lucrat 3 ani de zile dar pana acum 2 săptămâni nu făceam absolut deloc oral fără .. de-aia sunt așa, doamne ajuta să-mi îmbunătățesc chestia asta .
  • Like 10
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Imi dau silinta, încerc din toate puterile mele sa fac ceva Okay dar nu îmi iese și oralul știu să-l fac calumea dar sincer eu sunt puțin cam la început cu oralul fără și poate de-aia ma retrag așa puțin . Am lucrat 3 ani de zile dar pana acum 2 săptămâni nu făceam absolut deloc oral fără .. de-aia sunt așa, doamne ajuta să-mi îmbunătățesc chestia asta .

Ai un corp superb si este pacat sa nu innebunesti barbatii si cu sex de calitate.

Link spre comentariu

Imi dau silinta, încerc din toate puterile mele sa fac ceva Okay dar nu îmi iese și oralul știu să-l fac calumea dar sincer eu sunt puțin cam la început cu oralul fără și poate de-aia ma retrag așa puțin . Am lucrat 3 ani de zile dar pana acum 2 săptămâni nu făceam absolut deloc oral fără .. de-aia sunt așa, doamne ajuta să-mi îmbunătățesc chestia asta .

 

Mai mult curaj si mai multa dezinvoltura!

In mod cert daca vrei poti!

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

Bai cel putin trebuie sa apreciati ca ea incearca...este de datoria noastra sa o aducem pe calea cea buna .Patricia nu fi suparata ca nu stii unele chestii..Ce trebuie sa inveti u este sa fii cat mai naturala si sa incerci sa iti placa un pic...nu cand vine clientul la tine sa vezi numai 3 hartii de 100..sfatul meu...si daca este chimie intre voi..lasai sa faca si fk ca asa sigur ai sa ii castigi de clienti fideli...

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...