Sari la conținut

Noua in oraș 💋


natalie93

Postări Recomandate

  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

acum doua zile am incercat sa ajung si eu la d-soara ....am sunat de la intrarea in Alba si a raspuns...am spus ca ajung in 15 minute ...am ajuns in piata iuliu maniu am parcat si sun( nu gaseam nr. 8 si am vrut sa ma indrume)....nu a raspuns...insist si tot nu raspunde....dupa un timp ma suna de pe alt numar o alta d-soara si i-mi spune sa astept 10 minute.....stau vreo 20 minute si sun din nou si nimic....plec si dupa vreo 15 minute cand deja ieseam din alba primesc un apel de pe ultimul numar dar nu am mai raspuns.....teapa.probabil ca este ok fata ca si prestatie( deduc din recenziile norocosilor) dar ca si seriozitate este zero.

îmi cer mii de scuze! Nu ai avut programare...ai sunat când ai intrat in Alba...sa întâmplat sa întârzii! Scuze
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Va credeți mari dive, noi bărbații, nemaiavând femei pe lumea asta. Chiar ma doare fix în pula unde te afli saptamna asta sau de mâine. Când te suna clientul care a făcut o programare și tu ai luat pe altcineva, pt mine personal ești o gioarsa perversa care nu merita nici măcar un scuipat. Sper sa stai acolo! Ne-am saturat de tepare și penale! Hai sictir!

Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Va credeți mari dive, noi bărbații, nemaiavând femei pe lumea asta. Chiar ma doare fix în pula unde te afli saptamna asta sau de mâine. Când te suna clientul care a făcut o programare și tu ai luat pe altcineva, pt mine personal ești o gioarsa perversa care nu merita nici măcar un scuipat. Sper sa stai acolo! Ne-am saturat de tepare și penale! Hai sictir!

esti un taran care nu stie sa vorbeasca...vocabular de giorarsa dai tu dovada nu eu,nu te uita pe topicul meu ca nu te obliga nimeni...daca ai asa multe femei nu ai mai sta aici sa comentezi!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

Tanara domnisoara in cauza are in corp super pentru adeptii genului slim.

E draguta si la fata.

Are tendinte de dominare in pat, dar se conformeaza pe dorintele clientului, accepta pozitii diverse.

OP -  bun cu tendinte de deep.

NP - bun, foarte reusit LOT cu spatele.

Recomand, de revenit Nota 9

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Tanara domnisoara in cauza are in corp super pentru adeptii genului slim.

E draguta si la fata.

Are tendinte de dominare in pat, dar se conformeaza pe dorintele clientului, accepta pozitii diverse.

OP -  bun cu tendinte de deep.

NP - bun, foarte reusit LOT cu spatele.

Recomand, de revenit Nota 9

Mulțumesc te pup
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...