Sari la conținut

Scuze publice catre DENISAROND


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chiar nu ai ce face altceva decât să te certi cu ea?

Las-o încolo de treabă ... Nu merită nervii și timpul tau ,pentru că oricum nu v-a lua în seamă ce spui și nu va recunoaște nimic ..(știi cum a fost și în cazul cu x)

Te pup !

 

Eu nu-mi pierd nervii cu oamenii slabi psihic.

Ai vazut, doar cateva cuvinte si fumega cu injuraturi de mahala tiganeasca!  :laugh2

Am talentul sa scot la lumina adevarata fata a personajelor care pretind a fi altcineva...  :wink2

Ai grija de tine!  :hug1

:kiss3

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Eu nu-mi pierd nervii cu oamenii slabi psihic.

Ai vazut, doar cateva cuvinte si fumega cu injuraturi de mahala tiganeasca!  :laugh2

Am talentul sa scot la lumina adevarata fata a personajelor care pretind a fi altcineva...  :wink2

Ai grija de tine!  :hug1

:kiss3

Adevarat… adevarat!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am pescuit pe dracu :))) ia citiți topicul meu sa vedeți ce zice aici , aruncați niște acuzații fără dovezi , așa prosti sunteți și in viața reala ? Și cine dracu recunoaște ceva ce nu a făcut?

 

Uite, comportament de centurista!

Adevarat… adevarat!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu am încurcat conturile ,am plecat deodată , și normal ca scriem la fel ,ne și îmbrăcăm la fel ,ne machiem la fel . Vin in bucuresti ,ce îmi faci? Ești doar un taximetrist prost ... nu exista Pești nu sunt promovată de nimeni ,m-am promovat pe munca mea și pe calitatea serviciilor mele ,nu m-am promovat pe spatele nimănui ,pune te rog Conversația cu Ayda ,chiar te rog , arată dovezi ,minți ,așa ai făcut si data trecută ,vezi ca de data asta nu o să-ți meargă ,promit ! Lumea care ma cunoaște știe cine sunt ,voi vorbiți 2 la leu ,sa va aflați in treaba ,și cu asta am încheiat . Vin foarte curând in Bucuresti,abia aștept sa văd ce mai găsiți , sunteti prea Terminați ,jur ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Chiar nu ai ce face altceva decât să te certi cu ea?

Las-o încolo de treabă ... Nu merită nervii și timpul tau ,pentru că oricum nu v-a lua în seamă ce spui și nu va recunoaște nimic ..(știi cum a fost și în cazul cu x)

Te pup !

 

Iar incepi sa trancani de mine ?  Te-am rugat sa te potolesti sau am vorbit cu peretii?

Ok .....continuam ...pe mine nu ma deranjeaza .

Aceeasi situatie este si aici...sunteti niste zdrente zarzavagioaice , care abia v-ati curatat tarana dintre degete , dar in schimb pozati  cu nasul pe sus in  domnisoare onorabile . :)

 

PS: Perversa mica si nescolarizata ...pune poza cu diploma de bac  sau de 12 clase  :laugh2

  • Like 16
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Așa că pestele cu jaguaru… a promovat-o pe Timisoara… sper sa nu faca prostia sa ajunga in bucuresti… să plece la Oradea!! Dar acolo va avea viata lui Aldo Moro!!

Nu îmi sta in caracter ,dar dacă te mai bagi in viața mea persoanala ,ma voi baga și eu in a ta ,și știu mai multe decât crezi ;)

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Iar incepi sa trancani de mine ?  Te-am rugat sa te potolesti s-au am vorbit cu peretii?

Ok .....continuam ...pe mine nu ma deranjeaza .

Aceeasi situatie este si aici...sunteti niste zdrente zarzavagioaice , care abia v-ati curatat tarana dintre degete , dar in schimb pozati  cu nasul pe sus in  domnisoare onorabile . :)

La cine te referi ? ...
Link spre comentariu

  • Oras:Secret!!
  • Oras:Secret!!

Iar incepi sa trancani de mine ? Te-am rugat sa te potolesti s-au am vorbit cu peretii?

Ok .....continuam ...pe mine nu ma deranjeaza .

Aceeasi situatie este si aici...sunteti niste zdrente zarzavagioaice , care abia v-ati curatat tarana dintre degete , dar in schimb pozati cu nasul pe sus in domnisoare onorabile . :)

 

PS: Perversa mica si nescolarizata ...pune poza cu diploma de bac sau de 12 clase :laugh2

Cine a vorbit despre tine ? Arată mi unde scrie numele tau . Ți-am spus ,nu te mai da cocos ,și nu mă sâcâi astăzi . Te crezi mult prea important ,și nu ești , pentru mine.

P.S. când găsești numele tau in acea frază ,spune mi și mie .

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...