Sari la conținut

Scuze publice catre DENISAROND


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

vad in semnatura ta ca doar pe whatsapp. De ce doar acolo si nu la telefon sau sms?

 

Nu ca as vrea sa imi fac programare, intreb de curiozitate, atata tot!

Semnătura nu mai e valabilă !

Era doar pentru clienții care voiau sa mai discute cu mine pe perioada cât nu am mai activat in bucuresti

Link spre comentariu

Cine a descoperit.o pe Tanya in Bucuresti?

 

Ahaha si ca sa antelegi de unde o aparut topicul asta: idiotu da denis, a aflat de la mihaitgv ca asta are un peste pe nume nicu dragu, care ba statea cu ea in locatie, ca tot timpu alegea 3 camere, ba statea afara pa bancuta, plus au aflat da dosaru de trafic cu **spam editat**e, sa nu mai zicem ca asta a anceput pa nimfomane la 16 ani jumate, dupa ce a fost pestita de la 13 ani jumate, da bibanu gabriel, ala cu care umbla acuma, an fine long story short,  o curva da 16 ani ,i-o zis, unui ditamai omu da 30 de ani, ca daca nu inceteaza cu atacurile la adresa ei, o sa il trimita pa nicu dupa el si il va transa si trimite bucati lu ma-sa, asa ca prostu a scris topicul asta in care tot ce a zis ala adevarat apropo despre aia, a dezmintit ca cica sunt minciuni inventate da el. hahahah ba asa fatalau ca denis cretinescu... adica constantinescu nu am mai vazut

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...