Sari la conținut

Scuze publice catre DENISAROND


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Unde dracu'  te pupam in fund , zapacito ...ti-am spus doar atat : cat  timp  am sa observ in evolutia ta de aici ca nu ai sa  mai aduci vreodata  in discutie persoana mea am sa te las in pace ca imi esti indiferenta ....asta am spus  ..zdreanta mincinoasa . Nu incerca sa induci in eroare , ca de obicei , prin minciuni puerile de clasa a 8-a (si ultima pe care ai terminat-o)  :laugh2

 

Posteza analizele , diploma de BAC  sau PM-ul acela ...ca sa vezi ca esti dusa cu pluta . Sau trimite-l lui Lisandru (scafandrul  limbilor in cur) la verificat mai intai   :laugh2

Țăranul ăsta afumat,cere unei prostituate diploma de bacalaureat.

Să-mi bag pula,nu mai mergem la prostiuatele dacă n-au bacul.

  • Like 13
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

" Ma cac pe ochii tai "  doar la  Lorena am citit-o . Cat poate influenta un topic :slap2

 

Desigur...Topicul acela era modelul tau de inspiratie in viata si a multora ...sunt convins   :)

  • Like 16
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Bai boule...pana una alta..nu eu sunt ala de la tara...

2.ti-am spus ceva legat de faptul ca as avea clone...astept sa-ti demonstrez..

3.diploma ta de bac unde e "einstein"?

 

Bine boule...adica Lisandrule  ....du-te si te puncteaza la loc  de pe celalalt cont 

 

Sau da-i o limba Alessandrei , in cur baneinteles , insotit si de o strachina de ciorba  , ca iar ii latra stomacul de foame. De ce crezi ca arata ca si o schija  de parca a petrecut o luna in Somalia   cu pestele ei albanez  :laugh2

  • Like 16
  • Minus 15
Link spre comentariu

Bine boule...adica Lisandrule  ....du-te si te puncteaza la loc  de pe celalalt cont 

 

Sau da-i o limba Alessandrei , in cur baneinteles , insotit si de o strachina de ciorba  , ca iar ii latra stomacul de foame. De ce crezi ca arata ca si o schija  de parca a petrecut o luna in Somalia   cu pestele ei albanez  :laugh2

Intr-adevar esti prea prost....incredibil de prost...

Pula mea...vreau sa-ti arat ca nu am clone ca nu sunt Lisandru sau cine zici tu, iar tu o tii pe a ta....cred ca ai inceput de retard...

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nasol dacă te doare in cur.Probabil ai fisuri anale.

Prapaditule cum vezi o UMBRA cum  te repezi ca vulturul sa tragi o limba

 

Nu contest de unde ti se trag limbricii si fisurile anale , cuvinte pe care le tot folosesti in permanenta cu prisosinta , singurul tau vocabular de altfel :)

 

Ia asculta acilea  ce zice femeia asta  :laugh2

 

popo, eu cred ca te-am primit la mine , de 2 ori

prima data ti-am facut masaj

si ti-am dat o crema de canabis pt  picioarele umflate  de la mers pe jos si tigari si bautura

si un ulei de canabis , sa-l iei dupa ce lasi bautura, le-ai platit pe amandoua,si m-ai sunat sa-mi multumesti pt crema , ca ti s-au dezumflat picioarele, si toata lumea ar trebui sa afle de crema asta

si spuneai ca ai personalitate bipolara, ca noaptea faci rau , si tot umblai cu un briceag, de frica ca te ataca careva

si spuneai ca lucrezi pe la manastiri , constructii, pictat , munci pe langa manastire

am baut si un vin ,pe urma , in bucatarie, ca aveai 2 sticle in rucsac, si prima data ai plecat dupa  cateva minute , cand incepusera sa-ti tremure picioarele , de la paharul cu vin, dar tu spuneai ca e un inceput de Parkinson

a doua oara , a fost cam la fel, o frectie cu carmol si crema de canabis ,ca erai tot o apa  pe spate , de la mesul pe jos , si te pastea o pleurezie ,doar ca a trebuit sa-ti cer eu banii , ca uitai de ei

 

Cica doar noaptea faci rau , dar acum observ ca  s-a mutat indeletnicirea aceasta si pe lumina :)

  • Like 16
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Intr-adevar esti prea prost....incredibil de prost...

Pula mea...vreau sa-ti arat ca nu am clone ca nu sunt Lisandru sau cine zici tu, iar tu o tii pe a ta....cred ca ai inceput de retard...

Un început?
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

poi si nu preotii te impartasesc cu Sfintele Taine..sau cand te.ai impartasit tu ...

Pai da tu , dar aia erau preoti seriosi :))))

Nu ma incred in noua formula de preoti care vor sa manipuleze in masa

De ex . Mormantul lui Arsenie unde se arunca cu bani pe copaci

De ex .. icoane care "plang"

Etc :))))))

 

Cred in Dumnezeu, nu in preotii moderni

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:UE
  • Oras:UE

Pai da tu , dar aia erau preoti seriosi :))))

Nu ma incred in noua formula de preoti care vor sa manipuleze in masa

De ex . Mormantul lui Arsenie unde se arunca cu bani pe copaci

De ex .. icoane care "plang"

Etc :))))))

Cred in Dumnezeu, nu in preotii moderni

poi dar din icoanele.alea.iese sange ..s.a analizat la laborator..

 

Si.cum.explici ca doar la ortodoxi se aprinde lumina sfanta la Ierusalim?

https://www.google.ro/amp/s/graiulortodox.wordpress.com/2016/02/02/sfanta-lumina-de-la-ierusalim-coboara-doar-la-ortodocsi-sau-si-la-eretici-catolici-protestanti-neoprotestanti/amp/

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

poi dar din icoanele.alea.iese sange ..s.a analizat la laborator..

Si.cum.explici ca doar la ortodoxi se aprinde lumina sfanta la Ierusalim?https://www.google.ro/amp/s/graiulortodox.wordpress.com/2016/02/02/sfanta-lumina-de-la-ierusalim-coboara-doar-la-ortodocsi-sau-si-la-eretici-catolici-protestanti-neoprotestanti/amp/

 

Nu stiu cum as explica eu ., o muritoare de rand :)))

Eu nu caut explicatii despre Dumnezeu . Sau icoane care plang si sangereaza.

Pt mine .. e irelevant .

 

Eu cred in Dumnezeu , nu in mass media , nu in preoti , parlamentari sau .. mai nou ...trollerii dp Nimfoo

 

Credinta e in sufletul meu ca asa am fost crescuta. Dar e la alegerea mea pe viitor sa cred sau nu in. " misionarii lui Dumnezeu"

Am o icoana simpla acasa , ma rog la ea, mai am una in geanta . Si cam atat . Dar nu stau sa vjzitez morminte ca disperata sa " ma ajute Dumnezeu" sa am noroc in viata . Si sa arunc cu bani pe copaci .

Pt mn e manipulare in masa . Faza cu preotii moderni

 

Dumnezeu e altceva .

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Raspunsurile concrete oricum nu se vor gasi niciodata .

Intotdeuna vor exista dovezi si contra dovezi .

 

Iar un preot , e tot un pacatos . nu cred in preotii moderni din ultimii ani.credinta mea nu depinde de nimeni

Credinta o port in suflet , restul nu ma intrreseaza.

Ce icoane noi mai apar , ce morminte pline de surprize si puteri magice .

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:UE
  • Oras:UE

Raspunsurile concrete oricum nu se vor gasi niciodata .

Intotdeuna vor exista dovezi si contra dovezi .

 

Iar un preot , e tot un pacatos . nu cred in preotii moderni din ultimii ani.credinta mea nu depinde de nimeni

Credinta o port in suflet , restul nu ma intrreseaza.

Ce icoane noi mai apar , ce morminte pline de surprize si puteri magice .

poi Dumnezeu hotaraste sa descopere sfinti ..moaste si dupa 100ani..300ani..500ani...ies la iveala din maruntaiele pamantului..nestricaciosi si cu miros de mir...nu au miros.de putreziciune precum muritorii ca noi...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...