Sari la conținut

Scuze publice catre DENISAROND


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu am încurcat conturile ,am plecat deodată , și normal ca scriem la fel ,ne și îmbrăcăm la fel ,ne machiem la fel . Vin in bucuresti ,ce îmi faci? Ești doar un taximetrist prost ... nu exista Pești nu sunt promovată de nimeni ,m-am promovat pe munca mea și pe calitatea serviciilor mele ,nu m-am promovat pe spatele nimănui ,pune te rog Conversația cu Ayda ,chiar te rog , arată dovezi ,minți ,așa ai făcut si data trecută ,vezi ca de data asta nu o să-ți meargă ,promit ! Lumea care ma cunoaște știe cine sunt ,voi vorbiți 2 la leu ,sa va aflați in treaba ,și cu asta am încheiat . Vin foarte curând in Bucuresti,abia aștept sa văd ce mai găsiți , sunteti prea Terminați ,jur ...

ma retardao cum minti in halu asta… așa ai minti și pe motanu în pm..nebuna dq… aia a plecat cu câteva zile înainte de tine.. Si tu ai plecat pe data de 1 aug din buc. Vrei sa pun dovezi!!
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Deci deja mi se pare foarte Funny tipul , sa explic de ce

1. zice ca sunt peștoaică dar după îmi zice ca de fapt eu sunt victima și am peste

2. Zice că-s **spam editat** după zice ca am 2 dosare penale

Pai ma omule ,hotărăște-te o data , ca te cam încurci in vorbe

Ești atât de prost încât și după ce am postat poza cu buletinul meu ,pe care după aceea a șters-o pisic ,continui sa ma faci **spam editat** ,deci deja lumea știe cine ești ,de ce tot încerci sa mai născocești câte ceva sa ma pui intr-o lumina proasta ? M-ai amenințat ca pui poze cu mine ,bun... am pus eu ,înțelege ca ești un singur retardat care de fapt își face rău singur , tu crezi ca recenziile tale mai valorează acum ceva ? Sau ca ,cuvântul tau acum e de încredere ? Ți-o faci cu mâna ta

  • Like 27
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dacă ii pasa cuiva de ce tot aberează MihaiTgv va rog sa puneți un "eu" să-mi dau si eu seama ca omul asta scrie pentru ca ii pasa cuiva , ca pana in momentul de fata ,a demonstrat ca vorbește singur

  • Like 27
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Deci deja mi se pare foarte Funny tipul , sa explic de ce

1. zice ca sunt peștoaică dar după îmi zice ca de fapt eu sunt victima și am peste

2. Zice că-s **spam editat** după zice ca am 2 dosare penale

Pai ma omule ,hotărăște-te o data , ca te cam încurci in vorbe

Ești atât de prost încât și după ce am postat poza cu buletinul meu ,pe care după aceea a șters-o pisic ,continui sa ma faci **spam editat** ,deci deja lumea știe cine ești ,de ce tot încerci sa mai născocești câte ceva sa ma pui intr-o lumina proasta ? M-ai amenințat ca pui poze cu mine ,bun... am pus eu ,înțelege ca ești un singur retardat care de fapt își face rău singur , tu crezi ca recenziile tale mai valorează acum ceva ? Sau ca ,cuvântul tau acum e de încredere ? Ți-o faci cu mâna ta

Este doar o parere de a ta… poza de buletin… glumesti sincer ..bai fata taci din gura macar… nu mai deschide gura plina de sper… tu chiar vrei sa fac public Print cu nr de dosar de pe lângă judecătoria hd… termina… chiar numi pasa ca moderezi topicu de pe Timisoara si ai lasat doar recenzii bune… restu să sters… dovedeste doar o centurista..

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...