Sari la conținut

Scuze publice catre DENISAROND


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Aoleo Denisa , sper sa ajung si eu la tine ! Am recenzii FOARTE BUNE !! si ma oftic ca nu am ajuns sa te cunosc pana acum ! Mai ales ca ti-am auzis si vocea aia dulce !!

❤️❤️❤️❤️

  • Like 28
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Draga Denisa aks Tania de Timisoara....nu iti permit sa vorbesti despre mine daca nu ma cunosti...nu ai habar cine sunt...ai facut tu un rezumat din recenziile mele si ai tras concluziile dar eu nu am chef de cearta cu tine....timpul meu este prea pretios ca sa-l irosesc cu femei ieftine ca tine...cat despre sucit mintiile pot spune ca nu am luat mintile nimanui, fiecare e liber sa aleaga ce vrea sa futa...si daca imi place sa ma fut si s-o sug cu ce te deranjeaza pe tine??? ca sa ajungi sa vorbesti depre mine trebuie sa fii cineva cu importanta ...nu o femeie ieftina careia ii place circul....si zic ce circ pt ca tu stai sa atati scandalul aici....drept dovada ca ai timp liber de stat pe forum..lipsa de programari...si de ce nu ai programari?? hai sa ti spuna Delia:)) : din cauza atitudinii tale draguta mea!!!! 

 

Atitudinea face diferenta intre mine si tine!!!!!

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Draga Denisa aks Tania de Timisoara....nu iti permit sa vorbesti despre mine daca nu ma cunosti...nu ai habar cine sunt...ai facut tu un rezumat din recenziile mele si ai tras concluziile dar eu nu am chef de cearta cu tine....timpul meu este prea pretios ca sa-l irosesc cu femei ieftine ca tine...cat despre sucit mintiile pot spune ca nu am luat mintile nimanui, fiecare e liber sa aleaga ce vrea sa futa...si daca imi place sa ma fut si s-o sug cu ce te deranjeaza pe tine??? ca sa ajungi sa vorbesti depre mine trebuie sa fii cineva cu importanta ...nu o femeie ieftina careia ii place circul....si zic ce circ pt ca tu stai sa atati scandalul aici....drept dovada ca ai timp liber de stat pe forum..lipsa de programari...si de ce nu ai programari?? hai sa ti spuna Delia:)) : din cauza atitudinii tale draguta mea!!!! 

 

Atitudinea face diferenta intre mine si tine!!!!!

Ce ai fumat tu? Da quote la postarea unde am scris de tine, vezi-ti de programările tale ca îți dau clasa
  • Like 28
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Draga Denisa aks Tania de Timisoara....nu iti permit sa vorbesti despre mine daca nu ma cunosti...nu ai habar cine sunt...ai facut tu un rezumat din recenziile mele si ai tras concluziile dar eu nu am chef de cearta cu tine....timpul meu este prea pretios ca sa-l irosesc cu femei ieftine ca tine...cat despre sucit mintiile pot spune ca nu am luat mintile nimanui, fiecare e liber sa aleaga ce vrea sa futa...si daca imi place sa ma fut si s-o sug cu ce te deranjeaza pe tine??? ca sa ajungi sa vorbesti depre mine trebuie sa fii cineva cu importanta ...nu o femeie ieftina careia ii place circul....si zic ce circ pt ca tu stai sa atati scandalul aici....drept dovada ca ai timp liber de stat pe forum..lipsa de programari...si de ce nu ai programari?? hai sa ti spuna Delia:)) : din cauza atitudinii tale draguta mea!!!!

 

Atitudinea face diferenta intre mine si tine!!!!!

Tu ai inceput la 100 lei ora, cand nu e coada la curu tau stai cu lingaii christi si mihai pe topic.

Cat egoism. La atitudine, denise pisa pe tine si nu numai. Si la corp si fata. Si daca ar cere 300-400 ar avea coada mai lunga ca tine cand aveai 100

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Tu ai inceput la 100 lei ora, cand nu e coada la curu tau stai cu lingaii christi si mihai pe topic.

Cat egoism. La atitudine, denise pisa pe tine si nu numai. Si la corp si fata. Si daca ar cere 300-400 ar avea coada mai lunga ca tine cand aveai 100

am auzit de atitudinea Denisei....selecta clientii pe geam:))) hai sa fim seriosi Daenerys...credeam ca te duce capul mai mult dar slabe sperante:))

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

am auzit de atitudinea Denisei....selecta clientii pe geam:))) hai sa fim seriosi Daenerys...credeam ca te duce capul mai mult dar slabe sperante:))

Pai nu a zis pestisorul tau de aur ca sunt un drogat? Ce te bagi in seama cu drogatii?

Poate ii selecta ca se respecta femeia chiar daca face ce face.

Nu ca tine de ia pe banda rulanta toti cocalarii din caracal sa te traga in pula 😂😂

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Tu ai inceput la 100 lei ora, cand nu e coada la curu tau stai cu lingaii christi si mihai pe topic.

Cat egoism. La atitudine, denise pisa pe tine si nu numai. Si la corp si fata. Si daca ar cere 300-400 ar avea coada mai lunga ca tine cand aveai 100

Ce fanny esti!
  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

S

Pai nu a zis pestisorul tau de aur ca sunt un drogat? Ce te bagi in seama cu drogatii?

Poate ii selecta ca se respecta femeia chiar daca face ce face.

Nu ca tine de ia pe banda rulanta toti cocalarii din caracal sa te traga in pula

Alex ai intepenit dq pe acel scaun !mai rau ca cei din spital !
  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Draga Denisa aks Tania de Timisoara....nu iti permit sa vorbesti despre mine daca nu ma cunosti...nu ai habar cine sunt...ai facut tu un rezumat din recenziile mele si ai tras concluziile dar eu nu am chef de cearta cu tine....timpul meu este prea pretios ca sa-l irosesc cu femei ieftine ca tine...cat despre sucit mintiile pot spune ca nu am luat mintile nimanui, fiecare e liber sa aleaga ce vrea sa futa...si daca imi place sa ma fut si s-o sug cu ce te deranjeaza pe tine??? ca sa ajungi sa vorbesti depre mine trebuie sa fii cineva cu importanta ...nu o femeie ieftina careia ii place circul....si zic ce circ pt ca tu stai sa atati scandalul aici....drept dovada ca ai timp liber de stat pe forum..lipsa de programari...si de ce nu ai programari?? hai sa ti spuna Delia:)) : din cauza atitudinii tale draguta mea!!!! 

 

Atitudinea face diferenta intre mine si tine!!!!!

Femei ieftine ? Ți-o tragi pe ora cât mi-o trag eu pe finalizare , spre deosebire de tine ,fac mulți bani dar iau și timp , nici nu știu cine ești și nici n-am scris nimic de tine ,te-ai băgat și tu aici :))) E problema mea cum îmi selectez clienții și de unde , nu primesc pe oricine la mine in casa și nu mi-o trag cu oricine , eu la respect spre deosebire de tine
  • Like 28
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

:slap2 :slap2 :slap2 :slap2 :slap2

Te bate daca nu scrii ce vrea el, sau ce-i cu anuntul asta public?

Sa stii ca baietii de la DIICOT Bucuresti au fost foarte activi in ultimele luni pe prostitutie.

Aoleooo sa mara mama , bate cineva la usa!! Cine dreaq sa fie ?? E dreptcotul ?? :D

 

M-au prins cu fetele , ma pute-ti ajuta ? :D :D

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

:slap2 :slap2 :slap2 :slap2 :slap2

Te bate daca nu scrii ce vrea el, sau ce-i cu anuntul asta public?

Sa stii ca baietii de la DIICOT Bucuresti au fost foarte activi in ultimele luni pe prostitutie.

Am pus de cafea , ii astept , nu este prima data cand fac cunostinta cu ei , adevarat ca nu pe prostitutie !

 

Plm. , am coaie , la cata spaga si pizda dau la "baieti" , chiar nu ma intereseaza ! Proxeneti sunt multi , dar putini care au spate si isi vad de treabalor pe mucles !

Mult succes !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...