Jump to content

Scuze publice catre DENISAROND

Guest

Recommended Posts

• Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

De parca pe mine ma cheama Mihai , cum a delirat proasta asta de Petronela (asta chiar nume de scena , pe care i l-au dat fostii colegi de clasa de a 9-a pe aici , ca intr-a 10 s-a lasat de "facultate

*Ia-ti  ...nescolarizato , acum am fost mai atent    Pune diploma de bac , pe care te laudai ca ai luat-o   . Adevarul absolut este ca ai  luat o pla  in gura , pe o strachina de mancare si un bilet

Tanya is Denisa

Posted Images

• 3 weeks later...

Mâine revin in Bucuresti

Programări pe whatsapp pe numărul 0732456057 :*

vad in semnatura ta ca doar pe whatsapp. De ce doar acolo si nu la telefon sau sms?

Nu ca as vrea sa imi fac programare, intreb de curiozitate, atata tot!

• Like 1
  • Minus 7

vad in semnatura ta ca doar pe whatsapp. De ce doar acolo si nu la telefon sau sms?

Nu ca as vrea sa imi fac programare, intreb de curiozitate, atata tot!

Semnătura nu mai e valabilă !

Era doar pentru clienții care voiau sa mai discute cu mine pe perioada cât nu am mai activat in bucuresti

• 1 month later...
  • 1 year later...

Cine a descoperit.o pe Tanya in Bucuresti?

Ahaha si ca sa antelegi de unde o aparut topicul asta: idiotu da denis, a aflat de la mihaitgv ca asta are un peste pe nume nicu dragu, care ba statea cu ea in locatie, ca tot timpu alegea 3 camere, ba statea afara pa bancuta, plus au aflat da dosaru de trafic cu **spam editat**e, sa nu mai zicem ca asta a anceput pa nimfomane la 16 ani jumate, dupa ce a fost pestita de la 13 ani jumate, da bibanu gabriel, ala cu care umbla acuma, an fine long story short,  o curva da 16 ani ,i-o zis, unui ditamai omu da 30 de ani, ca daca nu inceteaza cu atacurile la adresa ei, o sa il trimita pa nicu dupa el si il va transa si trimite bucati lu ma-sa, asa ca prostu a scris topicul asta in care tot ce a zis ala adevarat apropo despre aia, a dezmintit ca cica sunt minciuni inventate da el. hahahah ba asa fatalau ca denis cretinescu... adica constantinescu nu am mai vazut