Sari la conținut

Disparute! ... Unde?


Postări Recomandate

  • Oras:IT
  • Oras:IT

Mah Dragos...tu cui ti adresezi...publicului larg, aci, pi topingu mieu...sau mii personal ? Io am ânțieles ka tu noi vrut sa postiezi inutil...dara oi postat pi topingu mieu di curva. Dak imi ceri mii parerea...atunsea âmi plaşi di tini...ka vb la persoana a II'a plural, asa ka io am sa crez căi formula di politețe...si io îs o doamna, cie lindicu mieu !!! Dara dak tu poi ântribarea la tăți flacai di aci...ie offtoping...si io țin mult ka acest toping sa nu fii poluat !!!

 

:)

Scuza-ma ca ti-am deranjat "toping-ul"... esti irascibil(a) - mai fute-te din cand in cand.

 

 

Asadar, am deschis acest topic pentru a afla informatii despre "disparute". In cazul de fata e vorba de Crissu de la Top; o sa am drum in Constanta, in week-end, si ma gandeam sa-i fac o vizita, dar a disparut. Aveti careva informatii despre acest lucru? Multumesc anticipat! :hihat

 

Voi, restul, puteti folosi oricand acest topic pentru a afla informatii despre fete care "dispar".

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

 

Asadar, am deschis acest topic pentru a afla informatii despre "disparute". In cazul de fata e vorba de Crissu de la Top; o sa am drum in Constanta, in week-end, si ma gandeam sa-i fac o vizita, dar a disparut. Aveti careva informatii despre acest lucru? Multumesc anticipat! :hihat

 

 

Draga Dragos,

 

Am ales sa ma retrag...

Fete coraspunzand doleantelor tale expuse pe topicul Ameliei (sau asemanatoare mie), din nefericire, EU nu cunosc! Iar baietii nu sunt asa darnici cu informatiile despre fete decat daca oferi si tu la randul tau informatii... sper sa ai sansa ca un binevoitor sa-ti trimita vre-un PM (poate chiar Amelia sa te ajute cu vre-o informatie pretioasa)

 

O zi minunata sa aveti!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:IT
  • Oras:IT

Crissu, definitiv? :( :) Sunt asa... nu stiu cum... trist ca te retragi pana nu te-am vizitat si bucuros c-ai scapat. Sper ca atunci cand o sa fii batrana (70 si ceva ani) sa vii sa te tratezi la Felix. Poate te acosteaza vreun mos (ala sa fiu eu) si o sa-i povestesti amintirile tineretii. ;)

 

Toate cele bune iti doresc! :kiss2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Tomis Nord
  • Oras:Tomis Nord

Scuza-ma ca ti-am deranjat "toping-ul"... esti irascibil(a) - mai fute-te din cand in cand.

 

 

Asadar, am deschis acest topic pentru a afla informatii despre "disparute". In cazul de fata e vorba de Crissu de la Top; o sa am drum in Constanta, in week-end, si ma gandeam sa-i fac o vizita, dar a disparut. Aveti careva informatii despre acest lucru? Multumesc anticipat! :hihat

 

Voi, restul, puteti folosi oricand acest topic pentru a afla informatii despre fete care "dispar".

http://nimfomane.com/forum/topic/85547-crissu-vizita-bucuresti/page-1

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...