Sari la conținut

Diana ( 0729362323 )colega cu Andra Pompieri Vitan


singsing

Postări Recomandate

http://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/noua-in-bucuresti-prima-zi-sunt-diana-si-am-19-ani-si--iti-ofer-un-masaj-de_46894051.html?l=

 

Asa cum am promis, am revenit cu detalii despre colega Andrei. Posesoare anuntului are 19 ani si presteaza doar masaj, asta in urma discutiei telefonice de azi dupa ce am plecat din locatie,cand Andra mi-a dat  numarul colegei.Asa ca am facut deja programare pentru maine la don'soara  si promit sa revin cu amanunte.

post-190235-0-10964200-1506368517_thumb.jpg

post-190235-0-43930300-1506368523_thumb.jpg

post-190235-0-95875900-1506368528_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat-o eu ieri, am făcut si programare pentru azi, am ajuns in zona dar nu Răspunde. Voi reveni cu o recenzie.

Insista, ca e la baie si nu aude telefonu :) sa ne dai detalii, ca vreau sa merg si eu astazi sau maine.

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Am fost si astăzi fiind un mare amator de masaj de relaxare. Daca asta căutați fata se pricepe foarte bine as putea sa spun ca e de nota 10 la acest capitol. Totuși din păcate nu oferă si alte servicii, chiar specifica de la bun inceput la telefon. Sa aveți bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Insista, ca e la baie si nu aude telefonu :) sa ne dai detalii, ca vreau sa merg si eu astazi sau maine.

Sa dai detalii. Vreau sa ma programez si eu , a raspuns sau este teapa?

Programează-te si găsi tu o recenzie completa, eu unul am venit doar pentru masaj de realizare. Mie mi-a răspuns si a fost serioasă in privința programării, doar ca începe putin mai tarziu programul si sunasem prea devreme.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
inteleg ca in locatia respectiva se face doar masaj cu finalizare manuala?

sau sunt posibile si alte servicii

inteleg ca in locatia respectiva se face doar masaj cu finalizare manuala?

sau sunt posibile si alte servicii?

eu m-am dus doar pentru masaj , nu stiu ce sa zic.
  • Like 2
Link spre comentariu

Bifat azi si Diana. Parere personala,trebuie concediat fotograful,realitatea bate pozele. Diana, 19 ani ,fata din poze,o prezenta minunata, am facut programare de ieri telefonic si am rugat o daca se poate pe la 9.30 qzi,un pic mai devreme deoarece ea incepe programul pe la 11,dar nu puteam eu ajunge la ora aceea. M-a intampinat in acel halat din poze( cam sexy tinand cont ca nu ofera si altceva) deschisa la discutii,cam timida,este la inceput si se vede asta, poate pe viitor ,sper, ca va oferii mai mult decat masaj. Asa cum a zis si colegul,fata specifica de la telefon ca nu face decat masaj, mai repeta odata cand ajungi ca sa nu fie neintelegeri, si am purces la dus, oferindu- mi un prosop curat. Baia ok, ma astepta langa masa cu un zambet larg si putin timida. Despre masaj, se pricepe si isi da silinta. Muzica,lumanari,tot tacamul.

Note

Locatie 8

Aspect 9

Gfe 10

Masaj 8+

Cadou 80 lei H

Recomand celor amatori doar de masaj.

Multumesc Diana si cu siguranta ne vom revedea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Bifat azi si Diana. Parere personala,trebuie concediat fotograful,realitatea bate pozele. Diana, 19 ani ,fata din poze,o prezenta minunata, am facut programare de ieri telefonic si am rugat o daca se poate pe la 9.30 qzi,un pic mai devreme deoarece ea incepe programul pe la 11,dar nu puteam eu ajunge la ora aceea. M-a intampinat in acel halat din poze( cam sexy tinand cont ca nu ofera si altceva) deschisa la discutii,cam timida,este la inceput si se vede asta, poate pe viitor ,sper, ca va oferii mai mult decat masaj. Asa cum a zis si colegul,fata specifica de la telefon ca nu face decat masaj, mai repeta odata cand ajungi ca sa nu fie neintelegeri, si am purces la dus, oferindu- mi un prosop curat. Baia ok, ma astepta langa masa cu un zambet larg si putin timida. Despre masaj, se pricepe si isi da silinta. Muzica,lumanari,tot tacamul.

Note

Locatie 8

Aspect 9

Gfe 10

Masaj 8+

Cadou 80 lei H

Recomand celor amatori doar de masaj.

Multumesc Diana si cu siguranta ne vom revedea.

Pe timpul masajului sta cu halatul pe ea? Sau e nud?

  • Like 1
Link spre comentariu

Bifat azi si Diana. 

inteleg deci ca oferta este doar masaj de relaxare, facut cu maseouza topless, in care e posibila si finalizarea insemnand o laba.

Pe parcursul sedintei nu ai voie sa o atingi sa o saruti, sa ii saruti sanii, sa o atingi in zona intima sau pe fese.

deci in concluzie un masaj bun de relaxare, cu o pereche de sani la vedere care sa o ajute pe fata ca la nevoie sa te poata termina dintr o laba ceva mai bine facuta

cam asa sta treaba?

sau am inteles eu gresit...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Fusei si eu. Deci, povestea pe scurt.

Fata tanara in jur de 20 ani, draguta la fata, un tatuaj pe mana. Masajul de relaxare e ok, isi da silinta. Sta cu halatul pe ea. La.mine avea si sutien. Nu te lasa s-o atingi. Ca atitudine nu e prea comunicativa, a dat cateva raspunsuri cu da si nu. Clar nu e loc de altceva. Cel putin acum.

Locatia: binecunoscutul apartament de la Pompieri unde activa Riana, Anca gospodina sexy....

Cam atat...

Respect!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

inteleg deci ca oferta este doar masaj de relaxare, facut cu maseouza topless, in care e posibila si finalizarea insemnand o laba.

Pe parcursul sedintei nu ai voie sa o atingi sa o saruti, sa ii saruti sanii, sa o atingi in zona intima sau pe fese.

deci in concluzie un masaj bun de relaxare, cu o pereche de sani la vedere care sa o ajute pe fata ca la nevoie sa te poata termina dintr o laba ceva mai bine facuta

cam asa sta treaba?

sau am inteles eu gresit...

de unde ai tras tu concluzia ca fata sta topless in timpul masajului?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...