Sari la conținut

umilire la telefon, chat sau videochat.


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

adica asa? http://www.anunturibazar.ro/bazar+-+anunturi/matrimoniale/matrimoniale/stapana+nemiloasa,+sunt+stapana+cu+experienta+in+domeniul+bdsm-sm,+femdom.+astept+/108857 ? :laugh2

1,5 euro pe minut..

 

Ezada cu trupa (Kennya etc.) cer 10$/min la clipuri "custom". Acuma depinde cat de veritabila vrei sa fie dominarea si cat esti dispus sa platesti. In ziua de azi cu bani cumperi orice..Alege-ti "stapana" si vezi daca-ti permiti.. :snap

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

adica asa? http://www.anunturibazar.ro/bazar+-+anunturi/matrimoniale/matrimoniale/stapana+nemiloasa,+sunt+stapana+cu+experienta+in+domeniul+bdsm-sm,+femdom.+astept+/108857 ? :laugh2

1,5 euro pe minut..

 

Ezada cu trupa (Kennya etc.) cer 10$/min la clipuri "custom". Acuma depinde cat de veritabila vrei sa fie dominarea si cat esti dispus sa platesti. In ziua de azi cu bani cumperi orice..Alege-ti "stapana" si vezi daca-ti permiti.. :snap

da , mersi , tipa cu 1.5 euro pe min , pare interesanta.

cat priveste pe ezada , nu stiu daca are si clipuri POV.....ca m-ar interesa

Link spre comentariu

Ma numesc Lorena si practic dominarea prin telefon sau intermediul videochatului .  Nu stiu daca am voie sa fac reclama la contul de videochat dar prin telefon practic dominarea ( tribut 0.5 centi / minut ) la nr. 07xxxxxx

 

Detaliile vor fi stabilite la telefon in functie de cum va decurge sedinta. 

 

Specificati va rog la telefon cand sunati ca sunteti interesati de dominare !! 

Link spre comentariu

Ma numesc Lorena si practic dominarea prin telefon sau intermediul videochatului .  Nu stiu daca am voie sa fac reclama la contul de videochat dar prin telefon practic dominarea ( tribut 0.5 centi / minut ) la nr. 0752xxxxxxx

 

Detaliile vor fi stabilite la telefon in functie de cum va decurge sedinta. 

 

Specificati va rog la telefon cand sunati ca sunteti interesati de dominare !! 

 

 

NU MAI ESTEE VALABIL! NU MAI SUNATI! A FOST O GLUMA PROASTA

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...