Sari la conținut

Tanya 0733187960


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:guess?!
  • Oras:guess?!

Da proxenetule pe nimeni nu intereseaza manevre de pesti de aia stiind ca voi fi ingorata postez updateul facut pe topicul ei din Bucuresti aici, stiind ca lumea ignora curve pestite, mahalagioace,psihopate care platesc nu stiu cate clone sp ca baneze ce nu convine si platesc moderare in care li se spune adevarul

stiind ca eventualilor clienti nu le pasa nu simt ca deranjez :laugh2

tu mai incearca ia vezi iti iese nepasarea?

 

copy paste din B aici

ps tarfa proata de denisa rond nickul vechi cu care activai in bucuresti cand de proxeneti ai fugit la capat de tara in timisoara

daca topicele cand ai revenit pe bucuresti de pe dg in care faceai zeci de injuraturi si amenintari cu moartea chiar si la o maseuzam topice arhicite acum stim cu totii cand a carait prietena ta din viata reala ca nu vii din o familie saraca sa trebuiasca sa te prostituezi si ca parintii tai din ge4rmania care te-au luat la ei sa nu mai ajungi sa vinzi pana si pizda sa intretii **spam editat** un iuby''  cre nu te iubea ci lua toata moneda ce o primeai de la ai tai au trebuit sa te trimita inapoi in tara ca sa nu mai ameninti cu sinuciderea sau sa incerci

faptul ca ai fi acu preluata de pesti nu inseamna ca nu stiu destui cine esti si cu ce te ocupi  :laugh2

lasa xa dau eu de familia ta sa ii informezi c din sinugiasa ai auns pestita nu avea tu grija

ma pricep de minune sa gasesc oameni despre care teoretic stiu chiar nimic

:)

  • Minus 5
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...