Sari la conținut

caut dama de companie


add_ryan_ro

Postări Recomandate

Si unde doresti sa ti se faca oralul neprotejat? Direct in mijlocul evenimentului?

 

La banii oferiti , ar trebui sa specifici si timpul care doresti sa il petreci la evenimentul respectiv(adica cate ore?)

da, direct :) baiatul face 18ani, posibil sa fie si virgin...foarte posibil adica :) timp 2 ore maxim. cu el termini repede, apoi urmez eu :D si mincare bautura distratie... sunt sigur ca vei gasi alte persoane carora sa le plac serviciile tale.

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Dacă după tine vine mâncare și băutura mai mult ca sigur sta sa faceți și uro cu ea da sa fie sarmale in foi de pula i plac la Nebunie

Bai handicapatule, eu am intrebat omul, ca sa dea detalii ptr cine e interesat. Eu nu ma incurc cu copii de 18 ani, indiferent de suma care o punea la bataie. Prefer oamenii maturi , cu capul pe umeri, cu o mentalitate de bun simt si care stiu ce vor de la o intalnire cu mine si care stiu sa se relaxeze cu adevarat. Asa ca nu mai abera, in lipsa de comunicare. Sau suferi de bagare in seama si nu stii cums a faci sa fii bagat in seama?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $

Cu siguranta tu, la mentalitatea care o ai. Si ce fac eu e tot o meserie, asa ca....

Unde ai studiat aceasta "meserie"? La ce scoala se preda? Din cate am citit pe aici ai fost "corigenta" ...esti suplinitoare? 😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...