Sari la conținut

TOP:Mona - Ceva special - 0768611081


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Cred ca aio piatra la rinichi sau nisip ori probabil un iz de inotator , Lasa faza asta ca nu tine. Mona e super ok am fost la ea de multe ori si in afara ca te cam tii de pereti dupa ce te stoarce efectiv nu patesti nimic.

Hai ciocan tare sa aveti cand o vizitati.

 

Te pup Mona esti the best :2qm40hg

Multumesc😋 te pup😘😘😘
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Buna,actualizare te rog servicii si preturi?esti de gasit in bacau la sfarsitul saptamanii?

Buna😋

Da , ma gasesti!

Tarife: 150 lei nr.

300 lei h (2 finalizari)

Servicii: OP/ON- (in functie de igiena)

NP-( DOAR PROTEJAT)

CIM- (EXTRA 50 LEI)

Finalizare corporala

Masaj relaxare

Mici fantezii(in limita

bunului simt)

69

Sex intre sani

Anal- nu practic indiferent de

suma oferita

 

P.S: Pentru cei care citesc doar pe forum , nu fac deplasari( deci va rog nu insistati)

Seara minunata😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Salutare,am vrut sa cunosc si Top-ul din Bacau si am vizitat-o si pe Mona, o companie intradevar placuta . Locatia : bloc nou ,apartament OK, nota 9 . Mona : milf cu aspect de vampa , inalta cu sanii mari dar lasati , nota 8 ca si aspect , 9 ca si atitudine. Actiunea : oral neprotejat deep cu CIM , atentie" si in zona , nota 9.5 (10 poate lua doar Andreea din Iasi si Ally din Buc); normal protejat in multe pozitii -nota 9 ...total actiune peste o ora , 350 lei.

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Salutare,am vrut sa cunosc si Top-ul din Bacau si am vizitat-o si pe Mona, o companie intradevar placuta . Locatia : bloc nou ,apartament OK, nota 9 . Mona : milf cu aspect de vampa , inalta cu sanii mari dar lasati , nota 8 ca si aspect , 9 ca si atitudine. Actiunea : oral neprotejat deep cu CIM , atentie" si in zona , nota 9.5 (10 poate lua doar Andreea din Iasi si Ally din Buc);

normal protejat in multe pozitii -nota 9 ...total actiune peste o ora , 350 lei.

😅😘te pup

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Mona, mi-e tare dor de tine. Nu reusesc sa ajung eu in Bacau prea curand. Daca ai ajunge tu pe la Bucuresti...

Buna dragul meu😘

Da din pacate stii bine ca nu muncesc in Bucuresti...dar poate cine stie vei avea norocul sa ai drum spre Bacau si ne vom revedea🤗...te pup😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...