Sari la conținut

TOP:Mona - Ceva special - 0768611081


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

Vizitator deepriver
Reputație: 0

Salutare colegi,cu chiu cu vai am reusit sa dau de Mona zilele trecute si s-a meritat pe deplin,chiar daca are o varsta si fetele tinere o umbresc la fizic,la capitolul servicii si atitudine este de top binemeritat.

Pe scurt ON 9,5 cu deep,f umed,tot felul de artificii,atentie sporita la vecini si chiar mai jos,unul dintre cele mai bune oraluri fara indoiala,cu CIM moment in care mai sta cu ea in gura,nu fuge repede la baie.

NP 9,5 se implica,te trage,sarutari corporale,da contre,e pe treaba femeia,te futi cu ea ca lumea.

Fizic 8 in concordanta si cu varsta,altfel era mai putin,dar e o femeie care isi asuma cum arata,nu-i este rusine.

 

Se merita vizitata pt serviciile excelente!

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Salutare colegi,cu chiu cu vai am reusit sa dau de Mona zilele trecute si s-a meritat pe deplin,chiar daca are o varsta si fetele tinere o umbresc la fizic,la capitolul servicii si atitudine este de top binemeritat.

Pe scurt ON 9,5 cu deep,f umed,tot felul de artificii,atentie sporita la vecini si chiar mai jos,unul dintre cele mai bune oraluri fara indoiala,cu CIM moment in care mai sta cu ea in gura,nu fuge repede la baie.

NP 9,5 se implica,te trage,sarutari corporale,da contre,e pe treaba femeia,te futi cu ea ca lumea.

Fizic 8 in concordanta si cu varsta,altfel era mai putin,dar e o femeie care isi asuma cum arata,nu-i este rusine.

 

Se merita vizitata pt serviciile excelente!

Te pup😘😘
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

...unul dintre cele mai bune oraluri fara indoiala,cu CIM moment in care mai sta cu ea in gura,nu fuge repede la baie.

 

Asta mi-a plăcut și mie la ea. Nu numai ca nu fuge la baie dar se joaca și cu limba pe capul pulii....

Mona mi-e dor de tine. Abia aștept sa ajung în Bacău...

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Buna seara dragii mei🤗

 

In primul rand tin sa va anunt ca inca nu m-am retras😋, contul meu a fost spart, de aici si rautatile scrise in dreptul profilului meu. Din pacate am fost surprinsa neplacut fiind in imposibilitatea de a va raspunde mesajelor voastre.

In al doilea rand vis a vis de DL. ROBOTMAN, evident este un profil pregatit in mod expres pentru a ma denigra exact in momentul anuntului FAKE in care se scrie retragerea mea..ðŸ§

Eu inca sunt in vacanta si voi reveni saptamana viitoare.

 

V-am pupat😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...