Sari la conținut

TOP:Mona - Ceva special - 0768611081


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Buna tuturor...am zis sa ma alatur si eu acestui forum cam tarziu ce e drept dar mai bine mai tarziu decat niciodata.

As vrea in primul rand sa va multumesc tuturor celor care m-ati vizitat si care mi-ati facut recenzii.

In al 2 lea rand as vrea sa ii raspund lui "valicico" ...singurul oras in care am postat este Bacau...nu am activat in alt oras. Este posibil ca cineva sa imi fi furat pozele.

Va urez o duminica frumoasa tuturor!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Buna tuturor...am zis sa ma alatur si eu acestui forum cam tarziu ce e drept dar mai bine mai tarziu decat niciodata.

As vrea in primul rand sa va multumesc tuturor celor care m-ati vizitat si care mi-ati facut recenzii.

In al 2 lea rand as vrea sa ii raspund lui "valicico" ...singurul oras in care am postat este Bacau...nu am activat in alt oras. Este posibil ca cineva sa imi fi furat pozele.

Va urez o duminica frumoasa tuturor!

Multumesc pentru clarificari!

Toate fotografiile dvs. Erau la Focsani si au insotit un anunt cam 3 saptamani la inceputul acestui an. Pentru ca mi.a disparut regretul ca te.am ratat mai ales ca acum stiu adevarul , sper sa reusesc o deplasare la Bacau!

Succes si profesionalism in continuare sa ai!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna tuturor...am zis sa ma alatur si eu acestui forum cam tarziu ce e drept dar mai bine mai tarziu decat niciodata.

As vrea in primul rand sa va multumesc tuturor celor care m-ati vizitat si care mi-ati facut recenzii.

In al 2 lea rand as vrea sa ii raspund lui "valicico" ...singurul oras in care am postat este Bacau...nu am activat in alt oras. Este posibil ca cineva sa imi fi furat pozele.

Va urez o duminica frumoasa tuturor!

Bine ai venit pe forum Mona si multa bafta in continuare!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Buna dragilor!

In primul rand tin sa va anunt ca voi mai fi activa pana pe data de 20 octombrie in Bacau.

In al 2 lea rand o parte dintre voi stiu deja noul meu tarif, dar il voi posta acum pt toata lumea

150-1 nr (oral si normal)

50-extra pt CIM

250- 1 h ( 2 finalizari, masaj de relaxare, mici fantezii) la ora nu am inclus CIM, se plateste 50 extra

Anal nu practic deloc.

Va pup si va doresc o zi minunata in continuare.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Buna dragilor!

In primul rand tin sa va anunt ca voi mai fi activa pana pe data de 20 octombrie in Bacau.

In al 2 lea rand o parte dintre voi stiu deja noul meu tarif, dar il voi posta acum pt toata lumea

150-1 nr (oral si normal)

50-extra pt CIM

250- 1 h ( 2 finalizari, masaj de relaxare, mici fantezii) la ora nu am inclus CIM, se plateste 50 extra

Anal nu practic deloc.

Va pup si va doresc o zi minunata in continuare.

Buna! Daca nu este secret, ce oras urmeaza?
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

De ceva timp am vazut ca Mona nu mai are anunturile Bacau.

Acum ca venise si pe forum, tarife noi... sa fi inchis biroul!?

mona - ceva special

Grup: Curvar Ucenic Postari: 5 Inscris la: 30 September 2018 Ultimul click: OFFLINE Astazi, 09:45
 
 
Link spre comentariu
Vizitator just someone
Reputație: 0

Mona a anuntat aici ca dupa 20 oct. pleaca din Bc. Eu am fost la ea pana se plece, si am inteles ca au avut grija unii sa o alunge. Spunea ca se gandeste la Iasi.

Toate cele bune Mona, si cine stie..

poate ne vom revedea !

Link spre comentariu

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Macar de s-ar duce in Iasi ! Dar sa anunte ...pentru 100 si un pic de kilometri s-ar merita. Sa astepte pestii mult si bine pana vad bani dati de mine rapandulelelor pastorite de ei ! Nu prea mai ai ce fute in Bacau ! Tot ce a fost mai de soi le-au fugarit aceste scursuri numite prea frumos " pesti"

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...