Sari la conținut

sorina69, 0741593114


Postări Recomandate

Vizitator oua_fierbinti
Reputație: 0

S.o incerci si pe Paula, ca pe Pula banuiesc ca ai incercat.o cu Sorina! :))

Iti tremura si acum mainile, este? :))

DA FRATE DEGEABA M-AM DAT COCOS IMI FUG SINGURE PICIOARELE =)))))))))))))))

2 3 ORE LEJER IMI TREBUIE SA-MI REVIN :))))))

PAULA ESTE TOT ASA ?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 7143
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

DA FRATE DEGEABA M-AM DAT COCOS IMI FUG SINGURE PICIOARELE =)))))))))))))))

2 3 ORE LEJER IMI TREBUIE SA-MI REVIN :))))))

PAULA ESTE TOT ASA ?

E si mai a dreacu! ;) :)

Si daca le iei pe ambele la o dominare soft...te muti de la icil direct in FN! :))

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator oua_fierbinti
Reputație: 0

E si mai a dreacu! ;) :)

Si daca le iei pe ambele la o dominare soft...te muti de la icil direct in FN! :))

STAI ASA FRATELO CA NU MAI SUNT GOGARLE HAHAHA :))) mai am vreo 300 de ron :))))) in 3 4 zile cand iau pensia le iau pe amundoua :))) dar ma duc in 2 3 ore si la paula :)) nu am cum sa nu ma duc :))))))))))))))))))))))))))))))

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator oua_fierbinti
Reputație: 0

Nuca numi plasi di Sorina...sau di Paula...dara Roxanica R2D2 treşi si la caiet daca iesti ântre pensiii !!! Suno. Zi ka tiam ricomandat io sa ti ia pi datoriie !!!

 

;)

nu mai am bani nic isa ma cac :))) astept pensia sa o testez pe pula si dupa pe am2 :)))  dai bani cu camata ? :)))

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 2569
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Zi contul, ca punem toti baietii bani de seminte.... macar pentru farmecul relatarilor telegrafice, :snap  :laugh2  :clapp  :hihat

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am fost azi la Sorina, colega Paulei,pe care o stiam de la vizitele anterioare,facute Paulei,dar nu apucasem sa intru cu ea.zilele trecute am vb cu ea, dar intre timp,primesc un tel si a trebuit sa plec din oras.azi,stiind ca Paula inca e pe rosu,zic sa ma revansez fata de Sorina. Stabilim o intalnure pt 15:00-15:30.stiam ce vreau,stia ce vreau,stiam ce poate..am ajuns in cunoscuta zona,cu putina teama,ce-i drept,pt ca la Vecinul din fata se faceau renovari,iar unul din muncitori,statea chiar in pragul usii lor.am intrat,ne-am pupat de bunvenit,am stat la o cafea,am mai vb,am mai glumit,dupa care,fuga la dus.despre ea,ce sa zic,vorbareata,deschisa catre client,servicii de top.le da clasa multor fete care pretind 100/200.parerea mea e ca merita la top..am stat o ora si nu mi-a parut rau,finalizarea prin footjob.a fost prima data cand mi s-a intamplat asta,dar ce-i drept,imi doream de ceva timp asa ceva.note de 10 din toate punctele de vedere.

200 ron,achitati la final,fara graba,pe merit :)

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Lucrează și duminica ?

 

Da,normal numai dupa ce vine de la biserica, si atunci lucreaza la un nivel astro-mental.Glumesc omule:)).Sunā si intreaba!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta

pt mine,paula&sorina= the best,nu au rivale,mi-e greu sa decid daca paula e mai buna decat sorina, sau sorina e mai buna decat paula :)

Pana nu o vizitez si pe Sorina nu imi pot da cu parerea. Sper sa ajung in CURând la ea
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Pana nu o vizitez si pe Sorina nu imi pot da cu parerea. Sper sa ajung in CURând la ea

te sfatuiesc sa le incerci pe ambele in acelasi timp! Iese show belea!eu de ex daca ma duc la paula, nu ma supar daca e si sorina in aceeasi camera,in momentul in care lucram,asa cum nu ma supar cand intru cu sorina si e si paula in camera,dar..stii ce? Nu am incercat cu ambele,sunt tentat s-o fuck!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

te sfatuiesc sa le incerci pe ambele in acelasi timp! Iese show belea!eu de ex daca ma duc la paula, nu ma supar daca e si sorina in aceeasi camera,in momentul in care lucram,asa cum nu ma supar cand intru cu sorina si e si paula in camera,dar..stii ce? Nu am incercat cu ambele,sunt tentat s-o fuck!

Stai asa cas confuz..cum vine asta e si cealalta in camera dar nu ai incercat trio...ia notite sau ce?  :snap  :snap

Link spre comentariu
  • Oras:Targu jiu
  • Oras:Targu jiu

Servicii:oral cu sau fara la alegere

Normal doar protejat in diferite pozitii,anal,finalizare orala,faciala corporala,69,french kiss dominare si uro activa,show lesby cu colega.

 

Tarife:150 fin 200 h.anal (50 extra).200 sedinta dominare cu o fata 300 cu ambele.Show lesby 400 h.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...