Sari la conținut

pisicule , baneaza-ma te rog !


Postări Recomandate

  • Oras:around
  • Oras:around

am vazut acum faza pe care a patit-o johnny bravul, care nu mi-e tocmai prieten , dar ma rog , nu e placut sa patesti asa o umilinta penibila sa fi banat datorita punctelor negative date de catre un binevoitor.

in consecinta , daca esti cu adevarat un domn , trage-mi si mie o linie , si iti promit ca nu mai bat cimpii pe aici , ma mut definitiv dincolo si nu mai deranjez pe nimeni.

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

daca pisicu nu iti returneaza contu e mare jegos.

 

pai bai pisicule fara oameni dastia k noi p'acilea o sa se duce dreq forumu.

am vazut io cati curajosi sunt pe cta si cati stie sa bage postari 

oameni pe care i-ai banat arunca cu banu pe curve mai mult decat incasezi tu din kktu asta de forum

 

ia trage tu o line peste noi toti ca sa ne usurezi decizia de a ne muta pe celalat forum

 

 

 

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:palermo
  • Oras:palermo

ba mincav-ar tata ,vine apocalipsa ,asta fu doar inceputu, ca-i dete afara pa pacatosii aia obositi si prafuiti care futea de numai avea loc nimenea de ei ,nu fu nimic,ce urmeaza va fi mai cu nacaz, va ramine pa forum doar aia  care are destule parale sa isi ia cont platit si dupa aia se va interzice receziile si sa da slobod la incontrari pa viata si pa moarte intre zdrente si pestalai .

io va las acusa ca tre sa cotcodacesc fo trei escoarte pa deplasari da care zice fraierii ca sa pragateste sa ia circuit inchis pina la pasti si dupa aia iau rata si ma retrag la mine in sat  pa linga Palermo ca acilea la costanta sa facu cam jilaveala si sa anunta foame grea pa la iarna .

mai culeg maslinii din ograda , mai gitui citeo gaina da ciorba , mai cteo portocala , tot e mai bine asa decit la puscarie.

jonica , cenzuratule,lentilo , talibane , succes tata , furati frumosi odata si imi facu placere sa va cunosc, acu mortii cu mortii si vii cu vii, pa lumea asta sau pa ailalta , info rmatia nu moare , stiti ce zic?

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...