Sari la conținut

Gavana


Postări Recomandate

Dragi futaciosi am gasit un anunt pe public am sunat am stabilit o intalnire si i.am zis ca ajung in 30 de mn mi.a raspuns cu o voce calda si fara graba ajuns acolo am sunato din nou mi.a comunicat camera si am urcat la ea o tipa de 165cm 50kg exact cabin poze niste buze frumoase abia asteptam sa imi faca oral Am intrat in camera m.am facut comod i.am dat banuti si am inceput acctiunea cu un oral cu mult depp adanc si umed vre.o 5min si dupa i.am zis sa urce peste mine ca imi dadeam drumul ...telefonul ii suna continu dar nu a raspuns o clipa la el

 

100fin 250ora numai protejat

Aspect fizic..

Oral..10+

Normal10+ se misca foarte

Si nu te grabeste data viitoare o sa raman o ora in sfarsit am gasit ceva pe plac...de revenit

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Am fost si eu aseara la domnisoara de mai sus nu va pot spune mare lucru decat ca pozele sunt reale , are 21 de ani si e venita din Bucuresti (asa mi-a spus ea ) e draguta la fata si adevarul ca e cam calma pentru treaba asta i-am spus si ei ca ar trebui sa fie putin mai "înfipta" cel putim asa îmi plac mie femeie mai autoritare ea e cumva opusul . Spre sfarsit sa dam niste note asa :

Oral-8(nu face prea adanc)

Normal-9 (e ok)

Aspect fizic -9

Locatie -6 ( Prea departe 😳)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...