Sari la conținut

Maria Antibila - 0735689282


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

E impotriva regulamentului. Las ca vin sa tio indes sa iti astup gura aia mare

:)) ok. Dar treaba cu topicu. Tot nu inteleg de ce tot te superi aicea ca am 2 topicuri. Dacă administratori mi-au permis asta ce ai tu impotriva?
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

E impotriva regulamentului. Las ca vin sa tio indes sa iti astup gura aia mare

:)) ok. Dar treaba cu topicu. Tot nu inteleg de ce tot te superi aicea ca am 2 topicuri. Dacă administratori mi-au permis asta ce ai tu impotriva?
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Eu nu am cu ce sa te ajut, am dat si eu un report si daca face cineva ceva bine, daca nu, iar bine.

ce aiurea la sters pe acela care la'm facut eu si la lasat pe asta... ce administrAtori tristi. Doar le-am trimis 2 mesaje. In fine...
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

eu ma duc sa imi pun bile! :)

De bowling?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

De bowling?

ei draci, vrei sa nu ma mai primeasca maria04? ej` nebuna?

 

in general lucrez cu d-alea de la "lagare de alunecare" (in termeni normali = rulment)... 6202, cu 2 randuri de bile. e cam 10 lei si are bile destule :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Pentru un sarut tasteaza 1, pentru o imbratisare tasteaza 2, pentru clipe de neuitat tasteaza 3, iar pentru toate acestea.. .tasteaza numarul meu.Va pup si va astept intr-o locație intimă,curată,dar mai ales discretă, pentru a petrece momente dulci alaturi de scufita rosie.😙😙pupicii dulcii tuturor.

Servicii :sex oral(N/P,depinde de igiena ta).sex normal (protejat) .si un mic masaj de relaxare. Accept si alte mici fantezii (extra)

TariF :100ron 30min / 200ron 60min (2fin)

Timp de lucru :10:00-19:00

Pentru un sarut tasteaza 1, pentru o imbratisare tasteaza 2, pentru clipe de neuitat tasteaza 3, iar pentru toate acestea.. .tasteaza numarul meu.Va pup si va astept intr-o locație intimă,curată,dar mai ales discretă pentru momente relaxate alaturi de scufita rosie.😙😙pupicii dulcii tuturor.

Servicii :sex oral(N/P,depinde de igiena ta).sex normal (protejat) .si un mic masaj de relaxare. Accept si alte mici fantezii (extra)

TariF :100ron 30min / 200ron 60min (2fin)

Timp de lucru :10:00-19:00

post-246430-0-52890900-1510575211_thumb.jpg

post-246430-0-54772300-1510575231_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Pentru un sarut tasteaza 1, pentru o imbratisare tasteaza 2, pentru clipe de neuitat tasteaza 3, iar pentru toate acestea.. .tasteaza numarul meu.Va pup si va astept intr-o locație intimă,curată,dar mai ales discretă pentru momente relaxate alaturi de scufita rosie.😙😙pupicii dulcii tuturor.

Si cum ramane cu bilele ? :))

Servicii :sex oral(N/P,depinde de igiena ta).sex normal (protejat) .si un mic masaj de relaxare. Accept si alte mici fantezii (extra)

TariF :100ron 30min / 200ron 60min (2fin)

Timp de lucru :10:00-19:00

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...