Sari la conținut

Mystique - salon masaj erotic


posesiv

Postări Recomandate

  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Cum nu prea s-a mai ingramadit lumea la recenzii aici, sa povestesc si eu ultima vizita la salon:

Pe la sfarsitul lui februarie ajung cu un coleg in alba....cum eram terminati de munca, zic sa mergeș la o relaxare (nu e prima mea vizita la salon, dar nici prea desnu dau pe acolo, asa ca recenzez doar ultima vizita).

Ajunsi acolo dupa confirmare telefonica cu 30 min inainte, poftiti inauntru, intampinati de blonda mai plinuta. Asta nu a fost insa nimic...cand a venit receptionera, de-abia intrand pe usa, colegul meu s-a panicat, dand semne de plecare (dupa ce ca era multa, era si imbracata in haine de antrenament de lupte). Servim cate un whisky, si ne vin fetele pt masaj: blonda plinuta, nicoleta si renata.

Eu am ales-o pe nicoleta, cu schimbarea fetelor la 30 min. Mers la camera, dus, si trecurla actiune. Masaja de relaxare, cu mici tentative de erotism, intors pe spate, masat cu ulei, mici atingeri cu sanii, iar in rest tehnica labei. Nicoleta arata ft bine, intelegand ca a lucrat si pe la un club de noapte anterior, sani siliconati, fermi, pussy epilata, curata, permite atingeri, mai putin cu limba.

Dupa jumatate de ora schimb fata cu renata, o tipa subtirica, draguta si sociabila. Fiind prea obosit pt o a 2-a finalizare, o rog sa-mi faca masaj de relaxare, si atat, sarcina de carr s-a achitat cu brio.

Vizavi de asta, pt amatori, am intrebat daca blonda are cumva clienti, avand in vedere ca e mai mare. Raspunsul a fost ca are clientii ei, si ca e o maestra in ale masajului, restul fetelor fiind invatate de ea. Poate ca la o proxima vizita voi incerca acel masaj si voi reveni.

Ca Locatie este aceeasi, pe traian. Noutatea (de la ultima mea vizita) e ca ofera si striptease, pt interesati, dar in continuare fara optionale....strict masaj.

Pt o descarcarr rapida (in lipsa de optiuni) sau pt o relaxare combinata cu placere, recomand.

Pretul a fost de 200 ron, cu 2 fete alternativ, timp de o ora.

Link spre comentariu
  • Oras:alba iulia
  • Oras:alba iulia

SUNT CLIENT FIDEL AL SALONULUI DE MASAJ DIN ALBA IULIA INCA DIN 2012, NEFIND ALTU .. DAR FETELE DE LA SALON SUNT VARZA .LUAT UNA ,LUAT 2 LUAT 3 . DEGEABA DOAR .DEJAMAGIRI . SINGURA FATA CARE TE POTI SIMTI BINR E GABRIELE TIPA MAI CORPOLENTA .MASAJ OK.SARUTARI MANGAIERI DIN PLACERE .ZIC EU . DE PREFERAT CLUJU .DAR DOAR CU RECOMANDARI PENTRU CA SUNT MULTE TE :iagree PE SI ACOLO . ASA CA DRAGI FUTACIOSI .... NU RISTI NU MANANCI PESTE ...

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am fost de multe ori la salon, insa nu am scris recenzii, dar azi ma simt mai inspirat (si plictisit de cele zilnice) si o sa scriu! Am fost la salon de mai multe ori, am incercat mai multe meniuri de acolo. 

Sandra (tipa mai plinuta): Desi prima data cand am ales-o am fost asa oarecum suparat, cand am ajuns in camera (dupa dusul asistat la cererea mea), tipa a demonstrat ca se pricepe de minune. Nu presteaza servicii sexuale, dar in schimb te poti juca cu ea, e receptiva, permite FK si se implica foarte mult. Am revenit de mai multe ori la ea pentru ca stiu ca am parte e o ora plina de erotism dus de multe ori la cote extreme. 

Ildiko (nu mai lucreaza): Tipa era subtire, sanii mici, insa foarte figuranta, nu prea puteai sa o atingi deloc...fapt ce a facut ca finalizarea sa fie una greoaie. 

Aura (Nu mai lucreaza si ea) Desi era bruneta, posibil de etnie, tipa era foarte ok la masaj si receptiva la atingeri si alte cele. Trebuie mentionat ca toate fetele au refuzat orice serviciu sexual...dar experienta de masaj a fost ok . 

Carmen (sani mici, trupul ok).  Am fost o singura data cu ea si nu o recomand, sincer va spun ca a fost una din acele fete pe care le-as refuza . Poate am prins-o intr-o pasa proasta, dar masajul facut modest, partea erotica laba seaca si trista.... fara un gram de erotism. 

Nico (sani mari, naturali) Cu Nico am avut cateva experiente. Daca la inceput tipa era mai distanta, pe masura ce am vizitat-o mai des s-a relaxat si chiar e super ok, permite atingeri in limitele bunului simt si se implica si la partea erotica. 

Revin oricand cu placere la Sandra si Nico, nu am dat note pentru ca se subanteleg. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Salonul e ok pentru provincie, fetele nu prea respecta timpul de masaj .Ca oferta de remarcat masaj erotic cu 2 fete 200 de lei.Locatia este curata sunt 4-5 fete una din ele este foarte grasa pentru cei care au fetishuri de genul asta programul intre 15-02 .Este ceva mai curat si mai bun fata de ce se gaseste in SIbiu .

Atentie specificatii receptionerie ca o ora egal 60 de minute dupa dus de fata cu fata cand faceti alegerea si lucrurile vor merge ok.

Eu am facut asta si am beneficiat de un masaj corect .Un prieten de al meu mai timid a stat 25 de minute in loc de 60.

Link spre comentariu

Am fost aseara la salon, am intrat inauntru, m-a intampinat receptionera si m-a intrebat daca doresc sa beau ceva, m-a rugat sa urc sus unde m-am asezat si au aparut 3 fete, 2 copile si o namila de femeie...dintre cele 2 copile am ales-o pe cea bruneta ( "anne" cica o cheama ), apoi am iesit cu fetele afara la o tigara, fetele pareau distrate, puse pe caterinca si aveau ceva vin la bord...sperantele sa obtin ceva mai mult erau destul de mari cand le-am vazut cum reactionau. Toate bune si frumoase, am urcat sus, am intrat cu tipa in camera, m-am dezbracat si m-am dus sa fac dus. Am revenit in camera, tipa era inca in costum de baie si m-a invitat sa ma intind in pat pe burta, dupa care a inceput sa ma dea cu 1 tona de ulei peste tot si sa ma intrebe una alta...dupa ce m-a umplut de ulei s-a dezbracat si ea si a inceput sa se frece de mine...m-a tot intors de pe o parte pe alta, tot se freca de mine din toate pozitiile, dar avea sanii destui de mici, abia ii simteam cand se freca de mine, in rest arata bine nepoata, dar destul de rece si se grabea, se tot uita la ceas si asta nu mi-a prea placut, la un moment dat mi-a spus ca acolo nu se intretin relatii sexuale de nici un fel, am incercat sa o ating a zis sa nu o mai fac, dar apoi incet incet m-a lasat sa ma joc cu pasarica ei, s-a pus peste mine in pozitia 69, am incercat sa ii propun in mai multe feluri sa trecem la urmatorul nivel dar nu a vrut, asa ca m-a frecat de pula de cred ca si ea s-a plictisit la un moment dat, se tot uita la ceas si ma ruga sa ma termin ca se termina timpul si bla bla bla...imi zicea ca cica are prieten si nu vrea...cam asta e toata povestea...ca sa nu mai zic ca nici nu au fost 60 de min...au fost mai degraba vreo 50...se tot grabea ca cica ii vine un client.

Pe scurt, am decartat 200 de lei pt o laba lunga si trista, 1 tona de ulei, si 2 dusuri calde :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Am fost acum 2 saptamani acolo, si din fericire pentru mine, am gasit-o disponibila pe sandra (namila de om, cum zice un confutador mai sus). Am mers 1 ora cu ea, si tot ce va pot spune e ca nu am regretat nici un minut. Un "masaj" efectuat ca la carte. Nota 10 strict pentru sandra.

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Salutari !

Cum "aceasta piata a placerii" de prin Alba, tinde spre zero, negativ chiar .. mai ramane acest salon de masaj erotic, Mystique (parca e situat pe str. Traian).

A fost cineva pe aici ? Cam ce se intampla pe acolo ?

Eu sunasem de curios .. mi-a raspuns o tinerica (dupa voce), si-mi spunea ca este masaj erotic (fata nud) la 100 RON, masaj erotic cu finalizare (fata nud)la 150 RON si masaj erotic cu finalizare (fetele nud) cu 2 fete la 250 RON (daca bine am inteles) .. mi s-a spus la telefon din start, ca nu e voie nici un contact cu fetele (atingeri, sau alte chestii) ..

Pai .. parctic tu dai 150 RON sa-ti treaca una dezbracata mainile peste tine (ma indoiesc ca stiu sa faca masaj profi) si sa-ti faca o laba ? (scuzati-mi exprimarea) ..

Tocmai de aceea intrebam daca a fost cineva, ca poate una din fete face si altceva (ceva mai mult) pt. un banut in plus, sau "dupa orele de program" ..

Multumesc anticipat !

 

P.S. - poate-poate, candva, intr-o zi, dintr-o luna a unui an .. va misca ceva pe piata asta si la noi :)

:rax2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...