Sari la conținut

alina si andreea 0741512171


ttm

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Osa mai raman pana miercuri

Nu mise pare ok ca loati o ora si dupa va plngeti ca eu sunt de vina

Si ca unii aveți penisul f mare aveți pretenția să ma urc pe voi dragu meu eu nu pot poate am si eu probleme nu am pizda cat o usa sa poti fute

Imi pare rau

  • Like 3
Link spre comentariu

Salutare,

 

Vizitat fata in cauza (numele nu -l știm ),in săptămâna înainte de a pleca,joi cred.

Trimis sms,programat in 30 min,sms cu adresa pe undeva pe lângă MEC,ok,loc de parcare.

Ajuns in locație,invitat la un pahar de apa/suc/cafea,am preferat apa (am primit îmbuteliată nu la robinet),stat de vb 10 min,ok fata,vorbăreață după accent din părțile Moldovei.

Am poposit in camera de ostilități,primit prosop curat pt dus (nu era decât gel de dus de femei)poate pe viitor pune și de bărbați.

După reîmprospătare am fost întâmpinat cu un O.N bine executat,atenta fata la zonele învecinate,a pus prezervativul și a trecut deasupra,se umezea,sărutări pe gât,ureche,părea sa ii placa ceea ce face,sau cel puțin așa dădea impresia,după ceva timp am trecut eu deasupra și am finalizat .

A urmat dușul de după,mai vb 3 min și plecat ca era in întârziere.

Timpul petrecut dtd cca 40 min,timp in care nu m-am simțit deloc grăbit,nimeni nu s-a uitat la ceas.

Halatul 80 lei

O.N-9

N.P-9

Dacă revine și sper sa revină in locație eu revin.Merita.

 

Ciocane Tari 🤪

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...