Sari la conținut

alina si andreea 0741512171


ttm

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dragi nostri futaciosi noi suntem andreea si alina....suntem niste moldovence de 21 si 19 ani cu multe fantezi si ne place pula ðŸ˜ðŸ˜...Nu avem cerinte minime de varsta dar solicitam bun simt si minim 18 ani..ðŸ˜Cerem si oferim discretie...ðŸ˜Meniul nostru este destul de simplu;

Pentru 100 ron(fin oral neprotejant in functie de igiena si normal protejat..si 150 ora CU O SINGURA FATA)...ðŸ˜

Cu ambele fete...250 o finalizare si ora 350 CU AMBELE FETE..ðŸ˜ðŸ˜...

Indiferent de meniu se includ finalizare orala in functie de igiena sau pe corp,fk in functie de igiena,diferite pozitii,jucari,fantezi.ne revervam totusi sa ne alegem clientela(daca acel "click"nu exista deloc atunci imi pare sincer rau.Ne place sexul,facem cu placere ce facem si bani nu sunt totul!!!)😠... Acum puntem sa ne intalnim....ne auzim la telefon pentru programare.cu 30 de min inainte trebuie confirmata (sms sau whatsapp)sau voi intelege ca este anulata....ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜—😚attachicon.gifIMG_20180522_000748_667.jpgattachicon.gifIMG_20180522_000516_824.jpgattachicon.gifIMG_20180522_001420_265.jpgattachicon.gifIMG-20180521-WA0009.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Maine dimi la cât începeți? As vrea o rezervare mâine la 12 cu cea mai plinta? Pt o ora! Se poate?

 

Ce inseamna o litera lipsa. =))

 

PLÍNTĂ, plinte, s. f. 1. Piesă de lemn, de piatră, de mozaic, de material plastic etc. care se aplică la partea de jos a pereților unei încăperi pentru a-i apăra împotriva loviturilor și a umezelii sau pentru a acoperi rostul dintre pardoseală și perete. 2. Partea de jos a unei clădiri, a unei sobe, a unui zid, ieșită mai în afară și formând un mic soclu. 3. Bloc paralelipipedic de piatră sau de zidărie, pe care se reazemă o coloană sau un piedestal. – Din fr. plinthe.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am sunat,am programat o intalnire.Ajuns nu mai raspund la telefon;din cate am inteles e o practica!Eu zic ca sunt de evitat prin neseriozitatea de care dau dovada!Pt mine sunt de evitat!Aviz amatorilor de distractii!

Link spre comentariu
Vizitator pen_zen
Reputație: 0

Am sunat,am programat o intalnire.Ajuns nu mai raspund la telefon;din cate am inteles e o practica!Eu zic ca sunt de evitat prin neseriozitatea de care dau dovada!Pt mine sunt de evitat!Aviz amatorilor de distractii!

 

 

Perfect de acord cu tine !!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am sunat,am programat o intalnire.Ajuns nu mai raspund la telefon;din cate am inteles e o practica!Eu zic ca sunt de evitat prin neseriozitatea de care dau dovada!Pt mine sunt de evitat!Aviz amatorilor de distractii!

Dragu meu imi pare rau am fost plecate si am lasat telefonu in casa...imi cer scuze
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Sun!Spun la telefon ca ajung in 10 minute!Ajung sun inca 10 minute ;si tu vii sa imi spui ca ai lasat telefonul si ai plecat!Hai sa fim seriosi!Tineretea si spune seriozitatea!Daca careva a mai patit astept sa scrie!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutare.

Am facut programare si m-am dus ieri seara pe la vreo 21:30 cu un prieten avand in vedere ca si ele erau 2. Am ajuns, era o domnisoara draguta slim si una plinuta si am decis sa nu ramanem ca amandoi am fi ales fata slim si nu era corect, la care cea plinuta zice, 50 de lei sa platim deranjul. Am inceput sa rad cu amicul meu si am inceput sa descui usa si au inceput sa faca crize. Si le-am zis degeaba se crizeaza nu stiu de unde sunt ele, dar daca nu ne convine ce vedem nu stam, si la telefon nu a zis ca daca nu ne convine ce vedem va costa 50 de lei deranjul ca din start nici nu mergeam. Sincer din partea mea sunt la DE EVITAT!!!! Plinuta este plina de impresii de parca a venit la Oradea moldoveanca care a facut gaura in macaroana, poate la ea in Moldova se fac astfel de chestii dar nu si aici.

 

Bafta sa aveti

  • Like 7
Link spre comentariu

Eu cred ca aceste fete ar trebuii pentru inceput ca invete sa vorbeasca,sa aiba o atitudite corecta fata de clienti si sa isi faca meseria cum trebuie..le.am vizitat pe ambele si sa spun ca la ultima vizita cea slabuta a avut o atitudine de "rahat" mi.a facut programare si cand ajung era irascibila ca am intrerupt.o de la masa,(mi.am respectat programarea) atitudinea era de miserupista, hai sa iti iau bani su dute in plm:))fara chef fara nimica..cu o fata plouata si scarbita..mi.a pierit tot cheful..nici macar nu a reusit sa imi trezeasca interesul asa atitudine avea..ce sa mai spun de erectie..a fost pe nicaieri...nici semne de asa ceva..implicare 0.a luat banul si atat..pentru mine este clar de evitat..nici nu am mai incercat pe urma..mi.a fost deajuns sa vad odata ce poate....spor sa aveti:)

Eu nu mai incerc.

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Telefon: 0073456769
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0073456769
  • Oras:Cluj

Și eu am pățit ceva similar cu tot ăla. Atitudinea fetelor s-a stricat foarte mult. Eu nu cred că am să le mai vizitez

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...