Sari la conținut

alina si andreea 0741512171


ttm

Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
On 1/20/2022 at 9:11 PM, Gentlemanus said:

Deci nu te risti ?? Un oral cu finalizare o recomanda si face si FK daca esti simpatic 😂😂😂👍. O suta de coco ! Cit nu creste la 150 tragerea. 

decat sa ma enervez ca si cu sonia aia...mai bine nu. sa si-o fure cine vrea :))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
La 20.01.2022 la 21:11, Gentlemanus a spus:

Deci nu te risti ?? Un oral cu finalizare o recomanda si face si FK daca esti simpatic 😂😂😂👍. O suta de coco ! Cit nu creste la 150 tragerea. 

a crescut deja... daca vrei cu on e 150... finalizare doar in prez la 150, nu se merita!!! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Paradise
  • Oras:Paradise

Si acum recenzia restanta mai regulamentara :


Am comandat o tragere dar cu prelungiri .

1.

2. ON , de data asta a fost oarecum mai bine , dar dupa 5-6 minute m-a claxonat sa trecem la normal , fiind cooperant am dat curs instructiunilor .
   Finalizare in CIM - a fugit imediat la baie dupa finalizare sa se spele .

3. NP ..am schimbat citeva pozitii , geme cu substrat uneori , nota 7-8

4 .GFE ...inexistent , totul rece , mecanic ....parca e in depresie si
nu are chef de vorba .

5. Aspect .....as fi subiectiv in notare , ca mie imi place asa cum e ,
e un piskot de fata de 160 , cu forme care ma atrag .
La mine a avut lipici desi am avut sentimentul ca presteaza fortat de fiecare data( transformat in certitudine dupa citeva vizite ) .


6. Timp petrecut 40-45 minute .Achitat inainte 200 si am dat un bonus de 50 la final

Actiunea :

    Incepe cu un ON , fara artificii , si ma atentioneaza sa nu o trag de cap ,
cind eu doar o mangaiam , si nici degete sa nu ii bag .
     Ma agit cu ea sub mine , cu simt de raspundere , ca nah ...nu "lovesti"
o civila , care e sensibila , dai in una care e rodata si mai desensibilizata
     La un moment dat zice ca o doare ...ma opresc si scot prezul ca imi cazue erectia instant , stand lipit de ea in brate....incepe sa ma sarute pe buze si pe gat si cu mina incepe sa imi frece plua de gogoasa ....dupa un minut incepe sa ma traga de gogu sa il bag asa fara prez ca ea nu are nimic si ca stie ca eu sunt casatorit si prezint garantii....am ramas uimit  si am plecat dupa finalizare orala  .
      Am mai revenit dupa acea data , si mi-a confirmat ca face neprotejat cu cativa clienti mai vechi , care sunt insurati .

Chestia asta nu voiam sa o relatez , si era cam bauta si "high" la miez de noapte .


      Cu o saptamina inainte , in alta vizita ,  imi spune sa i-o trag pe la spate ; la un moment dat vad ca ea se uita la desene animate ,si citeste in telefon mesaje , m-a luat rasul si am pierdut si erectie si tot .
A bufnit catre mine ca de ce nu termin mai repede , asta dupa 10 minute de actiune
     Parerea mea e ca e o fata fortata sa faca treaba asta ...de disperare sa aduca
bani la macrou ,altfel nu se explica, comportamentul, pare f stresata .
 large.1420706754_WhatsAppImage2022-01-24at17_46_32.jpeg.91ef075796f547902c982ef67703fe7f.jpeglarge.1789315009_WhatsAppImage2022-01-24at17_31_35.jpeg.2d8ca472d41b691502e13413931a3a71.jpeglarge.1386179444_WhatsAppImage2022-01-24at17_32_36.jpeg.7cbc93206d8a5006f8f2334976e20687.jpeg

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Bai frate, cred ca e plin de animale are fut neprotejat drogate ca asta. Apoi apar legendele cu "are HIV dupa vaccin". Îngrijorător e ca la un moment dat ajungem sa primim feliații de la vreo gura în care s.a muit și poate chiar ejaculat și un cretin de genul asta

  • Like 1
  • Haha 1
  • Trist 1
Link spre comentariu

  • Oras:Paradise
  • Oras:Paradise
Acum 4 ore, venom5 a spus:

Bai frate, cred ca e plin de animale are fut neprotejat drogate ca asta. Apoi apar legendele cu "are HIV dupa vaccin". Îngrijorător e ca la un moment dat ajungem sa primim feliații de la vreo gura în care s.a muit și poate chiar ejaculat și un cretin de genul asta

Vezi tu foamea de bani unde duce.... ...si foamea de senzatii .... 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...