Sari la conținut

alina si andreea 0741512171


ttm

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

sa primesc si sa iti dau placere prin sex oral, normal, atingeri senzuale si sa te sarut pe tot corpul. Vino sa iti arat dormitorul meu select si iti promit o experienta de neuitat. Persoanele certarete nu sunt binevenite si **spam editat** deasemenea. Sunt cat de poate de reala, vino sa te convingi!! post-256100-0-63436400-1520759393_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dama de companie deosebita si frumoasa in orasul tau. Tot ce vreau e sa-ti indeplinesc toate fanteziile. Hai la mine sa ne jucam si sa descoperim care sunt jocurile noastre preferate. Suna-ma ca nu imi place sa ma joc singurica. Daca te comporti cum trebuie cu mine ma comport si eu frumos cu tine. Vreau si ofer respect si bunatatepost-256100-0-21216200-1520857254_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Bun sa vin si eu cu alta recenzie. Am fost impreuna cu un prieten. Eu am ales Andreea, prietenul Alina. Pe scurt Andreea e o fata plinuta, cu sani frumosi, iti face placere sa mergi la ea. A inceput cu un masaj superb dupa care a continuat cu un oral foarte bine exectutat(NU maini, NU dinti) pasa curata fara mirosuri. Oral-10

Normal-9 ( nu accepta ea deasupra, si finalizare orala)

Gfe-9 mi.a facut placere maxima sa stau de vb cu ea.

Cadou 80 nr

De revebit: cu siguranta pana pleaca mai trec la ea. Am ramas dator cu ceva:p trebuue sa ma revansez. Recomand

 

Prietenul meu fiind mai sentimentalist nu s.a terminat, eu vrand sa petrec clipe cu Alina am mers in dormitor, unde a inceput cu un oral bine executat(a raspuns la mesaje pe fb in timp, nu prea deranjant daca iti gasesti ocupatie 1-2 minute

S.a asezat pe mine, putin stramta, dupa caream trecut peste ea, incercat finalizare capra, insa dupa partida cu Andreea fiind perfecta,nu am mai reusit sa finalizez

Oral-9

Normal 8

Gfe-7(lovita la deget am accide tat-o din gresala si era cam agitatat, probabil o zi proasta.

100 nr 25 min.

De revenit: prefer Andreea, e mai pe gustul meu.

Seara placuta fetele

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bun sa vin si eu cu alta recenzie. Am fost impreuna cu un prieten. Eu am ales Andreea, prietenul Alina. Pe scurt Andreea e o fata plinuta, cu sani frumosi, iti face placere sa mergi la ea. A inceput cu un masaj superb dupa care a continuat cu un oral foarte bine exectutat(NU maini, NU dinti) pasa curata fara mirosuri. Oral-10

Normal-9 ( nu accepta ea deasupra, si finalizare orala)

Gfe-9 mi.a facut placere maxima sa stau de vb cu ea.

Cadou 80 nr

De revebit: cu siguranta pana pleaca mai trec la ea. Am ramas dator cu ceva:p trebuue sa ma revansez. Recomand

 

Prietenul meu fiind mai sentimentalist nu s.a terminat, eu vrand sa petrec clipe cu Alina am mers in dormitor, unde a inceput cu un oral bine executat(a raspuns la mesaje pe fb in timp, nu prea deranjant daca iti gasesti ocupatie 1-2 minute

S.a asezat pe mine, putin stramta, dupa caream trecut peste ea, incercat finalizare capra, insa dupa partida cu Andreea fiind perfecta,nu am mai reusit sa finalizez

Oral-9

Normal 8

Gfe-7(lovita la deget am accide tat-o din gresala si era cam agitatat, probabil o zi proasta.

100 nr 25 min.

De revenit: prefer Andreea, e mai pe gustul meu.

Seara placuta fetele

Mulțumim va așteptăm 💋💋😘ðŸ˜ðŸ’œ
  • Like 1
Link spre comentariu

Bun sa vin si eu cu alta recenzie. Am fost impreuna cu un prieten. Eu am ales Andreea, prietenul Alina. Pe scurt Andreea e o fata plinuta, cu sani frumosi, iti face placere sa mergi la ea. A inceput cu un masaj superb dupa care a continuat cu un oral foarte bine exectutat(NU maini, NU dinti) pasa curata fara mirosuri. Oral-10

Normal-9 ( nu accepta ea deasupra, si finalizare orala)

Gfe-9 mi.a facut placere maxima sa stau de vb cu ea.

Cadou 80 nr

De revebit: cu siguranta pana pleaca mai trec la ea. Am ramas dator cu ceva:p trebuue sa ma revansez. Recomand

 

Prietenul meu fiind mai sentimentalist nu s.a terminat, eu vrand sa petrec clipe cu Alina am mers in dormitor, unde a inceput cu un oral bine executat(a raspuns la mesaje pe fb in timp, nu prea deranjant daca iti gasesti ocupatie 1-2 minute

S.a asezat pe mine, putin stramta, dupa caream trecut peste ea, incercat finalizare capra, insa dupa partida cu Andreea fiind perfecta,nu am mai reusit sa finalizez

Oral-9

Normal 8

Gfe-7(lovita la deget am accide tat-o din gresala si era cam agitatat, probabil o zi proasta.

100 nr 25 min.

De revenit: prefer Andreea, e mai pe gustul meu.

Seara placuta fetele

 

Adica pulifrici fiind "sentimentalist", te ai dus tu sa o muiesti pe aia nesatisfacuta.

Tu te auzi?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...